Premiery | 21.05.20

Tylko 50 sztuk Nissana GT-R 50 od Italdesign

Italdesign wprowadza na rynek pierwszego produkcyjnego Nissana GT-R 50, który jest wynikiem współpracy z japońskim producentem samochodów, która rozpoczęła się w 2018 roku od stworzenia prototypu o tej samej nazwie.

Sukces osiągnięty w miesiącach po prezentacji projektu zmusił Nissana i Italdesign do podjęcia decyzji o uruchomieniu wersji drogowej w ograniczonej serii 50 sztuk. Pierwsze pojazdy zostaną dostarczone klientom pod koniec 2020 r. I na początku 2021 r.

„To bardzo wyjątkowy dzień - powiedział Jörg Astalosch, CEO Italdesign - po niezwykle trudnych tygodniach dla wszystkich. Po tym, jak musieliśmy zrezygnować z światowej premiery podczas Salonu Samochodowego w Genewie i po częściowym zaprzestaniu naszej działalności produkcyjnej z powodu COVID- 19, na początku maja wróciliśmy w 100% do eksploatacji i możemy potwierdzić dostawę pierwszych samochodów między końcem tego roku a początkiem 2021 r., Zgodnie z planem. Nieprzypadkowo zaprezentowaliśmy samochód z toru „Tazio Nuvolari”: w tym miejscu rutynowo przetwarzamy wszystkie testy dynamiczne niezbędne do homologacji typu pojazdów dla różnych rynków i kończymy te dla naszego GT-R 50 ”.

Nissan współpracował z Italdesign w celu stworzenia modelu, opartego na najnowszym Nissanie GT-R NISMO, dla uczczenia 50. rocznicy GT-R w 2019 r. I Italdesign w 2018 r. Zasilanie każdego GT - R50 firmy Italdesign to tuning NISMO 720 PS ręcznie zbudowany 3,8-litrowy twinturbocharge V6.Całkowicie nowa Kia Niro w trzech wersjach
Premiery | 21.04.22

Całkowicie nowa Kia Niro w trzech wersjach

Druga generacja crossovera Niro debiutuje w trzech wersjach, każdy bardziej skoncentrowany na designie i technologicznie wyposażony niż kiedykolwiek.

Suzuki wprowadza na rynek nowy model Swace
Premiery | 16.09.20

Suzuki wprowadza na rynek nowy model Swace

Suzuki Swace ? stylowe, wszechstronne kombi o atletycznym wyglądzie, oferujące wysoki komfort podróżowania i niskie zużycie paliwa dzięki zastosowaniu zaawansowanej technologii hybrydowej.

Jeszcze więcej mocy. 570 KM w nowym Audi R8 V10 performance RWD
Tuning | 07.10.21

Jeszcze więcej mocy. 570 KM w nowym Audi R8 V10 performance RWD

Ten sportowy samochód z napędem na tylną oś, z umieszczonym centralnie silnikiem i nowymi rozwiązaniami technologicznymi jest ucieleśnieniem przyjemności z jazdy z prędkością do 329 km/h.