Wiadomości | 14.04.21

Pierwsze oficjalne zdjęcie nowej Hondy Civic Sedan

Zaprezentowana w listopadzie ubiegłego roku jako Civic Prototype, jest najbardziej zaawansowana technologicznie w prawie 50-letniej historii modelu.


Pierwsze oficjalne zdjęcie nowej Hondy Civic Sedan

Honda zaprezentowała dziś pierwsze oficjalne zdjęcie modelu Civic Sedan 2022 w ramach przygotowań do rozpoczęcia masowej produkcji w fabryce Hondy w Alliston w Kanadzie.

 

>>>29.04.2021.>>> Całkowicie nowa Honda Civic Sedan 11. generacji. Honda zaprezentowała dziś najbardziej przyjemnego z jazdy i zaawansowanego technologicznie Civic Sedana w prawie 50-letniej historii modelu.

 

Więcej informacji o zupełnie nowym Civic Sedan, w tym zdjęcia, filmy oraz specyfikacje już 28 kwietnia podczas wirtualnego koncertu Civic Tour.

 

Zainspirowani ponadczasowym designem i wartościami zorientowanymi na człowieka z poprzednich modeli Civics, projektanci i inżynierowie postawili na pierwszym miejscu filozofię projektowania ukierunkowaną na człowieka, która maksymalizuje całkowite środowisko dla kierowcy i pasażerów, jednocześnie minimalizując przestrzeń potrzebną na komponenty mechaniczne. Celem jest zwiększenie zdolności kierowcy do bezpiecznego korzystania z samochodu. Rezultatem jest sportowy nowy wygląd oraz zupełnie nowe, proste i sportowe wnętrze, które rozwija podstawowe wartości Civic, takie jak uporządkowany design, prosta ergonomia i wyjątkowa widoczność.

 

Podczas gdy Honda przygotowuje się do pojawienia się Civic w salonach tego lata, Honda Civic Tour powraca 28 kwietnia. Z okazji dwudziestolecia Civic Tour w tym roku odbywa się wirtualnie z dwoma przystankami. Główne wydarzenie z 28 kwietnia będzie transmitowane na żywo na kanale Live Nation w serwisie Twitch, a drugi przystanek będzie transmitowany na żywo na kanale Honda Stage w serwisie YouTube tego lata. Wirtualne wydarzenie koncertowe 28 kwietnia na Twitchu, da fanom Civic Tour specjalne pierwsze spojrzenie na zupełnie nową Hondę Civic Sedan 2022.Hyundai TUCSON Nowej Generacji w wersji N Line
Wiadomości | 27.01.21

Hyundai TUCSON Nowej Generacji w wersji N Line

Hyundai zaprezentował sportową wersję N Line swojego najlepiej sprzedającego się modelu w Europie.

Nowy Volkswagen ID.5 to pierwszy elektryczny SUV coupé marki
Premiery | 03.11.21

Nowy Volkswagen ID.5 to pierwszy elektryczny SUV coupé marki

Nowy ID.5 i sportowy ID.5 GTX z dwusilnikowym napędem na cztery koła zachwycają swoim wyrazistym designem, możliwościami na długich dystansach i najnowszą generacją oprogramowania. Wideo.

SkyVIDEO inowacyjna usługa w Polskich serwisach Mazdy
Wiadomości | 29.04.20

SkyVIDEO inowacyjna usługa w Polskich serwisach Mazdy

Stacje serwisowe Mazdy w całej Polsce sukcesywnie wdrażają innowacyjną usługę serwisową SkyVIDEO. To platforma, która pozwala na zdalny kontakt z Klientem podczas obsługi samochodu i daje możliwość podjęcia decyzji o zleceniu dodatkowych napraw online w prosty i przejrzysty sposób.