Tuning | 04.11.20

Lamborghini przedstawia Huracán EVO Fluo Capsule

Nowa kolekcja jasnych i odważnych kolorów dla super sportowego samochodu V10, wykonaną z matową farbą zewnętrzną z uzupełniającymi kolorami wnętrza i opcjami wykończenia.

Zainspirowany tradycją żywych kolorów, które podkreślają niepowtarzalne linie i kształty modeli Lamborghini, Huracán EVO Fluo przyjmuje uderzający dwukolorowy schemat nadwozia, który ożywia dynamikę samochodu i podkreśla jego obecność na drodze. Pięć konfiguracji zewnętrznych i wewnętrznych w Verde Shock (zielony), Arancio Livrea (pomarańczowy), Celeste Fedra (niebieski), Arancio Dac (pomarańczowy) i Giallo Clarus (żółty) łączy się z matowym czarnym dachem, przednim zderzakiem i listwami progowymi. Szczegóły matowo-czarnych elementów zostały wyeksponowane w nowych kolorach fluo, takich jak kolorowa linia na czarnych lusterkach bocznych i pionowe kolorowe linie na tylnym splocie, nadając samochodowi sportowy, a jednocześnie efektowny charakter.

 

>>> MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ 20.04.2021. <<<

>>> Trzy premiery Lamborghini podczas targów w Szanghaju. Hipersamochód Essenza SCV12, Huracán STO debiut w Chinach, Huracán Fluo Capsule po raz pierwszy w regionie Azji i Pacyfiku.

 

W całkowicie czarnym wnętrzu, nowe sportowe fotele są opcjonalną alternatywą dla standardowych foteli komfortowych, z Alcantary lub skórą jednokolorową z wykończeniem EVO sportivo. Osłona przycisku Start & Stop oraz haftowana tarcza Lamborghini na zagłówku są wykończone w jednym z pięciu nowych fluorescencyjnych kolorów pasujących do odcieni nadwozia. Rezultatem jest wysoce techniczna gra kontrastów, odblokowująca ekspresję tych, którzy odważą się być inni w młodej i stylowej sztuce ulicznej.Geneva Motor Show 2021 prawdopodobnie nie odbędzie się
Wiadomości | 29.06.20

Geneva Motor Show 2021 prawdopodobnie nie odbędzie się

Komitet i Rada Fundacji Salon International de l'Automobile podjęły dziś decyzję o przyszłości Międzynarodowego Salonu Samochodowego w Genewie (GIMS), największego wydarzenia publicznego w Szwajcarii.

Nowy Seat Ibiza premiera
Premiery | 14.04.21

Nowy Seat Ibiza premiera

Odświeżona Ibiza przykuwa wzrok bardziej dynamicznym designem, podkreślonym m.in. pełnymi światłami LED czy zupełnie nowymi wzorami felg.

Nowe Audi R8 Coupe V10 GT RWD
Super Cars | 04.10.22

Nowe Audi R8 Coupe V10 GT RWD

Moc 5,2-litrowego, wolnossącego silnika V10 została w nim zwiększona do 620 KM, co czyni go najmocniejszą jednostką z napędem na tylne koła w historii marki.