Wiadomości | 06.10.22

Honda ujawnia stylizację zupełnie nowego zelektryfikowanego SUV-a Prologue

Prologue został pomyślany jako nowoczesny i świeży projekt. Obszerne wymiary i przestronne wnętrze, które zapewni wystarczająco dużo miejsca dla pasażerów i ładunku.

Honda zaprezentowała dziś po raz pierwszy stylistykę zewnętrzną i wewnętrzną całkowicie nowego, elektrycznego SUV-a Honda Prologue, który wejdzie na rynek w Ameryce Północnej w 2024 roku. Projekt Prologue charakteryzuje się prostą i prostą stylistyką nadwozia i wnętrza „Neo-Rugged”.


Zespół projektowy Hondy z siedzibą w Los Angeles jest odpowiedzialny za stylizację nadwozia i wnętrza zupełnie nowego Prologue. Młody zespół projektantów postanowił stworzyć nowoczesny i świeży SUV z czystą i prostą powierzchnią. Neo-rugged został wyznaczony jako kierunek projektowy, wprowadzając harmonię elementów natury do wnętrza i na zewnątrz Prologue. Ten kierunek projektowania znajduje odzwierciedlenie w szczegółach, takich jak panoramiczny dach i duże 21-calowe koła, które nadają modelowi sprawny i obszerny wygląd zewnętrzny. Przedni pas inspirowany jest charakterystycznym wyglądem karoserii przełomowego modelu Hondy e EV.

 

Prologue będzie dostępny w ekskluzywnym kolorze nadwozia North Shore Pearl, inspirowanym naturalnym pięknem i kolorami w pobliżu jeziora Tahoe w Kalifornii. Co więcej, wizualizacja świeżego śniegu padającego na góry została wykorzystana do zainspirowania ekskluzywnego, grafitowego i jasnoszarego koloru wnętrza.

 

Prologue został pomyślany jako nowoczesny i świeży projekt. Obszerne wymiary i przestronne wnętrze, które zapewni wystarczająco dużo miejsca dla pasażerów i ładunku. Prologue, prezentujący zaawansowaną technologicznie kabinę, będzie wyposażony w standardowy, w pełni cyfrowy 11-calowy panel kierowcy oraz 11,3-calowy wyświetlacz audio/połączenia.


Ten „Rok SUV-a Hondy” obejmuje modele HR-V, CR-V i Pilot, które odgrywają kluczową rolę w przygotowaniach do masowej sprzedaży samochodów elektrycznych Hondy, która rozpocznie się w Prologue w 2024 roku. Prologue, który będzie dostępny z napędem na wszystkie koła jazda, będzie celować aktywnych klientów, którzy chcą wszechstronności SUV-a z korzyścią zerowej emisji BEV.


Badania Hondy pokazują, że klienci z napędem hybrydowym są jednymi z pierwszych, którzy przechodzą na produkty w pełni elektryczne. Honda planuje zwiększyć gamę modeli CR-V 2023 do 50% sprzedaży hybrydowej i zaoferuje klientom CR-V hybrydę krótszą, dwuletnią dzierżawę w stanach ZEV, gdy model ten wejdzie na rynek jesienią 2022 roku. umożliwi klientowi na rynkach docelowych łatwe przejście na Prologue, gdy nowy EV zostanie wprowadzony na rynek w 2024 roku. W ten sposób rosnący wolumen sprzedaży hybrydowej firmy pomoże zwiększyć przyszłą bazę klientów EV.Premiera GMC HUMMER EV SUV
Premiery | 04.04.21

Premiera GMC HUMMER EV SUV

Nowy od dawna wyczekiwany supertruck Hummer poszerza gamę całkowicie elektrycznych samochodów ciężarowych GMC.

Acura przedstawia zupełnie nowy zelektryfikowany samochód wyścigowy ARX-06
MotorSport | 17.08.22

Acura przedstawia zupełnie nowy zelektryfikowany samochód wyścigowy ARX-06

Acura Motorsports opublikowała dzisiaj pierwsze oficjalne szczegóły zupełnie nowego, zelektryfikowanego prototypowego samochodu sportowego Acura ARX-06.

Zespół Mercedes-Benz EQ ogłosił skład w siódmym sezonie Formuły E
MotorSport | 08.11.20

Zespół Mercedes-Benz EQ ogłosił skład w siódmym sezonie Formuły E

W 7. sezonie Mistrzostw Świata Formuły E ABB FIA w barwach ekipy Mercedes-Benz EQ wystartują Nyck de Vries i Stoffel Vandoorne