Super Cars | 13.10.23

Doświadczenie Pasażera w Ferrari Purosangue

Ferrari Purosangue łączy luksusowy komfort, innowacyjne wnętrze, i zaawansowane technologie, oferując unikalne i bogate doświadczenie zarówno dla kierowcy, jak i pasażerów.

Ferrari, choć od zawsze skonstruowane do jazdy, w najnowszym modelu Purosangue niespodziewanie oddaje część uwagi tym, którzy zasiadają z tyłu. Jest to pierwszy model tej marki z czterema drzwiami i prawdę mówiąc, wnętrze zdaje się równie ekscytujące co jazda. Purosangue zachwyca zarówno zewnątrz, jak i w środku, a jego elektromechaniczne „welcome doors” to prawdziwy spektakl przy wsiadaniu. Choć posiada tradycyjny słup B, to tylnie otwierane drzwi zapewniają nie tylko solidność konstrukcji, ale i dramatyczne otwarcie.

 

Wnętrze tego modelu Ferrari to prawdziwa rewolucja - mamy tu cztery niezależnie regulowane fotele, oczywiście z podgrzewaniem i masażem, oferując komfort nawet dla wysokich pasażerów. Fotel jest tak przestronny, że jesteś otoczony luksusem, niezależnie od tego, gdzie siedzisz. Ewolucja kokpitu z modelu SF90 do czterech wyraźnych stref w Purosangue jest godna uwagi, z zastosowaniem pomysłowych materiałów i kolorów. To nie tylko kokpit – to przestrzeń, która wprowadza Cię w zupełnie nowy wymiar podróżowania autem sportowym. Deska rozdzielcza z dwoma płynnymi formami zbiegającymi się w centrum, ogromny konfigurowalny wyświetlacz i kierownica obsypana przełącznikami (w tym tajnym przyciskiem startu silnika) to tylko niektóre z wyjątkowych cech tego Ferrari.

 

Nowością w Purosangue jest pełna kontrola pasażera nad systemem informacyjno-rozrywkowym oraz możliwość personalizacji każdego z miejsc przez niezależne regulacje i kontrolę klimatyzacji. Klasa i wygoda łączą się tu z funkcjonalnością i subtelnym luksusem. Choć deska rozdzielcza i kierownica pełne są innowacji, to prawdziwe wrażenie robi środkowy tunel, czytelniejszy z tylnych siedzeń, z metalową bramką zmiany biegów, tworząc hołd dla klasycznych konfiguracji Ferrari. 85% wykończenia wnętrza jest produkowane z materiałów zrównoważonych, co potwierdza nacisk na zrównoważony rozwój, a wyjątkowe materiały i tkaniny, takie jak wytrzymała tkanina balistyczna, podnoszą standardy wykończenia.

 

Dźwięk w Purosangue dostarcza niemiecki specjalista, Burmester, oferując 3D surround z 21 głośnikami, ustanawiając nowe standardy czystości i głębi dźwięku w przestrzeni auta.

Purosangue to nie tylko samochód. To doświadczenie, które oczarowuje i bogato rezonuje, tak jak jego wyjątkowe wnętrze.Całkowicie nowy SUV Ford EVOS
Premiery | 19.04.21

Całkowicie nowy SUV Ford EVOS

Ford EVOS zadebiutował dzisiaj na targach Auto Shanghai 2021 jako pierwszy pojazd opracowany zgodnie z planem Forda China 2.0.

Cadillac LYRIQ pierwszy samochód z napędem elektrycznym w portfolio tej marki. Premiera 6 Sierpnia
Elektryczne | 31.07.20

Cadillac LYRIQ pierwszy samochód z napędem elektrycznym w portfolio tej marki. Premiera 6 Sierpnia

Zainspirowany kunsztem i napędzany innowacjami, Cadillac LYRIQ jest pierwszym z nadchodzącej oferty luksusowych samochodów z napędem elektrycznym Cadillac.

Przedpremierowe zdjęcia wnętrza nowego Renault Kardian
Wiadomości | 11.10.23

Przedpremierowe zdjęcia wnętrza nowego Renault Kardian

Ten przyszły miejski SUV, po raz pierwszy sprzedawany w Ameryce Łacińskiej, zostanie zaprezentowany w Rio de Janeiro 25 października.