Wiadomości | 06.10.22

Honda ujawnia stylizację zupełnie nowego zelektryfikowanego SUV-a Prologue

Prologue został pomyślany jako nowoczesny i świeży projekt. Obszerne wymiary i przestronne wnętrze, które zapewni wystarczająco dużo miejsca dla pasażerów i ładunku.

Honda zaprezentowała dziś po raz pierwszy stylistykę zewnętrzną i wewnętrzną całkowicie nowego, elektrycznego SUV-a Honda Prologue, który wejdzie na rynek w Ameryce Północnej w 2024 roku. Projekt Prologue charakteryzuje się prostą i prostą stylistyką nadwozia i wnętrza „Neo-Rugged”.


Zespół projektowy Hondy z siedzibą w Los Angeles jest odpowiedzialny za stylizację nadwozia i wnętrza zupełnie nowego Prologue. Młody zespół projektantów postanowił stworzyć nowoczesny i świeży SUV z czystą i prostą powierzchnią. Neo-rugged został wyznaczony jako kierunek projektowy, wprowadzając harmonię elementów natury do wnętrza i na zewnątrz Prologue. Ten kierunek projektowania znajduje odzwierciedlenie w szczegółach, takich jak panoramiczny dach i duże 21-calowe koła, które nadają modelowi sprawny i obszerny wygląd zewnętrzny. Przedni pas inspirowany jest charakterystycznym wyglądem karoserii przełomowego modelu Hondy e EV.

 

Prologue będzie dostępny w ekskluzywnym kolorze nadwozia North Shore Pearl, inspirowanym naturalnym pięknem i kolorami w pobliżu jeziora Tahoe w Kalifornii. Co więcej, wizualizacja świeżego śniegu padającego na góry została wykorzystana do zainspirowania ekskluzywnego, grafitowego i jasnoszarego koloru wnętrza.

 

Prologue został pomyślany jako nowoczesny i świeży projekt. Obszerne wymiary i przestronne wnętrze, które zapewni wystarczająco dużo miejsca dla pasażerów i ładunku. Prologue, prezentujący zaawansowaną technologicznie kabinę, będzie wyposażony w standardowy, w pełni cyfrowy 11-calowy panel kierowcy oraz 11,3-calowy wyświetlacz audio/połączenia.


Ten „Rok SUV-a Hondy” obejmuje modele HR-V, CR-V i Pilot, które odgrywają kluczową rolę w przygotowaniach do masowej sprzedaży samochodów elektrycznych Hondy, która rozpocznie się w Prologue w 2024 roku. Prologue, który będzie dostępny z napędem na wszystkie koła jazda, będzie celować aktywnych klientów, którzy chcą wszechstronności SUV-a z korzyścią zerowej emisji BEV.


Badania Hondy pokazują, że klienci z napędem hybrydowym są jednymi z pierwszych, którzy przechodzą na produkty w pełni elektryczne. Honda planuje zwiększyć gamę modeli CR-V 2023 do 50% sprzedaży hybrydowej i zaoferuje klientom CR-V hybrydę krótszą, dwuletnią dzierżawę w stanach ZEV, gdy model ten wejdzie na rynek jesienią 2022 roku. umożliwi klientowi na rynkach docelowych łatwe przejście na Prologue, gdy nowy EV zostanie wprowadzony na rynek w 2024 roku. W ten sposób rosnący wolumen sprzedaży hybrydowej firmy pomoże zwiększyć przyszłą bazę klientów EV.GDDKiA: podsumowanie 2022 roku
Wiadomości | 02.01.23

GDDKiA: podsumowanie 2022 roku

Koniec roku to czas podsumowań. Zapraszamy zatem do naszego résumé ostatnich 12 miesięcy, w których udostępniliśmy do ruchu 322 km nowych dróg.

SkyVIDEO inowacyjna usługa w Polskich serwisach Mazdy
Wiadomości | 29.04.20

SkyVIDEO inowacyjna usługa w Polskich serwisach Mazdy

Stacje serwisowe Mazdy w całej Polsce sukcesywnie wdrażają innowacyjną usługę serwisową SkyVIDEO. To platforma, która pozwala na zdalny kontakt z Klientem podczas obsługi samochodu i daje możliwość podjęcia decyzji o zleceniu dodatkowych napraw online w prosty i przejrzysty sposób.

Pierwsze Bugatti Divo dostarczone na zachodnie wybrzeże USA
Super Cars | 19.01.21

Pierwsze Bugatti Divo dostarczone na zachodnie wybrzeże USA

Trzy z czterech pojazdów Divo zamówionych przez partnera handlowego Bugatti w Beverly Hills zostały niedawno dostarczone ich właścicielom.