Super Cars | 13.10.23

Doświadczenie Pasażera w Ferrari Purosangue

Ferrari Purosangue łączy luksusowy komfort, innowacyjne wnętrze, i zaawansowane technologie, oferując unikalne i bogate doświadczenie zarówno dla kierowcy, jak i pasażerów.

Ferrari, choć od zawsze skonstruowane do jazdy, w najnowszym modelu Purosangue niespodziewanie oddaje część uwagi tym, którzy zasiadają z tyłu. Jest to pierwszy model tej marki z czterema drzwiami i prawdę mówiąc, wnętrze zdaje się równie ekscytujące co jazda. Purosangue zachwyca zarówno zewnątrz, jak i w środku, a jego elektromechaniczne „welcome doors” to prawdziwy spektakl przy wsiadaniu. Choć posiada tradycyjny słup B, to tylnie otwierane drzwi zapewniają nie tylko solidność konstrukcji, ale i dramatyczne otwarcie.

 

Wnętrze tego modelu Ferrari to prawdziwa rewolucja - mamy tu cztery niezależnie regulowane fotele, oczywiście z podgrzewaniem i masażem, oferując komfort nawet dla wysokich pasażerów. Fotel jest tak przestronny, że jesteś otoczony luksusem, niezależnie od tego, gdzie siedzisz. Ewolucja kokpitu z modelu SF90 do czterech wyraźnych stref w Purosangue jest godna uwagi, z zastosowaniem pomysłowych materiałów i kolorów. To nie tylko kokpit – to przestrzeń, która wprowadza Cię w zupełnie nowy wymiar podróżowania autem sportowym. Deska rozdzielcza z dwoma płynnymi formami zbiegającymi się w centrum, ogromny konfigurowalny wyświetlacz i kierownica obsypana przełącznikami (w tym tajnym przyciskiem startu silnika) to tylko niektóre z wyjątkowych cech tego Ferrari.

 

Nowością w Purosangue jest pełna kontrola pasażera nad systemem informacyjno-rozrywkowym oraz możliwość personalizacji każdego z miejsc przez niezależne regulacje i kontrolę klimatyzacji. Klasa i wygoda łączą się tu z funkcjonalnością i subtelnym luksusem. Choć deska rozdzielcza i kierownica pełne są innowacji, to prawdziwe wrażenie robi środkowy tunel, czytelniejszy z tylnych siedzeń, z metalową bramką zmiany biegów, tworząc hołd dla klasycznych konfiguracji Ferrari. 85% wykończenia wnętrza jest produkowane z materiałów zrównoważonych, co potwierdza nacisk na zrównoważony rozwój, a wyjątkowe materiały i tkaniny, takie jak wytrzymała tkanina balistyczna, podnoszą standardy wykończenia.

 

Dźwięk w Purosangue dostarcza niemiecki specjalista, Burmester, oferując 3D surround z 21 głośnikami, ustanawiając nowe standardy czystości i głębi dźwięku w przestrzeni auta.

Purosangue to nie tylko samochód. To doświadczenie, które oczarowuje i bogato rezonuje, tak jak jego wyjątkowe wnętrze.Audi RSQ8-R od ABT Sportsline czyli tuning na sterydach
Tuning | 15.08.20

Audi RSQ8-R od ABT Sportsline czyli tuning na sterydach

W 2021 roku ABT Sportsline będzie obchodzić 125. urodziny. Aby jeszcze bardziej zwiększyć oczekiwanie na rocznicę, teraz na każdy z tych lat przypada dokładnie jeden ABT RSQ8-R.

McMurtry Spéirling samochód bez ograniczeń
Tuning | 22.07.21

McMurtry Spéirling samochód bez ograniczeń

To w pełni elektryczny samochód wyścigowy bez ograniczeń, który został zaprojektowany, skonstruowany i zbudowany w Wielkiej Brytanii.

Mercedes-AMG prezentuje nowy SL 63 S E PERFORMANCE
Super Cars | 24.12.23

Mercedes-AMG prezentuje nowy SL 63 S E PERFORMANCE

SL zawsze był ikoną w portfolio Mercedes-Benz. Najnowsza wersja legendarnego roadstera przenosi ten status w przyszłość.