Tuning | 04.11.20

Lamborghini przedstawia Huracán EVO Fluo Capsule

Nowa kolekcja jasnych i odważnych kolorów dla super sportowego samochodu V10, wykonaną z matową farbą zewnętrzną z uzupełniającymi kolorami wnętrza i opcjami wykończenia.

Zainspirowany tradycją żywych kolorów, które podkreślają niepowtarzalne linie i kształty modeli Lamborghini, Huracán EVO Fluo przyjmuje uderzający dwukolorowy schemat nadwozia, który ożywia dynamikę samochodu i podkreśla jego obecność na drodze. Pięć konfiguracji zewnętrznych i wewnętrznych w Verde Shock (zielony), Arancio Livrea (pomarańczowy), Celeste Fedra (niebieski), Arancio Dac (pomarańczowy) i Giallo Clarus (żółty) łączy się z matowym czarnym dachem, przednim zderzakiem i listwami progowymi. Szczegóły matowo-czarnych elementów zostały wyeksponowane w nowych kolorach fluo, takich jak kolorowa linia na czarnych lusterkach bocznych i pionowe kolorowe linie na tylnym splocie, nadając samochodowi sportowy, a jednocześnie efektowny charakter.

 

>>> MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ 20.04.2021. <<<

>>> Trzy premiery Lamborghini podczas targów w Szanghaju. Hipersamochód Essenza SCV12, Huracán STO debiut w Chinach, Huracán Fluo Capsule po raz pierwszy w regionie Azji i Pacyfiku.

 

W całkowicie czarnym wnętrzu, nowe sportowe fotele są opcjonalną alternatywą dla standardowych foteli komfortowych, z Alcantary lub skórą jednokolorową z wykończeniem EVO sportivo. Osłona przycisku Start & Stop oraz haftowana tarcza Lamborghini na zagłówku są wykończone w jednym z pięciu nowych fluorescencyjnych kolorów pasujących do odcieni nadwozia. Rezultatem jest wysoce techniczna gra kontrastów, odblokowująca ekspresję tych, którzy odważą się być inni w młodej i stylowej sztuce ulicznej.Nadjeżdża druga generacja przełomowego Audi A3 Limousine
Wiadomości | 23.04.20

Nadjeżdża druga generacja przełomowego Audi A3 Limousine

Eleganckie, wydajne i ewolucyjne: nowe Audi A3 Limousine. Nowe Audi A3 Limousine ma bardzo sportowy, a zarazem elegancki wygląd. W porównaniu z poprzednikiem, samochód jest teraz dłuższy szerszy i wyższy. Wpłynęło to na zwiększenie przestrzeni nad głową, gdzie równocześnie pozycja fotela kierowcy jest niższa oraz po bokach. Pojemność bagażnika 425 l. jest dokładnie taka sama jak w modelu poprzednim.

Shelby American ponownie przedstawia słynnego Forda Shelby GT500KR
Tuning | 17.12.21

Shelby American ponownie przedstawia słynnego Forda Shelby GT500KR

Ford Shelby GT500KR Mustang, powróci, by w przyszłym roku uczcić 60. rocznicę firmy z limitowaną serią egzemplarzy King of the Road o mocy ponad 900 koni mechanicznych.

Rekordowy rok 2021 dla Automobili Lamborghini
Wiadomości | 13.01.22

Rekordowy rok 2021 dla Automobili Lamborghini

Niezwykły rekord wszech czasów, na całym świecie dostarczono 8405 samochodów z logo Lamborghini, co czyni go najlepszym rokiem w historii firmy.