Premiery | 07.05.20

Lamborghini Huracán EVO Spyder i napęd na tylne koła

Automobili Lamborghini pokazało nowy model z napędem na tylne koła, wykorzystując po raz pierwszy rzeczywistość rozszerzoną (AR) na swojej oficjalnej stronie internetowej. Nowy model V10 z napędem na tylne koła oraz specjalnie dostrojonym systemem kontroli trakcji Performance (P-TCS). Dach w górę lub w dół, codzienna jazda i wysoka wydajność towarzyszą niepowtarzalnym dźwiękom wolnossącej jednostki V10, zapewniającej taką samą moc 610 KM (449 kW) i moment obrotowy 560 Nm jak w wersji coupé. Z przyspieszeniem 0-100 km / h zaledwie 3,5 sekundy i maksymalną prędkością 324 km/h.

Konstrukcja Huracán EVO RWD Spyder optymalizuje integrację i działanie niezwykle lekkiego miękkiego blatu. Spyder to prawdziwe Lamborghini z otwartym i zamkniętym dachem, z niepowtarzalnymi liniami z każdego profilu, które potwierdzają, że jest tak dynamiczny zarówno pod względem wyglądu, jak i wydajności, niezależnie od tego, czy dach jest włączony, czy nie. Zewnętrzne linie Spydera zapewniają zmniejszenie oporu i siłę docisku w stosunku do coupé bez dodatkowych dodatków aerodynamicznych, jednocześnie poprawiając równowagę i dynamikę samochodu z napędem na tylne koła, podnosząc i obniżając dach.

 

>>> MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ 20.04.2021. <<<

>>> Trzy premiery Lamborghini podczas targów w Szanghaju. Hipersamochód Essenza SCV12, Huracán STO debiut w Chinach, Huracán Fluo Capsule po raz pierwszy w regionie Azji i Pacyfiku.

 

Stefano Domenicali, prezes i dyrektor generalny Automobili Lamborghini, komentuje: „Spyder z napędem na tylne koła Huracán EVO podwaja radość z jazdy, zapewniając przyjemność z jazdy z możliwością świętowania życia na zewnątrz. Kierowca jest w doskonałym kontakcie z dziedzictwem inżynieryjnym Lamborghini, doświadczając sprzężenia zwrotnego i zaangażowania z konfiguracji samochodu z napędem na tylne koła, w którym ingerencja elektroniczna jest zminimalizowana, jednocześnie ciesząc się poczuciem wolności i ducha życia, jakie zapewnia tylko jazda na otwartym dachu zapewnia. ”Cadillac wraca do wyścigów 24h Le Mans
MotorSport | 24.08.21

Cadillac wraca do wyścigów 24h Le Mans

Cadillac ogłosił dzisiaj, że w 2023 roku z prototypem Cadillaca V-Series czwartej generacji, będzie rywalizować o zwycięstwo w 24-godzinnym wyścigu Le Mans.

Nowe BMW 3.0 CSL, najbardziej ekskluzywny model specjalny marki
Super Cars | 24.11.22

Nowe BMW 3.0 CSL, najbardziej ekskluzywny model specjalny marki

Pod koniec roku jubileuszowego BMW M prezentuje arcydzieło inżynierii, które zawiera esencję 50 lat pasji do wyścigów i wyraża swoje historyczne korzenie w legendarnym oznaczeniu modelu.

Volvo, Polestar, Smart, Lotus czyli europejskie marki w rękach chińskiego smoka
Wiadomości | 19.04.23

Volvo, Polestar, Smart, Lotus czyli europejskie marki w rękach chińskiego smoka

Geely Holding, najbardziej międzynarodowy chiński gracz w branży motoryzacyjnej przedstawia nowe produkty na pierwszym od ponad trzech lat globalnym salonie samochodowym w Szanghaju.