Concept Cars | 05.01.22

Chrysler przedstawia Airflow Concept

Na targach CES 2022 marka Chrysler zaprezentowała dzisiaj Airflow Concept, inspirujący dynamicznym designem, który będzie napędzać przyszłość marki.

Na targach CES 2022 marka Chrysler zaprezentowała dzisiaj Chrysler Airflow Concept, dając wgląd w najnowocześniejszą technologię układów napędowych, w pełni połączone wrażenia klientów i zaawansowane funkcje mobilności, otoczone inspirującym, dynamicznym designem, które będą napędzać przyszłość marki Chrysler.
 
Chrysler ogłosił również, że transformacja marki obejmie wprowadzenie do 2025 r. pierwszego pojazdu z napędem akumulatorowym (BEV) oraz przyszłej gamy całkowicie elektrycznych pojazdów Chryslera.


 
„Chrysler Airflow Concept reprezentuje przyszły kierunek marki Chrysler, dając wgląd w dynamiczny design, zaawansowane technologie i bezproblemową łączność, które będą charakteryzować w pełni elektryczne portfolio, do którego planujemy dotrzeć do 2028 roku” – powiedział Chris Feuell, dyrektor generalny marki Chrysler. „Chrysler to kultowa amerykańska marka motoryzacyjna, mająca dziedzictwo w tworzeniu nowych zaawansowanych technologii i segmentów produktów. Nasza marka będzie odgrywać wiodącą rolę w transformacji Stellantis, aby zapewnić czystą mobilność i połączone doświadczenia klientów”.


 
Przez ponad 96 lat marka Chrysler zyskała reputację innowacyjnej inżynierii, przełomowego stylu i przystępnego cenowo luksusu. Jedna z ostatnich innowacji, Chrysler Pacifica Hybrid, pierwszy i jedyny hybrydowy minivan typu plug-in, posłużyła jako trampolina do zelektryfikowanej przyszłości marki.


 
Nowy połączony pojazd nie polega tylko na przejściu z punktu A do punktu B. Chrysler Airflow Concept na nowo definiuje wrażenia klientów, integrując platformę STLA Brain i STLA SmartCockpit, aby zapewnić bezproblemową łączność, aby zmienić wrażenia kierowcy i pasażerów. Koncepcja tworzy połączone centrum, które wprowadza do pojazdu cyfrowy styl życia konsumenta, wykorzystując zaawansowaną technologię do stworzenia indywidualnej przestrzeni dla każdego pasażera.


 
„Chrysler Airflow Concept to początek drogi marki ku w pełni zelektryfikowanej przyszłości. Jest to wynik przemyślanej syntezy pełnego arsenału technologii pojazdów połączonych Stellantis – wewnątrz i na zewnątrz” – powiedział Ralph Gilles, główny projektant Stellantis. „Projekt charakteryzuje się zdecydowanie eleganckim, aerodynamicznym nadwoziem i nowoczesnym, wyrafinowanym wnętrzem, które przenosi klienta na nowy poziom cyfrowej rozkoszy”.Mercedes-Benz wyprodukował 50-milionowy samochód
Wiadomości | 12.02.21

Mercedes-Benz wyprodukował 50-milionowy samochód

W sumie 50 milionów pojazdów zostało wyprodukowanych w ciągu ostatnich 75 lat.

Mercedes-AMG SL Najnowsza edycja ikony marki
Wiadomości | 21.10.21

Mercedes-AMG SL Najnowsza edycja ikony marki

Już za parę dni odbędzie się cyfrowa premiera najnowszej edycji odnowionego roadstera Mercedes-AMG SL. Zobacz pierwsze wideo wnętrza pojazdu i sprawdź datę premiery.

TOYOTA GAZOO Racing prezentuje hipersamochód GR010 HYBRID
MotorSport | 15.01.21

TOYOTA GAZOO Racing prezentuje hipersamochód GR010 HYBRID

Z którym wkracza w nową erę wyścigów długodystansowych. Od sezonu 2021 zespół będzie startował w FIA WEC.