Wiadomości | 14.04.21

Pierwsze oficjalne zdjęcie nowej Hondy Civic Sedan

Zaprezentowana w listopadzie ubiegłego roku jako Civic Prototype, jest najbardziej zaawansowana technologicznie w prawie 50-letniej historii modelu.


Pierwsze oficjalne zdjęcie nowej Hondy Civic Sedan

Honda zaprezentowała dziś pierwsze oficjalne zdjęcie modelu Civic Sedan 2022 w ramach przygotowań do rozpoczęcia masowej produkcji w fabryce Hondy w Alliston w Kanadzie.

 

>>>29.04.2021.>>> Całkowicie nowa Honda Civic Sedan 11. generacji. Honda zaprezentowała dziś najbardziej przyjemnego z jazdy i zaawansowanego technologicznie Civic Sedana w prawie 50-letniej historii modelu.

 

Więcej informacji o zupełnie nowym Civic Sedan, w tym zdjęcia, filmy oraz specyfikacje już 28 kwietnia podczas wirtualnego koncertu Civic Tour.

 

Zainspirowani ponadczasowym designem i wartościami zorientowanymi na człowieka z poprzednich modeli Civics, projektanci i inżynierowie postawili na pierwszym miejscu filozofię projektowania ukierunkowaną na człowieka, która maksymalizuje całkowite środowisko dla kierowcy i pasażerów, jednocześnie minimalizując przestrzeń potrzebną na komponenty mechaniczne. Celem jest zwiększenie zdolności kierowcy do bezpiecznego korzystania z samochodu. Rezultatem jest sportowy nowy wygląd oraz zupełnie nowe, proste i sportowe wnętrze, które rozwija podstawowe wartości Civic, takie jak uporządkowany design, prosta ergonomia i wyjątkowa widoczność.

 

Podczas gdy Honda przygotowuje się do pojawienia się Civic w salonach tego lata, Honda Civic Tour powraca 28 kwietnia. Z okazji dwudziestolecia Civic Tour w tym roku odbywa się wirtualnie z dwoma przystankami. Główne wydarzenie z 28 kwietnia będzie transmitowane na żywo na kanale Live Nation w serwisie Twitch, a drugi przystanek będzie transmitowany na żywo na kanale Honda Stage w serwisie YouTube tego lata. Wirtualne wydarzenie koncertowe 28 kwietnia na Twitchu, da fanom Civic Tour specjalne pierwsze spojrzenie na zupełnie nową Hondę Civic Sedan 2022.Kia EV6 na pierwszych zdjęciach pokazuje swoją filozofię projektowania
Elektryczne | 15.03.21

Kia EV6 na pierwszych zdjęciach pokazuje swoją filozofię projektowania

Zaawansowane technologicznie detale oraz nowoczesne i przestronne wnętrze możliwe dzięki pierwszej dedykowanej platformie Kia EV (E-GMP).

Bugatti Bolide najpiękniejszy Hypercar roku
Super Cars | 27.01.21

Bugatti Bolide najpiękniejszy Hypercar roku

Model Bugatti zwyciężył w kategorii Hypercars na prestiżowym Festival Automobile International w Paryżu. Wideo.

Limitowana seria Fiata 500 La Prima w wersji hatchback
Elektryczne | 09.06.20

Limitowana seria Fiata 500 La Prima w wersji hatchback

Po ogromnym sukcesie limitowanej edycji nowej 500 ?la Prima? w wersji cabrio, która została zaprezentowana w marcu br. w Mediolanie, gama nowej 500 powiększa się o drugą ?Launch Edition? - nową 500 ?la Prima? w wersji hatchback. To umiejętne połączenie nowego ?elektrycznego i zrównoważonego ducha? trzeciej generacji 500 z niepowtarzalnym designem i dbałością o szczegóły charakterystycznymi dla kultowego modelu Fiata i wyróżniającymi najlepsze produkty ?Made in Italy?.