Wiadomości | 30.06.20

Luksusowy jacht motorowy od Lamborghini

Włoska Sea Group współpracuje z Automobili Lamborghini przy projektowaniu i budowie nowego jachtu motorowego.

Włoska Sea Group współpracuje z Automobili Lamborghini przy projektowaniu i budowie nowego jachtu motorowego. Projekt ten, będący częścią floty Tecnomar, został zainspirowany Lamborghini Siàn FKP 37, hybrydowym super sportowym samochodem z możliwością personalizacji. Projekt, nazwany Tecnomar od Lamborghini, połączy „doskonałość świata żeglarstwa z super sportowymi samochodami”, powiedział konstruktor.

 

>>> MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ 20.04.2021. <<<

>>> Trzy premiery Lamborghini podczas targów w Szanghaju. Hipersamochód Essenza SCV12, Huracán STO debiut w Chinach, Huracán Fluo Capsule po raz pierwszy w regionie Azji i Pacyfiku.

 

Automobili Lamborghini i The Italian Sea Group przedstawiają światową premierę „Tecnomar dla Lamborghini 63”, nowego jachtu motorowego floty Tecnomar dostępnego w limitowanej edycji w nawiązaniu do fundacji Lamborghini z 1963 roku.

 

Osiągi, przyjemność z jazdy, dbałość o jakość i szczegóły, emocje: są to cechy emocjonalne połączone w Tecnomar dla Lamborghini 63, dzięki innowacyjnym rozwiązaniom inżynieryjnym i wyraźnemu designowi unikatowemu dla wspólnego włoskiego stylu i tradycji.

 

Ten projekt jachtu motorowego, opracowany przez The Italian Sea Group, rozpoczął się kilkoma sesjami współpracy przy udziale Centro Stile Lamborghini i inspiracji Lamborghini Sián FKP 37: hybrydowy super samochód sportowy, w którym porównano nowe superkondensatory i technologie inżynierii materiałowej, które przewidują przyszłość z niepowtarzalnym designem i całkowicie dostosowywalnym kolorem i detalami.

 

Wyzwanie polegające na ponownej interpretacji wspólnych cech DNA obu marek zainspirowało wszystkie fazy projektu, od zasad projektowania po definicję właściwości technicznych zapewniających niewiarygodne działanie, bez zaniedbywania jakości materiałów i dbałości o szczegóły.Aspark The Owl po raz pierwszy na Auto Shanghai 2021
Super Cars | 26.04.21

Aspark The Owl po raz pierwszy na Auto Shanghai 2021

Najszybciej przyspieszający samochód na jednych z największych targów samochodowych na świecie.

Europejska prezentacja Mazdy MX-30 e-Skyactive R-EV podczas Salonu Motoryzacyjnego w Brukseli
Wiadomości | 13.01.23

Europejska prezentacja Mazdy MX-30 e-Skyactive R-EV podczas Salonu Motoryzacyjnego w Brukseli

Unikatowy model hybrydowy typu plug-in wykorzystuje silnik Wankla, jako generator energii elektrycznej.

NIKOLA Badger ruszyła przedsprzedaż online, jednego z rywali Tesli
Elektryczne | 29.06.20

NIKOLA Badger ruszyła przedsprzedaż online, jednego z rywali Tesli

Nikola Badger to kolejny elektryczny pickup, który chce walczyć w segmencie szybko zapełniającym się rywalami. Mimo że start-up w dużej mierze skoncentrowany na samochodach z napędem wodorowym nie pokazał prototypu nowego modelu, jest gotowy do rozpoczęcia przedsprzedaży.