Premiery | 21.05.20

Tylko 50 sztuk Nissana GT-R 50 od Italdesign

Italdesign wprowadza na rynek pierwszego produkcyjnego Nissana GT-R 50, który jest wynikiem współpracy z japońskim producentem samochodów, która rozpoczęła się w 2018 roku od stworzenia prototypu o tej samej nazwie.

Sukces osiągnięty w miesiącach po prezentacji projektu zmusił Nissana i Italdesign do podjęcia decyzji o uruchomieniu wersji drogowej w ograniczonej serii 50 sztuk. Pierwsze pojazdy zostaną dostarczone klientom pod koniec 2020 r. I na początku 2021 r.

„To bardzo wyjątkowy dzień - powiedział Jörg Astalosch, CEO Italdesign - po niezwykle trudnych tygodniach dla wszystkich. Po tym, jak musieliśmy zrezygnować z światowej premiery podczas Salonu Samochodowego w Genewie i po częściowym zaprzestaniu naszej działalności produkcyjnej z powodu COVID- 19, na początku maja wróciliśmy w 100% do eksploatacji i możemy potwierdzić dostawę pierwszych samochodów między końcem tego roku a początkiem 2021 r., Zgodnie z planem. Nieprzypadkowo zaprezentowaliśmy samochód z toru „Tazio Nuvolari”: w tym miejscu rutynowo przetwarzamy wszystkie testy dynamiczne niezbędne do homologacji typu pojazdów dla różnych rynków i kończymy te dla naszego GT-R 50 ”.

Nissan współpracował z Italdesign w celu stworzenia modelu, opartego na najnowszym Nissanie GT-R NISMO, dla uczczenia 50. rocznicy GT-R w 2019 r. I Italdesign w 2018 r. Zasilanie każdego GT - R50 firmy Italdesign to tuning NISMO 720 PS ręcznie zbudowany 3,8-litrowy twinturbocharge V6.Nowa Toyota Hilux 8. generacji w wersji Invincible
Premiery | 04.06.20

Nowa Toyota Hilux 8. generacji w wersji Invincible

Toyota prezentuje nową, odświeżoną wersję Hiluxa 8. generacji, w najwyższej wersji wyposażenia Invincible. Nowy, bardziej prestiżowy wygląd oraz nowy silnik 2.8 l o lepszych osiągach na trasie i w terenie. Również udoskonalony system multimediów z Apple CarPlay oraz Android Auto.

Elektryczny SUV Nissan Arizon
Concept Cars | 18.04.23

Elektryczny SUV Nissan Arizon

Podczas targów Auto Shanghai 2023 Nissan prezentuje dwie koncepcje pojazdów elektrycznych: sportowy kabriolet Max-Out oraz SUV Arizon.

Citroen C3 trzeciej generacji przekroczył milion sprzedanych egzemplarzy
Wiadomości | 11.05.21

Citroen C3 trzeciej generacji przekroczył milion sprzedanych egzemplarzy

Od 2002 roku łączna liczba wyprodukowanych C3 przekroczyła 4,5 miliona sztuk.