Tuning | 09.12.20

Nowa limitowana edycja Sherwood Green Jaguar F-TYPE

W marcu 2021 r. Jaguar będzie świętował diamentową rocznicę legendarnego E-type prezentując charakterystyczny nowy model F-TYPE Heritage 60 Edition od SV Bespoke.


Nowa limitowana edycja Sherwood Green Jaguar F-TYPE

W 2021 roku Jaguar obchodzi 60. rocznicę powstania samochodu sportowego E-Type, wraz z wprowadzeniem nowej limitowanej edycji 575PS V8 Supercharged F-TYPE Heritage 60 Edition. Tylko 60 egzemplarzy tych sportowych samochodów z napędem na wszystkie koła będzie dostępnych w sprzedaży na całym świecie , każdy ręcznie wykończony przez ekspertów ds. Personalizacji z SV Bespoke.

 

Specjalnie wyselekcjonowana pamiątkowa specyfikacja obejmuje jednolity lakier Sherwood Green, oryginalny kolor typu E, który nie był oferowany w nowym Jaguarze od lat sześćdziesiątych XX wieku, a także poszerzone dwukolorowe wykończenie wnętrza Caraway i Ebony Windsor, które zwykle nie jest dostępne w TYP F.

 

Nowy model z limitowaną liczbą egzemplarzy ma również unikalne aluminiowe wykończenie konsoli inspirowane obudową lusterka wstecznego E-type, logo 60-lecia E-type wytłoczone na zagłówkach lekkich foteli Performance oraz znaczek E-type 60 wspólny z pojazdy z limitowanej kolekcji E-type 60 ogłoszone przez Jaguar Classic na początku tego roku. Pamiątkowe listwy progowe, plakietka SV Bespoke i dywaniki z krawędziami kminku stanowią wykończenie.Range Rover Sport trzeciej generacji, MANHART Sport SV 650
Tuning | 18.05.23

Range Rover Sport trzeciej generacji, MANHART Sport SV 650

Ten samochód ma najmocniejszą z dwóch dostępnych jednostek benzynowych, która jest również jedynym oferowanym V8 i jak dotąd topowym silnikiem Range Rovera Sport.

Kia Rio po faceliftingu
Wiadomości | 26.05.20

Kia Rio po faceliftingu

Kia Motors prezentuje dziś Rio czwartej generacji po faceliftingu. Zmiany obejmują wiele obszarów, aby w konkurencyjnym segmencie B odświeżone Rio prezentowało się atrakcyjniej niż rywale.

Zespół Mercedes-Benz EQ ogłosił skład w siódmym sezonie Formuły E
MotorSport | 08.11.20

Zespół Mercedes-Benz EQ ogłosił skład w siódmym sezonie Formuły E

W 7. sezonie Mistrzostw Świata Formuły E ABB FIA w barwach ekipy Mercedes-Benz EQ wystartują Nyck de Vries i Stoffel Vandoorne