Wiadomości | 14.04.21

Pierwsze oficjalne zdjęcie nowej Hondy Civic Sedan

Zaprezentowana w listopadzie ubiegłego roku jako Civic Prototype, jest najbardziej zaawansowana technologicznie w prawie 50-letniej historii modelu.


Pierwsze oficjalne zdjęcie nowej Hondy Civic Sedan

Honda zaprezentowała dziś pierwsze oficjalne zdjęcie modelu Civic Sedan 2022 w ramach przygotowań do rozpoczęcia masowej produkcji w fabryce Hondy w Alliston w Kanadzie.

 

>>>29.04.2021.>>> Całkowicie nowa Honda Civic Sedan 11. generacji. Honda zaprezentowała dziś najbardziej przyjemnego z jazdy i zaawansowanego technologicznie Civic Sedana w prawie 50-letniej historii modelu.

 

Więcej informacji o zupełnie nowym Civic Sedan, w tym zdjęcia, filmy oraz specyfikacje już 28 kwietnia podczas wirtualnego koncertu Civic Tour.

 

Zainspirowani ponadczasowym designem i wartościami zorientowanymi na człowieka z poprzednich modeli Civics, projektanci i inżynierowie postawili na pierwszym miejscu filozofię projektowania ukierunkowaną na człowieka, która maksymalizuje całkowite środowisko dla kierowcy i pasażerów, jednocześnie minimalizując przestrzeń potrzebną na komponenty mechaniczne. Celem jest zwiększenie zdolności kierowcy do bezpiecznego korzystania z samochodu. Rezultatem jest sportowy nowy wygląd oraz zupełnie nowe, proste i sportowe wnętrze, które rozwija podstawowe wartości Civic, takie jak uporządkowany design, prosta ergonomia i wyjątkowa widoczność.

 

Podczas gdy Honda przygotowuje się do pojawienia się Civic w salonach tego lata, Honda Civic Tour powraca 28 kwietnia. Z okazji dwudziestolecia Civic Tour w tym roku odbywa się wirtualnie z dwoma przystankami. Główne wydarzenie z 28 kwietnia będzie transmitowane na żywo na kanale Live Nation w serwisie Twitch, a drugi przystanek będzie transmitowany na żywo na kanale Honda Stage w serwisie YouTube tego lata. Wirtualne wydarzenie koncertowe 28 kwietnia na Twitchu, da fanom Civic Tour specjalne pierwsze spojrzenie na zupełnie nową Hondę Civic Sedan 2022.Nowy Nissan Navara światowa premiera online
Premiery | 05.11.20

Nowy Nissan Navara światowa premiera online

Poznaj nowego Nissana Navarę. Dzięki zaawansowanym funkcjom Nissan Intelligent Mobility pickup zapewnia wyższy poziom bezpieczeństwa, komfortu i przyjemności z jazdy.

Rewelacyjne wyniki Automobili Lamborghini
Wiadomości | 01.08.23

Rewelacyjne wyniki Automobili Lamborghini

Po raz kolejny doskonałe pierwsze sześć miesięcy 2023 roku, gdzie marka osiągnęła rekordowe wyniki pod względem sprzedaży, obrotów i rentowności.

Kolekcja samochodów George'a Foremana wystawiona na aukcji
Wiadomości | 16.11.23

Kolekcja samochodów George'a Foremana wystawiona na aukcji

George Foreman, były złoty medalista olimpijski i dwukrotny mistrz świata wagi ciężkiej sprzedaje 52 samochody klasyczne, entuzjastyczne, muskularne i sportowe.