Wiadomości | 10.12.20

Hyundai Motor zapowiada nową erę pojazdów elektrycznych

Hyundai wypuści model IONIQ 5 na początku 2021 roku jako pierwszy samochód, który będzie zbudowany na niedawno zaprezentowanej platformie E-GMP.

Nadchodzący IONIQ 5 to pierwszy dedykowany pojazd elektryczny z nowej linii IONIQ, która pojawi się na początku 2021 roku.

 

Zobacz >>> wideo z premiery 23.02.2021. >>> Światowa premiera Hyundaia IONIQ 5

 

 

Oparty na koncepcji samochodu elektrycznego Hyundaia „45”, IONIQ 5 będzie pierwszym samochodem połączonym z niedawno ujawnioną platformą Electric-Global Modular Platform (E-GMP), dedykowaną architekturą pojazdu elektrycznego z akumulatorem (BEV).

 

30-sekundowy film zatytułowany: The New Horizon of EV, czerpie inspirację z zupełnie nowych szczegółów konstrukcyjnych IONIQ 5, które jeszcze nie zostały ujawnione, pokazując piksele i kropki zbiegające się na białej przestrzeni reprezentującej nową erę EV .

 

Teaser ma na celu wzbudzenie antycypacji i zaciekawienia IONIQ 5 poprzez podkreślenie trzech „dodatków”, które ma zaoferować całkowicie nowy model. „Extra Power for Life” zwraca uwagę na możliwość dwukierunkowego ładowania IONIQ 5 od pojazdu do obciążenia (V2L). „Extra Time for You” podkreśla możliwość szybkiego ładowania. „Niezwykłe doświadczenia” wskazują na szereg funkcji BEV, które wkrótce zostaną ogłoszone.

 

Film został wydany po ogłoszeniu przez Hyundai z sierpnia 2020 r., Że wprowadzi na rynek dedykowaną markę BEV IONIQ, starając się zostać jednym z czołowych światowych producentów pojazdów elektrycznych. W ramach IONIQ Hyundai wprowadzi na rynek szereg pojazdów elektrycznych, w tym IONIQ 5, średniej wielkości CUV na początku 2021 r .; IONIQ 6, sedan; a następnie IONIQ 7, duży SUV.

 

Aby ułatwić plany związane z pojazdami elektrycznymi, Hyundai Motor Group niedawno zaprezentował E-GMP, architekturę, która będzie stanowić podstawę wszystkich nowych dedykowanych pojazdów typu BEV. Platforma oferuje zwiększoną elastyczność projektowania, mocne właściwości jezdne, zwiększony zasięg, wzmocnione funkcje bezpieczeństwa i więcej przestrzeni wewnętrznej dla pasażerów i bagażu.Rimac C_Two ostatni etap testów przed pierwszymi dostawami
Elektryczne | 03.12.20

Rimac C_Two ostatni etap testów przed pierwszymi dostawami

Specjaliści skupili się w szczególności na testach kompatybilności elektromagnetycznej.

Zobacz jedną z najlepszych firm tuningowych od środka Mansory
Wiadomości | 16.05.20

Zobacz jedną z najlepszych firm tuningowych od środka Mansory

Mansory Group. Krótkie wideo prezentujące pracę firmy nad nowymi projektami samochodów.

Nowa limitowana edycja Ferrari 812 Superfast V12
Super Cars | 22.04.21

Nowa limitowana edycja Ferrari 812 Superfast V12

Pierwsze oficjalne zdjęcia najnowszej limitowanej serii opublikowano w ramach przygotowań do światowej premiery planowanej na 5 maja.