Wiadomości | 21.07.21

Audi zapowiada prezentacje modelu RS Q e-tron przygotowanego na Rajd Dakar

Niespełna rok po opracowaniu wstępnej koncepcji, Audi Sport rozpoczęło testy Audi RS Q e-tron, z którym po raz pierwszy wystartuje w Rajdzie Dakar w 2022 roku.


Audi zapowiada prezentacje modelu RS Q e-tron przygotowanego na Rajd Dakar

Audi chce być pierwszym producentem samochodów, który zastosuje zelektryfikowany układ napędowy w połączeniu z wydajnym konwerterem energii (TFSI), aby walczyć o ogólne zwycięstwo nad rywalami napędzanymi konwencjonalnymi silnikami w jednym z najtrudniejszych rajdów na świecie.

 

Cyfrowa światowa premiera nowego Audi RS Q e-tron odbędzie się w piątek 23 lipca od godz. 13:00.

 

23.07.2021. TEN ARTYKUŁ MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ - Premiera Audi RS Q e-tron - Audi Sport prezentuje zelektryfikowane Audi RS Q e-tron, nowy model, który został specjalnie przygotowany do startu w Rajdzie Dakar w styczniu 2022 roku.Najszybszy Bentley na świecie
Tuning | 13.04.21

Najszybszy Bentley na świecie

Bentley twierdzi, że jest to ich najbardziej ekstremalny samochód drogowy i nie mylą się. Continental GT3 w standardowej formie to bestia, teraz została zmieniona w potwora.

Wkrótce premiera nowego Forda Mustanga siódmej generacji
Wiadomości | 03.09.22

Wkrótce premiera nowego Forda Mustanga siódmej generacji

Mustang to najlepiej sprzedający się samochód sportowy na świecie, ponieważ każdy znajdzie coś dla siebie, od kabrioletu EcoBoost po 5-litrowe coupe V8 GT fastback.

25 lat Skody Octavia Combi
Wiadomości | 03.03.23

25 lat Skody Octavia Combi

We wtorek 3 marca 1998 roku na Salonie Samochodowym w Genewie Skoda zaprezentowała nowe kombi, pod wieloma względami przekraczające granice niższej klasy średniej.