Wiadomości | 21.07.21

Audi zapowiada prezentacje modelu RS Q e-tron przygotowanego na Rajd Dakar

Niespełna rok po opracowaniu wstępnej koncepcji, Audi Sport rozpoczęło testy Audi RS Q e-tron, z którym po raz pierwszy wystartuje w Rajdzie Dakar w 2022 roku.


Audi zapowiada prezentacje modelu RS Q e-tron przygotowanego na Rajd Dakar

Audi chce być pierwszym producentem samochodów, który zastosuje zelektryfikowany układ napędowy w połączeniu z wydajnym konwerterem energii (TFSI), aby walczyć o ogólne zwycięstwo nad rywalami napędzanymi konwencjonalnymi silnikami w jednym z najtrudniejszych rajdów na świecie.

 

Cyfrowa światowa premiera nowego Audi RS Q e-tron odbędzie się w piątek 23 lipca od godz. 13:00.

 

23.07.2021. TEN ARTYKUŁ MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ - Premiera Audi RS Q e-tron - Audi Sport prezentuje zelektryfikowane Audi RS Q e-tron, nowy model, który został specjalnie przygotowany do startu w Rajdzie Dakar w styczniu 2022 roku.BMW prezentuje w Las Vegas BMW i Vision Dee
Wiadomości | 07.01.23

BMW prezentuje w Las Vegas BMW i Vision Dee

BMW i Vision Dee to futurystyczna limuzyna klasy średniej w nowym, minimalistycznym języku stylistycznym. „Dee” oznacza Digital Emotional Experience.

Cyfrowy znaczek pocztowy Huracán EVO RWD Spyder
Wiadomości | 14.05.20

Cyfrowy znaczek pocztowy Huracán EVO RWD Spyder

Automobili Lamborghini uruchomił swój pierwszy cyfrowy znaczek kolekcjonerski we współpracy z Bitstamps, dostępny w dedykowanej aplikacji i zostanie wydany w limitowanej i numerowanej edycji 20 000 sztuk.

CUPRA wchodzi na rynek australijski
Wiadomości | 28.04.22

CUPRA wchodzi na rynek australijski

Po sukcesie sprzedażowym w Europie, CUPRA oficjalnie potwierdza, że jeszcze pod koniec bieżącego roku rozpocznie się produkcja modelu Born w Australii.