Tuning | 09.12.20

Nowa limitowana edycja Sherwood Green Jaguar F-TYPE

W marcu 2021 r. Jaguar będzie świętował diamentową rocznicę legendarnego E-type prezentując charakterystyczny nowy model F-TYPE Heritage 60 Edition od SV Bespoke.


Nowa limitowana edycja Sherwood Green Jaguar F-TYPE

W 2021 roku Jaguar obchodzi 60. rocznicę powstania samochodu sportowego E-Type, wraz z wprowadzeniem nowej limitowanej edycji 575PS V8 Supercharged F-TYPE Heritage 60 Edition. Tylko 60 egzemplarzy tych sportowych samochodów z napędem na wszystkie koła będzie dostępnych w sprzedaży na całym świecie , każdy ręcznie wykończony przez ekspertów ds. Personalizacji z SV Bespoke.

 

Specjalnie wyselekcjonowana pamiątkowa specyfikacja obejmuje jednolity lakier Sherwood Green, oryginalny kolor typu E, który nie był oferowany w nowym Jaguarze od lat sześćdziesiątych XX wieku, a także poszerzone dwukolorowe wykończenie wnętrza Caraway i Ebony Windsor, które zwykle nie jest dostępne w TYP F.

 

Nowy model z limitowaną liczbą egzemplarzy ma również unikalne aluminiowe wykończenie konsoli inspirowane obudową lusterka wstecznego E-type, logo 60-lecia E-type wytłoczone na zagłówkach lekkich foteli Performance oraz znaczek E-type 60 wspólny z pojazdy z limitowanej kolekcji E-type 60 ogłoszone przez Jaguar Classic na początku tego roku. Pamiątkowe listwy progowe, plakietka SV Bespoke i dywaniki z krawędziami kminku stanowią wykończenie.Nowy Lexus ES zadebiutuje na targach w Szanghaju
Wiadomości | 12.04.21

Nowy Lexus ES zadebiutuje na targach w Szanghaju

Zobacz wideo zapowiedź i sprawdź szczegóły premiery.

Trwa budowa nowej, supernowoczesnej, globalnej centrali Rimac Campus
Wiadomości | 15.11.21

Trwa budowa nowej, supernowoczesnej, globalnej centrali Rimac Campus

Rimac Group, producent hipersamochodów elektrycznych, pokazał postęp prac przy budowie globalnej siedziby firmy o wartości 200 milionów euro.

Nazywam się Nivus. Vw Nivus. Już 28 Maja światowa premiera nowego VW prosto z Brazylii
Wiadomości | 22.05.20

Nazywam się Nivus. Vw Nivus. Już 28 Maja światowa premiera nowego VW prosto z Brazylii

( Aktualizacja 28.05.2020. Pełna premiera pod tym linkiem: https://autoshow.media/news/volkswagen-nivus-swiatowa-premiera-nowego-modelu-prosto-z-brazylii ) Już od jakiegoś czasu oddział brazylijski niemieckiego producenta samochodów informował nas na temat nowego SUV-a w całości zaprojektowanego w Brazylii. Wcześniej odbyła się również premiera nowego centrum multimedialnego, które również od podstaw zaprojektowano w Brazylii a swoją premierę będzie miało właśnie w nowym Volkswagenie Nivus. Oczekując premiery proponujemy zobaczyć poniższe wideo na temat powstania nowego systemu multimedialnego: VW Play.