Tuning | 09.12.20

Nowa limitowana edycja Sherwood Green Jaguar F-TYPE

W marcu 2021 r. Jaguar będzie świętował diamentową rocznicę legendarnego E-type prezentując charakterystyczny nowy model F-TYPE Heritage 60 Edition od SV Bespoke.


Nowa limitowana edycja Sherwood Green Jaguar F-TYPE

W 2021 roku Jaguar obchodzi 60. rocznicę powstania samochodu sportowego E-Type, wraz z wprowadzeniem nowej limitowanej edycji 575PS V8 Supercharged F-TYPE Heritage 60 Edition. Tylko 60 egzemplarzy tych sportowych samochodów z napędem na wszystkie koła będzie dostępnych w sprzedaży na całym świecie , każdy ręcznie wykończony przez ekspertów ds. Personalizacji z SV Bespoke.

 

Specjalnie wyselekcjonowana pamiątkowa specyfikacja obejmuje jednolity lakier Sherwood Green, oryginalny kolor typu E, który nie był oferowany w nowym Jaguarze od lat sześćdziesiątych XX wieku, a także poszerzone dwukolorowe wykończenie wnętrza Caraway i Ebony Windsor, które zwykle nie jest dostępne w TYP F.

 

Nowy model z limitowaną liczbą egzemplarzy ma również unikalne aluminiowe wykończenie konsoli inspirowane obudową lusterka wstecznego E-type, logo 60-lecia E-type wytłoczone na zagłówkach lekkich foteli Performance oraz znaczek E-type 60 wspólny z pojazdy z limitowanej kolekcji E-type 60 ogłoszone przez Jaguar Classic na początku tego roku. Pamiątkowe listwy progowe, plakietka SV Bespoke i dywaniki z krawędziami kminku stanowią wykończenie.Mercedes-AMG odświeżył model GLE SUV i GLE Coupe
Wiadomości | 01.02.23

Mercedes-AMG odświeżył model GLE SUV i GLE Coupe

Zmiany we wszystkich dziedzinach sprawiają, że gama Mercedes-Benz GLE jest aktualna w obliczu ostrej konkurencji SUV-ów klasy premium.

Wraith Kryptos ekskluzywny samochód z limitowanych serii Rolls-Royce Collection
Super Cars | 07.07.20

Wraith Kryptos ekskluzywny samochód z limitowanych serii Rolls-Royce Collection

Samochody Rolls-Royce Collection to poetyckie wcielenia kunsztu i umiejętności, wyobrażone z rąk znakomitych projektantów marki. Są ilustracją opanowania przez Bespoke Collective ich rzemiosła i mają bardzo ograniczoną liczbę. Zawierające tylko najlepsze materiały i współczesne zastosowania.

Ford Pro Electric SuperVan jedyny w swoim rodzaju pojazd demonstracyjny
Concept Cars | 23.06.22

Ford Pro Electric SuperVan jedyny w swoim rodzaju pojazd demonstracyjny

Cztery silniki elektryczne, akumulator chłodzony cieczą i system sterowania wytwarzają około 2000 KM w celu przyspieszenia od 0 do 100 km/h poniżej dwóch sekund.