Super Cars | 14.02.21

Bugatti Chiron Sport Alice

Prezent dla żony, dostosowany do kreatywnych życzeń klienta na każdym etapie procesu projektowania i budowy.


Bugatti Chiron Sport Alice

Każdy nowy Bugatti, który opuszcza atelier w molsheim, jest wykonany z takim samym poziomem uwagi, staranności i ponadczasowej wielkości, jak każdy hiper sportowy samochód tej francuskiej marki luksusowej. jednak żadne dwa modele Bugatti nie są takie same. Wszyscy klienci Bugatti są prowadzeni przez wyjątkową podróż personalizacyjną, aby stworzyć swój najlepszy samochód. lista możliwości niestandardowych specyfikacji jest prawie nieskończona.

 

Koncepcja tego naprawdę wyjątkowego Chiron Sport, zamówionego przez męża jako prezent dla żony, jest przykładem niemal nieskończonej liczby możliwości dostosowywania Bugatti na zamówienie. Kiedy klient wyraża, jak chciałby, aby jego nowy hipersportowy samochód wyglądał i czuł się, zaangażowany zespół projektowy i sprzedaży Bugatti zrobi wszystko, aby urzeczywistnić tę wizję. Doświadczeni ambasadorzy marki w H.R. Owen Bugatti współpracował z wielofunkcyjną i wszechstronną operacją projektową Bugatti w Molsheim, aby zwizualizować powstanie „Alice”, zupełnie nowego i unikalnego Chiron Sport wykończonego w Matt Blanc i Silk Rosé, nowym kolorze Bugatti wybranym dla tego samochodu.

 

Dostosowany do kreatywnych życzeń klienta na każdym etapie procesu projektowania i budowy tego Chiron Sport, ten hipersportowy samochód nie przypomina żadnego Chiron, jaki kiedykolwiek powstał. Kolor nadwozia Silk Rosé został stworzony w celu połączenia z odcieniem Matt Blanc, który zdobi zewnętrzną powłokę i dolne wykończenie nadwozia, nadając również żywy kolor charakterystycznemu wzornictwu felg aluminiowych. Połączenie skóry i materiałów Alcantara wykończonych w kolorze Gris Rafale pasuje do wnętrza Chiron Sport, w połączeniu z wyszywanym na zamówienie logo „Alice” na zagłówkach siedzeń „Comfort” oraz przeszyciami „Chiron Sport”, które można znaleźć w innych miejscach w kabinie. Na progach drzwi znajduje się również niestandardowe logo „Alice”, wykończone w aluminium i pokazane w tym samym imponującym kolorze Silk Rosé.

 

Ta jedyna w swoim rodzaju droga do zamówienia rozpoczęła się u H.R Owena Bugatti, oficjalnego partnera handlowego, z siedzibą w Londynie w Anglii. Wieloletni współpracownik i partner doskonałości w zakresie sprzedaży i serwisu Bugatti jest niezmiennie jednym z odnoszących największe sukcesy partnerów handlowych Bugatti na świecie. Doświadczony i doświadczony personel powitał tego klienta Chiron Sport jako pierwszy punkt kontaktowy w podróży Bugatti, zanim towarzyszył kupującemu w wyjątkowej siedzibie luksusowej marki w Molsheim we Francji, gdzie Bugatti zostało założone ponad 110 lat temu w 1909 roku. Każdy klient Bugatti jest mile widziany w Molsheim Experience, pozwalającym kierowcom doświadczyć fascynującej mocy bogatej historii marki i asortymentu produktów na drodze, jednocześnie poświęcając czas na ocenę setek tysięcy opcji projektowych z pierwszej ręki, aby przejrzeć obszerny katalog i listy produktów, a także spotkać zespoły projektowe i sprzedażowe Bugatti, które niestrudzenie pracują nad przekształceniem swoich marzeń w rzeczywistość.

 

„To naprawdę wyjątkowy model Bugatti, który na zawsze zostanie zapamiętany jako jedyny w swoim rodzaju samochód” - powiedział Ken Choo, dyrektor generalny H.R. Piekarnik. „Jesteśmy zaszczyceni, że odegraliśmy ważną rolę w dostarczaniu naszym klientom tego niesamowitego Chiron Sport. Klient przyszedł do nas z wizją tego, jak chciałby, aby ich nowy Bugatti wyglądał, i cieszymy się, że głębia i skala obszernego katalogu akcesoriów i opcji Bugatti pozwala na realizację nawet najbardziej ambitnych projektów. Niesamowite jest widzieć każdy Bugatti wykonany w inny sposób, a nowy właściciel ma szansę nadać swoim nowym samochodom swój własny gust ”.

 

Chiron Sport reprezentuje inny charakter dla Chiron. Jako interpretacja najlepszego supersportowego samochodu francuskiej marki luksusowej, Chiron Sport odważnie oferuje mocniejsze zawieszenie, które zapewnia jeszcze ostrzejsze prowadzenie i ekscytującą zwinność. Wynika to z wprowadzenia lekkich komponentów bardziej zorientowanych na wydajność, a wszystko to bez uszczerbku dla wyjątkowo luksusowego charakteru Chiron. Chiron Sport zachowuje kultowy 8,0-litrowy silnik W16 i jest produkowany w Atelier w Molsheim za cenę jednostkową 2,65 miliona euro (netto).Luksusowy jacht motorowy od Lamborghini
Wiadomości | 30.06.20

Luksusowy jacht motorowy od Lamborghini

Włoska Sea Group współpracuje z Automobili Lamborghini przy projektowaniu i budowie nowego jachtu motorowego.

BRABUS 800 XLP SUPERBLACK oparty na modelu Mercedes-AMG G 63
Tuning | 20.01.22

BRABUS 800 XLP SUPERBLACK oparty na modelu Mercedes-AMG G 63

Wraz ze światową premierą ten wyjątkowy pickup, którego cena zaczyna się od 725 900 euro jest definicją nieograniczonej radości. V8 Biturbo, 800 KM.

JETTA submarka Volkswagena w Chinach i premiera zupełnie nowego SUV-a VS7
Wiadomości | 22.05.20

JETTA submarka Volkswagena w Chinach i premiera zupełnie nowego SUV-a VS7

JETTA submarka Volkswagena w Chinach, jest nadal dobrze postrzegana jako opcja dla osób, które chcą kupić samochód po raz pierwszy. W kwietniu JETTA dostarczyła klientom 13 500 samochodów. Odpowiada to w przybliżeniu jednemu procentowi największego na świecie rynku motoryzacyjnego, co jest możliwe dzięki jednej z najlepszych marek w historii Chin.