Wiadomości | 05.07.21

Genesis pokazał pierwsze zdjęcia atletycznie ulepszonego modelu G80 Sport

Kolejna ewolucja w linii G80, która dodaje dynamiczne elementy designu do już popularnego luksusowego sedana średniej wielkości.


Genesis pokazał pierwsze zdjęcia atletycznie ulepszonego modelu G80 Sport

G80 Sport opiera się na istniejącym już G80 fundamencie luksusowego designu i innowacyjnych funkcji, oferując jednocześnie bardziej atletyczny wygląd zewnętrzny, który ewoluuje z tożsamości projektowej Genesis „Athletic Elegance” z nowo dodanymi elementami wewnętrznymi i zewnętrznymi, które go wyróżniają.

 

G80 Sport będzie również dostępny w nowym, ekskluzywnym kolorze: „Cavendish Red”. Nazwa jest inspirowana zboczem klifu na północnym wybrzeżu Wyspy Księcia Edwarda w Kanadzie, a kolor został zaczerpnięty ze słynnych czerwonych klifów w okolicy.

 

Kilka unikalnych cech konstrukcyjnych odróżnia G80 Sport od modeli podstawowych. Przód samochodu będzie miał ekskluzywny design, który można znaleźć tylko w G80 Sport, wraz z osłoną chłodnicy w ciemnym błyszczącym chromie i trójwymiarowym przednim zderzakiem w kształcie skrzydła, który podkreśla kratkę wlotową. Czarne ramki wokół reflektorów również podkreślają jego sportowy wygląd.

 

Oszałamiający profil odsłania ciemny błyszczący chrom na wszystkich bocznych listwach, zapewniając charakterystyczne wrażenie sportowego luksusu. Modele G80 Sport będą również wyposażone w ekskluzywne 20-calowe ciemne felgi ze stopów lekkich ze wzorem G-Matrix i dwoma dodatkowymi kolorami zacisków, oferowanymi w kolorze czarnym i czerwonym.

 

Tył ma poziomą linię, która nadaje G80 Sport przestronny wygląd, a unikalny design zderzaka przyczynia się do jego mocnego i agresywnego wyglądu z tyłu. Genesis dostosował również kolor listwy pokrywy bagażnika, dodając nowy projekt dyfuzora do przeprojektowanego zderzaka.

 

Do wnętrza dodano trzy ekskluzywne opcje kolorystyczne, w tym jednobarwną czerń z możliwością wyboru między szarymi lub czerwonymi szwami oraz czerwień Sevilla.

Wewnątrz G80 Sport otrzymuje charakterystyczną dla modelu Sport trójramienną kierownicę, a wykończenie deski rozdzielczej jest dostępne w trzech różnych wzorach, w tym ekskluzywnym dla Sportu prawdziwym aluminium, prawdziwym włóknie węglowym i hybrydowym wzorem tkackim w romby, który zadebiutuje po raz pierwszy. czas w G80 Sport. Klienci będą mogli również wybrać nowe, ekskluzywne wzory pikowania foteli G80 Sport w oparciu o wybrany przez siebie wzór w romby lub V.

W szczególności G80 sport oferuje sterowanie tylnymi kołami (RWS) dostępne w celu maksymalizacji stabilności jazdy.

 

Pojazd zostanie wprowadzony na rynek w trzecim kwartale 2021 r.Dacia Duster najbardziej wartościowym nowym samochodem w konkursie Auto Trader
Wiadomości | 02.07.20

Dacia Duster najbardziej wartościowym nowym samochodem w konkursie Auto Trader

Dacia Duster triumfuje nagrodą Best Value New Car Award 2020 od Auto Trader już drugi rok z rzędu.

Subaru Solterra nowe informacje na temat pierwszego całkowicie elektrycznego SUV-a marki
Wiadomości | 31.08.21

Subaru Solterra nowe informacje na temat pierwszego całkowicie elektrycznego SUV-a marki

Nowy model będzie najbardziej zaawansowanym technologicznie Subaru w historii w standardzie z symetrycznym napędem na wszystkie koła.

Ford GT 64 Prototype Heritage Edition
Tuning | 12.08.21

Ford GT 64 Prototype Heritage Edition

Limitowana edycja pojazdu jest inspirowana prototypem Forda GT z 1964 roku, który stał się jedynym amerykańskim supersamochodem, który wygrał Le Mans.