MotorSport | 24.02.21

Ferrari ogłosiło zamiar ścigania się Le Mans Hypercar

Ferrari ogłasza rozpoczęcie programu Le Mans Hypercar, w którym od 2023 roku zacznie rywalizację w World Endurance Championship.


Ferrari ogłosiło zamiar ścigania się Le Mans Hypercar

Ferrari ogłasza rozpoczęcie programu Le Mans Hypercar, w którym od 2023 roku wejdzie do nowej najwyższej klasy Mistrzostw Świata FIA World Endurance Championship.

 

>>> TEN ARTYKUŁ MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ 22.04.2021.

>>> Nowa limitowana edycja Ferrari 812 Superfast V12, 830 KM przy 9500 obr/min

 

Po okresie badań i analiz, Ferrari rozpoczęło prace nad nowym samochodem LMH, aby w ostatnich tygodniach uwzględnić fazy projektowania i symulacji. W kolejnych informacjach dowiemy się więcej na temat programu testów na torze, nazwy samochodu i kierowców, którzy będą stanowić oficjalne załogi.

 

Pięćdziesiąt lat po swoim ostatnim oficjalnym udziale w najwyższej klasie Mistrzostw Świata Samochodów Sportowych w 1973 roku, Ferrari weźmie udział w wyścigu w klasie Hypercar w Długodystansowych Mistrzostwach Świata FIA, w których ustanowieniu aktywnie pomogło. Ma przyzwoity rekord w zawodach na zamkniętym kole z 24 tytułami światowymi (ostatnio w 2017) i 36 zwycięstwami w 24-godzinnym wyścigu Le Mans.Bugatti pokazał... ???
Wiadomości | 21.10.20

Bugatti pokazał... ???

Bugatti pokazało ciekawą grafikę w social media z podpisem: "Co jeśli..?" . Ale tak naprawdę nikt nie wie o co chodzi. Wiemy, że niedawno Rimac przejął Bugatti, więc możliwe, że ma z tym coś wspólnego, ale to tylko przypuszczenia. Zdjęcie przedstawia tak jakby światła stopu jakiegoś hiperelektrycznego samochodu. Tak czy inaczej, miejmy nadzieję, że wkrótce się dowiemy!

Idealny rodzinny SUV z Tajlandii nowy Nissan Terra
Premiery | 19.08.21

Idealny rodzinny SUV z Tajlandii nowy Nissan Terra

Nissan Terra łączy w sobie wszechstronną technologię bezpieczeństwa, rozrywkę, odważny nowy design z ulepszonymi osiągami i komfortem dla całej rodziny. Wideo.

Poznaj Baojun KiWi, czteromiejscowy pojazd elektryczny na rynek chiński
Elektryczne | 31.08.21

Poznaj Baojun KiWi, czteromiejscowy pojazd elektryczny na rynek chiński

Chiński producent samochodów osobowych, minivanów i SUV-ów, Baojun wprowadziła dziś na rynek modny pojazd elektryczny KiWi, który ma zasięg 305 kilometrów.