Tuning | 04.11.20

Lamborghini przedstawia Huracán EVO Fluo Capsule

Nowa kolekcja jasnych i odważnych kolorów dla super sportowego samochodu V10, wykonaną z matową farbą zewnętrzną z uzupełniającymi kolorami wnętrza i opcjami wykończenia.

Zainspirowany tradycją żywych kolorów, które podkreślają niepowtarzalne linie i kształty modeli Lamborghini, Huracán EVO Fluo przyjmuje uderzający dwukolorowy schemat nadwozia, który ożywia dynamikę samochodu i podkreśla jego obecność na drodze. Pięć konfiguracji zewnętrznych i wewnętrznych w Verde Shock (zielony), Arancio Livrea (pomarańczowy), Celeste Fedra (niebieski), Arancio Dac (pomarańczowy) i Giallo Clarus (żółty) łączy się z matowym czarnym dachem, przednim zderzakiem i listwami progowymi. Szczegóły matowo-czarnych elementów zostały wyeksponowane w nowych kolorach fluo, takich jak kolorowa linia na czarnych lusterkach bocznych i pionowe kolorowe linie na tylnym splocie, nadając samochodowi sportowy, a jednocześnie efektowny charakter.

 

>>> MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ 20.04.2021. <<<

>>> Trzy premiery Lamborghini podczas targów w Szanghaju. Hipersamochód Essenza SCV12, Huracán STO debiut w Chinach, Huracán Fluo Capsule po raz pierwszy w regionie Azji i Pacyfiku.

 

W całkowicie czarnym wnętrzu, nowe sportowe fotele są opcjonalną alternatywą dla standardowych foteli komfortowych, z Alcantary lub skórą jednokolorową z wykończeniem EVO sportivo. Osłona przycisku Start & Stop oraz haftowana tarcza Lamborghini na zagłówku są wykończone w jednym z pięciu nowych fluorescencyjnych kolorów pasujących do odcieni nadwozia. Rezultatem jest wysoce techniczna gra kontrastów, odblokowująca ekspresję tych, którzy odważą się być inni w młodej i stylowej sztuce ulicznej.Nowy Range Rover Velar
Wiadomości | 23.09.20

Nowy Range Rover Velar

Nowy Range Rover Velar oferuje idealną równowagę między wyrafinowanym designem i inteligentną technologią, teraz z opcją łagodnych lub hybrydowych silników elektrycznych typu plug-in

Lamborghini świętuje wyprodukowanie 10 tysięcy sztuk modelu Urus
Wiadomości | 22.07.20

Lamborghini świętuje wyprodukowanie 10 tysięcy sztuk modelu Urus

Po dwóch latach od wprowadzenia na rynek, Urus, Lamborghini Super SUV, osiągnął ważny kamień milowy w postaci dziesięciotysięcznego samochodu.

WM Motor dostarczył 30 000 sztuk swojego elektrycznego SUV-a
Elektryczne | 13.07.20

WM Motor dostarczył 30 000 sztuk swojego elektrycznego SUV-a

Firma WM Motor osiągnęła dziś nowy kamień milowy w rozwoju, dostarczając 30 000. inteligentnego SUV-a z napędem elektrycznym w wersji EX5.