MotorSport | 10.03.21

Ferrari SF21 oficjalna premiera bolidu na sezon 2021

Samochód SF21 Scuderia Ferrari Mission Winnow, który będzie ścigał się w tym sezonie, został dziś pokazany po raz pierwszy.

Samochód SF21 Scuderia Ferrari Mission Winnow, który będzie ścigał się w tym sezonie, został dziś pokazany po raz pierwszy i ma subtelną barwę, która nawiązuje do wyzwań przyszłości, nie zapominając o korzeniach i historii zespołu. „Tył przypomina bordową czerwień pierwszego Ferrari, 125 S” - wyjaśnił szef zespołu Mattia Binotto. „Jednak w miarę jak przesuwa się stopniowo w stronę kokpitu, zmienia się w nowoczesną czerwień, której używaliśmy w ostatnich latach. Ten sezon stawia nas przed wieloma wyzwaniami, a dzięki tej kolorystyce wizualnie restartujemy naszą przeszłość i ruszamy w przyszłość ”.

 

>>> TEN ARTYKUŁ MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ 22.04.2021.

>>> Nowa limitowana edycja Ferrari 812 Superfast V12, 830 KM przy 9500 obr/min

 

Ferrari SF21 to 67-my samochód, który zostanie zbudowany w Maranello w celu rywalizacji w Mistrzostwach Świata Formuły 1 i jest ewolucją zeszłorocznego SF1000, zgodnie z przepisami, które wymagają stosowania tego samego podwozia co w 2020 roku, ograniczając tym samym możliwości zmiany w wielu obszarach. Dlatego SF21 został opracowany we wszystkich dozwolonych obszarach, od silnika, który jest całkowicie nowy, aerodynamikę, oraz tyle, gdzie zastosowano dwa żetony rozwoju dozwolone w regulaminie.

 

Line-up. SF21 zadebiutuje jutro na torze w Bahrajnie w dniu filmowania, podczas którego może pokonać do 100 kilometrów w celu pozyskania materiału filmowego dla partnerów zespołu i do użytku medialnego. Będą nimi najmłodsi kierowcy Scuderii od 1968 roku, Charles Leclerc i Carlos Sainz. Kiedy pierwszy wyścig sezonu odbędzie się 28 marca, średni wiek pary wyniesie 25 lat i 3 dni. Wcześniej zmierzą się z jedynym testem przedsezonowym w 2021 r., Aby poradzić sobie z nowym samochodem przez trzy dni na torze Sakhir.Tryb Driftu w nowym prototypie Audi RS 3
Tuning | 22.06.21

Tryb Driftu w nowym prototypie Audi RS 3

To pierwszy samochód Audi wyposażony w RS Torque Splitter, który w pełni zmienny sposób rozdziela moment napędowy między tylne koła.

Continental prezentuje funkcję wykrywania obecności dzieci pozostawionych w samochodzie
Wiadomości | 14.04.23

Continental prezentuje funkcję wykrywania obecności dzieci pozostawionych w samochodzie

Kiedy temperatura na zewnątrz sięga 30 stopni Celsjusza, temperatura w samochodzie może osiągnąć nawet 45 stopni w ciągu pół godziny. Może to doprowadzić do udaru cieplnego.

Nowy Mercedes-Benz Klasy S
Premiery | 09.09.20

Nowy Mercedes-Benz Klasy S

W kabinie Klasy S nowoczesny luksus awansuje na kolejny poziom. Jej projektanci zadbali o przyjemną atmosferę o typowym dla salonu charakterze ? eleganckim, szlachetnym i z dużą ilością światła.