Premiery | 21.05.20

Tylko 50 sztuk Nissana GT-R 50 od Italdesign

Italdesign wprowadza na rynek pierwszego produkcyjnego Nissana GT-R 50, który jest wynikiem współpracy z japońskim producentem samochodów, która rozpoczęła się w 2018 roku od stworzenia prototypu o tej samej nazwie.

Sukces osiągnięty w miesiącach po prezentacji projektu zmusił Nissana i Italdesign do podjęcia decyzji o uruchomieniu wersji drogowej w ograniczonej serii 50 sztuk. Pierwsze pojazdy zostaną dostarczone klientom pod koniec 2020 r. I na początku 2021 r.

„To bardzo wyjątkowy dzień - powiedział Jörg Astalosch, CEO Italdesign - po niezwykle trudnych tygodniach dla wszystkich. Po tym, jak musieliśmy zrezygnować z światowej premiery podczas Salonu Samochodowego w Genewie i po częściowym zaprzestaniu naszej działalności produkcyjnej z powodu COVID- 19, na początku maja wróciliśmy w 100% do eksploatacji i możemy potwierdzić dostawę pierwszych samochodów między końcem tego roku a początkiem 2021 r., Zgodnie z planem. Nieprzypadkowo zaprezentowaliśmy samochód z toru „Tazio Nuvolari”: w tym miejscu rutynowo przetwarzamy wszystkie testy dynamiczne niezbędne do homologacji typu pojazdów dla różnych rynków i kończymy te dla naszego GT-R 50 ”.

Nissan współpracował z Italdesign w celu stworzenia modelu, opartego na najnowszym Nissanie GT-R NISMO, dla uczczenia 50. rocznicy GT-R w 2019 r. I Italdesign w 2018 r. Zasilanie każdego GT - R50 firmy Italdesign to tuning NISMO 720 PS ręcznie zbudowany 3,8-litrowy twinturbocharge V6.Wkrótce premiera nowej Skody Fabia czwartej generacji
Wiadomości | 25.02.21

Wkrótce premiera nowej Skody Fabia czwartej generacji

22 lata po debiucie Fabii Skoda prezentuje czwartą generację opartą na platformie MQB-A0. Zobacz przedpremierowe wideo i zdjęcia w kamuflażu.

Honda udostępnia pierwsze informacje na temat drugiej generacji Acury NSX Type S
Super Cars | 03.08.21

Honda udostępnia pierwsze informacje na temat drugiej generacji Acury NSX Type S

NSX Type S, limitowany do 350 sztuk, podnosi i tak imponujące osiągi najnowocześniejszego zelektryfikowanego supersamochodu Acury na nowy poziom.

Volvo Cars testuje bezprzewodowe ładowanie aut elektrycznych
Wiadomości | 10.03.22

Volvo Cars testuje bezprzewodowe ładowanie aut elektrycznych

Rozpoczęły się praktyczne testy technologii ładowania aut elektrycznych w środowisku miejskim by ocenić potencjał nowego rozwiązania.