Wiadomości | 14.04.21

Pierwsze oficjalne zdjęcie nowej Hondy Civic Sedan

Zaprezentowana w listopadzie ubiegłego roku jako Civic Prototype, jest najbardziej zaawansowana technologicznie w prawie 50-letniej historii modelu.


Pierwsze oficjalne zdjęcie nowej Hondy Civic Sedan

Honda zaprezentowała dziś pierwsze oficjalne zdjęcie modelu Civic Sedan 2022 w ramach przygotowań do rozpoczęcia masowej produkcji w fabryce Hondy w Alliston w Kanadzie.

 

>>>29.04.2021.>>> Całkowicie nowa Honda Civic Sedan 11. generacji. Honda zaprezentowała dziś najbardziej przyjemnego z jazdy i zaawansowanego technologicznie Civic Sedana w prawie 50-letniej historii modelu.

 

Więcej informacji o zupełnie nowym Civic Sedan, w tym zdjęcia, filmy oraz specyfikacje już 28 kwietnia podczas wirtualnego koncertu Civic Tour.

 

Zainspirowani ponadczasowym designem i wartościami zorientowanymi na człowieka z poprzednich modeli Civics, projektanci i inżynierowie postawili na pierwszym miejscu filozofię projektowania ukierunkowaną na człowieka, która maksymalizuje całkowite środowisko dla kierowcy i pasażerów, jednocześnie minimalizując przestrzeń potrzebną na komponenty mechaniczne. Celem jest zwiększenie zdolności kierowcy do bezpiecznego korzystania z samochodu. Rezultatem jest sportowy nowy wygląd oraz zupełnie nowe, proste i sportowe wnętrze, które rozwija podstawowe wartości Civic, takie jak uporządkowany design, prosta ergonomia i wyjątkowa widoczność.

 

Podczas gdy Honda przygotowuje się do pojawienia się Civic w salonach tego lata, Honda Civic Tour powraca 28 kwietnia. Z okazji dwudziestolecia Civic Tour w tym roku odbywa się wirtualnie z dwoma przystankami. Główne wydarzenie z 28 kwietnia będzie transmitowane na żywo na kanale Live Nation w serwisie Twitch, a drugi przystanek będzie transmitowany na żywo na kanale Honda Stage w serwisie YouTube tego lata. Wirtualne wydarzenie koncertowe 28 kwietnia na Twitchu, da fanom Civic Tour specjalne pierwsze spojrzenie na zupełnie nową Hondę Civic Sedan 2022.Całkowicie nowy Nissan Pathfinder zjeżdża z linii montażowej
Wiadomości | 14.05.21

Całkowicie nowy Nissan Pathfinder zjeżdża z linii montażowej

Nowy Nissan Pathfinder pojawi się tego lata w salonach dealerów w całych Stanach Zjednoczonych i Kanadzie.

Mercedes Concept EQG legenda w wersji elektrycznej
Concept Cars | 11.09.21

Mercedes Concept EQG legenda w wersji elektrycznej

To ekscytująca zapowiedź całkowicie elektrycznej wersji legendarnej serii modeli terenowych Mercedesów Klasy G.

Toyota Hilux GR SPORT o osiągach i stylu inspirowanym rajdami
Tuning | 04.01.22

Toyota Hilux GR SPORT o osiągach i stylu inspirowanym rajdami

Legenda oraz zwycięzca najtrudniejszej imprezy motorsportowej świata, Rajdu Dakar, teraz w nowej, najwyższej wersji tego modelu. Przedstawiamy Hiluxa GR Sport.