Tuning | 09.12.20

Nowa limitowana edycja Sherwood Green Jaguar F-TYPE

W marcu 2021 r. Jaguar będzie świętował diamentową rocznicę legendarnego E-type prezentując charakterystyczny nowy model F-TYPE Heritage 60 Edition od SV Bespoke.


Nowa limitowana edycja Sherwood Green Jaguar F-TYPE

W 2021 roku Jaguar obchodzi 60. rocznicę powstania samochodu sportowego E-Type, wraz z wprowadzeniem nowej limitowanej edycji 575PS V8 Supercharged F-TYPE Heritage 60 Edition. Tylko 60 egzemplarzy tych sportowych samochodów z napędem na wszystkie koła będzie dostępnych w sprzedaży na całym świecie , każdy ręcznie wykończony przez ekspertów ds. Personalizacji z SV Bespoke.

 

Specjalnie wyselekcjonowana pamiątkowa specyfikacja obejmuje jednolity lakier Sherwood Green, oryginalny kolor typu E, który nie był oferowany w nowym Jaguarze od lat sześćdziesiątych XX wieku, a także poszerzone dwukolorowe wykończenie wnętrza Caraway i Ebony Windsor, które zwykle nie jest dostępne w TYP F.

 

Nowy model z limitowaną liczbą egzemplarzy ma również unikalne aluminiowe wykończenie konsoli inspirowane obudową lusterka wstecznego E-type, logo 60-lecia E-type wytłoczone na zagłówkach lekkich foteli Performance oraz znaczek E-type 60 wspólny z pojazdy z limitowanej kolekcji E-type 60 ogłoszone przez Jaguar Classic na początku tego roku. Pamiątkowe listwy progowe, plakietka SV Bespoke i dywaniki z krawędziami kminku stanowią wykończenie.Następna generacja modeli BMW zostanie wyposażona w wyświetlacz panoramiczny
Wiadomości | 16.03.23

Następna generacja modeli BMW zostanie wyposażona w wyświetlacz panoramiczny

BMW Panoramic Vision: od 2025 roku do produkcji seryjnej wejdzie nowy wyświetlacz Head-Up na całą szerokość przedniej szyby.

Amerykańska premiera Hyundaia IONIQ 5 Electric CUV
Premiery | 25.05.21

Amerykańska premiera Hyundaia IONIQ 5 Electric CUV

Całkowicie elektryczny model rewolucjonizuje rynek pojazdów elektrycznych dzięki ultraszybkiemu ładowaniu, oraz zasięgowi do 300 mil.

Specjalna Edycja Maserati Ghibli Fragment
Tuning | 25.06.21

Specjalna Edycja Maserati Ghibli Fragment

Programu dostosowywania Maserati Fuoriserie, który pozwala klientom tworzyć własne Maserati, dostosowane do ich unikalnych gustów.