Premiery | 07.05.20

Lamborghini Huracán EVO Spyder i napęd na tylne koła

Automobili Lamborghini pokazało nowy model z napędem na tylne koła, wykorzystując po raz pierwszy rzeczywistość rozszerzoną (AR) na swojej oficjalnej stronie internetowej. Nowy model V10 z napędem na tylne koła oraz specjalnie dostrojonym systemem kontroli trakcji Performance (P-TCS). Dach w górę lub w dół, codzienna jazda i wysoka wydajność towarzyszą niepowtarzalnym dźwiękom wolnossącej jednostki V10, zapewniającej taką samą moc 610 KM (449 kW) i moment obrotowy 560 Nm jak w wersji coupé. Z przyspieszeniem 0-100 km / h zaledwie 3,5 sekundy i maksymalną prędkością 324 km/h.

Konstrukcja Huracán EVO RWD Spyder optymalizuje integrację i działanie niezwykle lekkiego miękkiego blatu. Spyder to prawdziwe Lamborghini z otwartym i zamkniętym dachem, z niepowtarzalnymi liniami z każdego profilu, które potwierdzają, że jest tak dynamiczny zarówno pod względem wyglądu, jak i wydajności, niezależnie od tego, czy dach jest włączony, czy nie. Zewnętrzne linie Spydera zapewniają zmniejszenie oporu i siłę docisku w stosunku do coupé bez dodatkowych dodatków aerodynamicznych, jednocześnie poprawiając równowagę i dynamikę samochodu z napędem na tylne koła, podnosząc i obniżając dach.

 

>>> MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ 20.04.2021. <<<

>>> Trzy premiery Lamborghini podczas targów w Szanghaju. Hipersamochód Essenza SCV12, Huracán STO debiut w Chinach, Huracán Fluo Capsule po raz pierwszy w regionie Azji i Pacyfiku.

 

Stefano Domenicali, prezes i dyrektor generalny Automobili Lamborghini, komentuje: „Spyder z napędem na tylne koła Huracán EVO podwaja radość z jazdy, zapewniając przyjemność z jazdy z możliwością świętowania życia na zewnątrz. Kierowca jest w doskonałym kontakcie z dziedzictwem inżynieryjnym Lamborghini, doświadczając sprzężenia zwrotnego i zaangażowania z konfiguracji samochodu z napędem na tylne koła, w którym ingerencja elektroniczna jest zminimalizowana, jednocześnie ciesząc się poczuciem wolności i ducha życia, jakie zapewnia tylko jazda na otwartym dachu zapewnia. ”Premiera w pełni elektrycznego nowego modelu BMW iX3
Premiery | 14.07.20

Premiera w pełni elektrycznego nowego modelu BMW iX3

Nowe BMW iX3 łączy w sobie radość z jazdy bez lokalnej emisji spalin z typowym sportowym charakterem BMW oraz komfortem i wszechstronną funkcjonalnością oraz przestrzenią popularnego modelu BMW X3.

Nowa Ibiza i Arona są gotowe do wejścia na rynek wraz z rozpoczęciem produkcji
Wiadomości | 14.07.21

Nowa Ibiza i Arona są gotowe do wejścia na rynek wraz z rozpoczęciem produkcji

Dwa kluczowe modele SEAT-a, wchodzą do produkcji w tym tygodniu. Oba modele zapewniają odświeżony wygląd zewnętrzny i rewolucję wewnątrz.

McLaren Automotive przedstawia McLaren Tech Club
Wiadomości | 11.04.20

McLaren Automotive przedstawia McLaren Tech Club

Przez najbliższe tygodnie McLaren opublikuje we wszystkich swoich kanałach komunikacyjnych serię krótkich filmów pokazujących technologie tworzone przez McLarena i stosowane w jego samochodach.