Tuning | 04.11.20

Lamborghini przedstawia Huracán EVO Fluo Capsule

Nowa kolekcja jasnych i odważnych kolorów dla super sportowego samochodu V10, wykonaną z matową farbą zewnętrzną z uzupełniającymi kolorami wnętrza i opcjami wykończenia.

Zainspirowany tradycją żywych kolorów, które podkreślają niepowtarzalne linie i kształty modeli Lamborghini, Huracán EVO Fluo przyjmuje uderzający dwukolorowy schemat nadwozia, który ożywia dynamikę samochodu i podkreśla jego obecność na drodze. Pięć konfiguracji zewnętrznych i wewnętrznych w Verde Shock (zielony), Arancio Livrea (pomarańczowy), Celeste Fedra (niebieski), Arancio Dac (pomarańczowy) i Giallo Clarus (żółty) łączy się z matowym czarnym dachem, przednim zderzakiem i listwami progowymi. Szczegóły matowo-czarnych elementów zostały wyeksponowane w nowych kolorach fluo, takich jak kolorowa linia na czarnych lusterkach bocznych i pionowe kolorowe linie na tylnym splocie, nadając samochodowi sportowy, a jednocześnie efektowny charakter.

 

>>> MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ 20.04.2021. <<<

>>> Trzy premiery Lamborghini podczas targów w Szanghaju. Hipersamochód Essenza SCV12, Huracán STO debiut w Chinach, Huracán Fluo Capsule po raz pierwszy w regionie Azji i Pacyfiku.

 

W całkowicie czarnym wnętrzu, nowe sportowe fotele są opcjonalną alternatywą dla standardowych foteli komfortowych, z Alcantary lub skórą jednokolorową z wykończeniem EVO sportivo. Osłona przycisku Start & Stop oraz haftowana tarcza Lamborghini na zagłówku są wykończone w jednym z pięciu nowych fluorescencyjnych kolorów pasujących do odcieni nadwozia. Rezultatem jest wysoce techniczna gra kontrastów, odblokowująca ekspresję tych, którzy odważą się być inni w młodej i stylowej sztuce ulicznej.Dwa nowe modele Ferrari prawdopodobnie jeszcze w tym roku
Wiadomości | 26.04.20

Dwa nowe modele Ferrari prawdopodobnie jeszcze w tym roku

Ferrari planuje w tym roku zaprezentować dwa nowe modele, a jej dyrektor handlowy Enrico Galliera zasugerował, że będą kontynuować ekspansję na nowe rynki. Firma wprowadziła na rynek pięć nowych modeli w 2019 r., w tym F8 Tributo, SF90 Stradale i Roma, w ramach dużego rozszerzenia asortymentu, który obejmuje 15 samochodów w pięcioletnim okresie.

Tylko 12 egzemplarzy Skody Fabia Rally2 evo Edition 120
MotorSport | 12.03.21

Tylko 12 egzemplarzy Skody Fabia Rally2 evo Edition 120

Skoda Motorsport świętuje 120. rocznicę debiutu w sportach motorowych specjalną limitowaną edycją modelu Fabia.

Stellantis zapowiada nowego Fiata Professional Scudo i nowego Fiata Ulysse
Wiadomości | 27.10.21

Stellantis zapowiada nowego Fiata Professional Scudo i nowego Fiata Ulysse

Stellantis ogłasza wprowadzenie nowej generacji pojazdów, które mają wejść do produkcji w historycznej fabryce Stellantis w Hordain, niedaleko Valenciennes w północnej Francji.