Wiadomości | 30.06.20

Luksusowy jacht motorowy od Lamborghini

Włoska Sea Group współpracuje z Automobili Lamborghini przy projektowaniu i budowie nowego jachtu motorowego.

Włoska Sea Group współpracuje z Automobili Lamborghini przy projektowaniu i budowie nowego jachtu motorowego. Projekt ten, będący częścią floty Tecnomar, został zainspirowany Lamborghini Siàn FKP 37, hybrydowym super sportowym samochodem z możliwością personalizacji. Projekt, nazwany Tecnomar od Lamborghini, połączy „doskonałość świata żeglarstwa z super sportowymi samochodami”, powiedział konstruktor.

 

>>> MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ 20.04.2021. <<<

>>> Trzy premiery Lamborghini podczas targów w Szanghaju. Hipersamochód Essenza SCV12, Huracán STO debiut w Chinach, Huracán Fluo Capsule po raz pierwszy w regionie Azji i Pacyfiku.

 

Automobili Lamborghini i The Italian Sea Group przedstawiają światową premierę „Tecnomar dla Lamborghini 63”, nowego jachtu motorowego floty Tecnomar dostępnego w limitowanej edycji w nawiązaniu do fundacji Lamborghini z 1963 roku.

 

Osiągi, przyjemność z jazdy, dbałość o jakość i szczegóły, emocje: są to cechy emocjonalne połączone w Tecnomar dla Lamborghini 63, dzięki innowacyjnym rozwiązaniom inżynieryjnym i wyraźnemu designowi unikatowemu dla wspólnego włoskiego stylu i tradycji.

 

Ten projekt jachtu motorowego, opracowany przez The Italian Sea Group, rozpoczął się kilkoma sesjami współpracy przy udziale Centro Stile Lamborghini i inspiracji Lamborghini Sián FKP 37: hybrydowy super samochód sportowy, w którym porównano nowe superkondensatory i technologie inżynierii materiałowej, które przewidują przyszłość z niepowtarzalnym designem i całkowicie dostosowywalnym kolorem i detalami.

 

Wyzwanie polegające na ponownej interpretacji wspólnych cech DNA obu marek zainspirowało wszystkie fazy projektu, od zasad projektowania po definicję właściwości technicznych zapewniających niewiarygodne działanie, bez zaniedbywania jakości materiałów i dbałości o szczegóły.Zupełnie nowy Rolls-Royce Ghost
Premiery | 01.09.20

Zupełnie nowy Rolls-Royce Ghost

Odzwierciedlając minimalistyczną filozofię, która leży u podstaw nowego Ghosta, najważniejsze elementy tego transformacyjnego samochodu są wymienione w krótkiej formie

Projekt Alpine A4810 dwumiejscowy supersamochód koncepcyjny napędzany wodorem
Concept Cars | 21.03.22

Projekt Alpine A4810 dwumiejscowy supersamochód koncepcyjny napędzany wodorem

Bardziej technologicznie i przyjazny dla środowiska model, który pokazuje, jak sportowa ma stać się przyszłość.

Bugatti Centodieci pierwszy prototyp nowej serii
Super Cars | 10.02.21

Bugatti Centodieci pierwszy prototyp nowej serii

Francuska luksusowa marka toruje drogę do seryjnej produkcji swojego ekskluzywnego i wyjątkowego hipersportowego samochodu.