Premiery | 29.06.21

Fiat przedstawia najważniejsze cechy nowego Ducato

Ducato kończy 40 lat i świętuje tę rocznicę jako lider rynku, stając się najlepiej sprzedającym się lekkim samochodem dostawczym w Europie w 2020 roku.

Fiat Professional zaprezentował dzisiaj prasie nowe Ducato. Nowy model został zaprezentowany podczas internetowej konferencji. Nowy Fiat Ducato, model, który łączy już wybitne cechy zakresu, objętości, wydajności i elastyczności z innowacjami w zakresie technologii i komfortu na pokładzie oraz bezpieczeństwa.

 
Ducato kończy 40 lat i świętuje tę rocznicę jako lider rynku, stając się najlepiej sprzedającym się lekkim pojazdem użytkowym w Europie w 2020 r. ze sprzedażą około 150 000 sztuk, co stanowi wzrost o 8% w porównaniu z 2019 r. Nowy Ducato ma na celu nie tylko potwierdzenie swojej wiodącej pozycji, ale także ulepszenie, aby był zawsze gotowy do każdej misji i spełniał wszystkie wymagania klientów dotyczące ładunku i mobilności.

 

Wygląd Nowego Ducato pozostaje tak samo znajomy jak zawsze, ale dzięki dalszemu rozwojowi dynamicznego i eleganckiego stylu, który można zaobserwować na początku w projektowaniu nowych reflektorów z wysokowydajną technologią Full LED. Światła są podzielone na trzy sekcje, z których dolna jest przeznaczona na światłowód LED, który rozwija charakterystyczną dla Ducato „sygnaturę” jasności. Jak zawsze w Ducato, „styl spotyka się z funkcjonalnością”. Trzy środkowe światła mają nie tylko nowoczesny wygląd, ale także zapewniają o 30% większą jasność niż konwencjonalne reflektory halogenowe. Wreszcie górna część poświęcona jest kierunkowskazom, których stylistykę również odświeżono za pomocą przewodnika LED z przełącznikiem suwakowym, efektu bardzo docenianego i stosowanego w samochodach, po raz pierwszy dostępnego w aucie użytkowym. Odświeżenie karoserii obejmuje duży grill i nowe osłony podwozia, aby dodać do nowego, kultowego logo Fiata, które dumnie podkreśla produkcję modelu przez włoską markę w jej fabryce w Atessa. Aby uzupełnić stylistyczne interwencje, w momencie wprowadzenia na rynek wprowadzono zupełnie nowy kolor Lanzarote Grey, który podkreśla „awanturniczego” ducha Nowego Ducato i jest przeznaczony specjalnie dla klientów z sektora rekreacyjnego.Pierwszy warsztat CUPRA w Europie
Tuning | 15.09.20

Pierwszy warsztat CUPRA w Europie

CUPRA kontynuuje swoją międzynarodową ekspansję, tworząc drugi po Meksyku garaż CUPRA na świecie. Staje się pierwszą marką motoryzacyjną, która uczestniczy w Extreme E, jako główny partner ABT.

Lamborghini Countach od Liberty Walk Performance
Tuning | 05.03.24

Lamborghini Countach od Liberty Walk Performance

Premiera na Tokyo Auto Salon 2024. Ikona lat osiemdziesiątych, włoski styl i elegancja zaprezentowane w wersji japońskiej. Lamborghini Countach według Liberty Walk Performance.

Całkowicie nowy Ford Maverick
Premiery | 08.06.21

Całkowicie nowy Ford Maverick

Pierwszy standardowy, w pełni hybrydowy pickup w Ameryce i najbardziej oszczędny samochód ciężarowy na rynku. Zobacz wideo z prezentacji.