Wiadomości | 10.02.23

Jedyna w swoim rodzaju szkoła jazdy w terenie Ford Bronco Raptor Off-Roadeo

Kupując nowego Forda Bronco Raptor otrzymasz specjalne jednodniowe profesjonalne szkolenie z jazdy w terenie w jednej z czterech lokalizacji w USA.

Opierając się na odnoszącym sukcesy Bronco Off-Roadeo, właściciele Bronco Raptor będą teraz mogli uczestniczyć w autentycznych i wciągających wrażeniach o wysokich osiągach. Począwszy od tego lata, nowi właściciele SUV-ów Bronco Raptor będą mogli przetestować Bronco Raptor w inspirowanej Ultra4Racing podboju pustynnych wydm i powolnej jazdy po skałach Baja poza Las Vegas.

 

Szkoły jazdy Bronco Off-Roadeo są zlokalizowane w Horseshoe Bay w Teksasie (niedaleko Austin), Góra Potosi, Nevada (niedaleko Las Vegas) Moab, Utah i Gilford w stanie New Hampshire. We wszystkich czterech lokalizacjach kierowcy poddawani są całodziennym testom na kilometrach wyselekcjonowanych tras, jednocześnie ucząc się ich możliwości i osiągów dwu lub czterodrzwiowego lub sportowego SUV-a Bronco.

 

„Klienci Bronco Raptor chcą doświadczać swoich SUV-ów w środowisku inspirowanym Ultra4, dla którego został opracowany” — powiedział Mark Rushbrook, globalny dyrektor Ford Performance Motorsports. „Podobnie jak wyścig King of the Hammers, nasze doświadczenie Bronco Off-Roadeo Raptor dla naszych klientów łączy wszystkie ekscytujące i bezlitosne tereny i warunki pustyni Mojave z profesjonalnymi instruktorami jazdy terenowej i dostarczanymi przez szkoły Bronco Raptorami dla zdobycia nieprawdopodobnego doświadczenia.”

 


Wraz z zakupem Bronco Raptora 2022 lub 2023 klienci otrzymują całodniową profesjonalną jazdę, zaprojektowaną specjalnie dla tego SUV-a inspirowanego Ultra4, w ekskluzywnym ośrodku bazowym na górze Potosi, ojczyźnie Bronco Off-Roadeo Nevada ( kilka minut jazdy od Las Vegas).

 

Zapewniając autentyczność, Bronco Off-Roadeo Raptor Experience został wspólnie zaprojektowany przez markę Bronco i zespoły Ford Performance, mistrzów Baja i King of the Hammers oraz światowej klasy kierowców terenowych, takich jak Vaughn Gittin Jr., Loren Healy i Brad Lovell, a także wiodących w branży ekspertów terenowych, takich jak Bob Burns, którzy pomogli w opracowaniu tras i scenariuszy treningowych.

 

„Nigdy nie było terenowego SUV-a o wysokich osiągach, takiego jak Bronco Raptor, którym można pojechać z salonu do najbardziej odległych i wymagających miejsc” — powiedział Dave Bozeman, wiceprezes Ford Customer Service Division i wiceprezes Enthusiast Vehicles , dla Forda Blue. „Bronco Raptor Off-Roadeo jest jak kurs na poziomie mistrzowskim w naszych doświadczeniach z Off-Roadeo. Uczymy właścicieli umiejętności potrzebnych do wykorzystania wszystkich możliwości ich Bronco Raptor, aby mogli zdobyć pewność siebie i odpowiedzialne opanowanie na świeżym powietrzu”.

 

Ponad 31 000 właścicieli i gości Bronco uczestniczyło lub zarejestrowało się w Bronco Off-Roadeo w czterech lokalizacjach w Teksasie, Nevadzie, Utah i New Hampshire.

 

Nowe jednodniowe doświadczenie Bronco Raptor dodaje zupełnie nowe techniczne szlaki i ekscytujące wyzwania do rozwijania umiejętności, jednocześnie ćwicząc zasady promowania odpowiedzialnej jazdy w terenie. To doświadczenie zbuduje znajomość i pewność siebie niezależnie od poziomu doświadczenia, a także profesjonalnych trenerów Bronco Off-Roadeo, którzy pokażą właścicielom, jak najlepiej wykorzystać SUV-a Ford Performance.
Nowy Raptor Experience zwiększa tempo ekspansji Bronco Off-Roadeo, po ogłoszeniu w listopadzie, że wszyscy właściciele i posiadacze zamówień Bronco Sport 2023 otrzymują teraz bezpłatny dostęp do przygody Bronco Off-Roadeo i instrukcje przewodnika po szlakach.Volkswagen prezentuje prototyp ID. GTI Concept podczas IAA Mobility 2023 w Monachium
Premiery | 06.09.23

Volkswagen prezentuje prototyp ID. GTI Concept podczas IAA Mobility 2023 w Monachium

Prototyp ID. GTI Concept, zaprezentowany po raz pierwszy na targach IAA Mobility w Monachium, pokazuje w jaki sposób Volkswagen przeniesie kultowe oznaczenie GTI w elektryczną przyszłość.

Całkowicie nowy w pełni elektryczny Lexus RZ 450e
Elektryczne | 16.12.21

Całkowicie nowy w pełni elektryczny Lexus RZ 450e

Pierwszym elektrycznym samochodem Lexusa, który pojawi się w 2022 roku, będzie elegancki, zorientowany na osiągi SUV o nazwie RZ.

Tunel w Świnoujściu, pamiętajmy o bezpieczeństwie
Wiadomości | 28.06.23

Tunel w Świnoujściu, pamiętajmy o bezpieczeństwie

W piątek 30 czerwca planowane jest oddanie do ruchu tunelu łączącego wyspy Uznam i Wolin w Świnoujściu. Przed otwarciem warto zapoznać się z zasadami bezpieczeństwa w tunelu jednojezdniowym.