Elektryczne | 17.04.21

GTX nowe oznaczenie podrasowanych elektrycznych Volkswagenów

Wraz z nowym ID.4 GTX, Volkswagen zaprezentuje pierwszy sportowy topowy model elektryczny. Podobnie jak GTI i GTE w samochodach spalinowych.


GTX nowe oznaczenie podrasowanych elektrycznych Volkswagenów

Wraz z nowym ID.4 GTX, Volkswagen zaprezentuje 28 kwietnia pierwszy sportowy topowy model elektryczny: w Europie będą to odpowiednie modele ID o wysokich osiągach. W przyszłości rodzina będzie nosić logo GTX. Podobnie jak GTI i GTE, oznacza własną markę produktową - ładuje świat mobilności elektrycznej Volkswagena nowym, inteligentnym sportowym charakterem.

 

>>> TEN ARTYKUŁ MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ
>>> Nowy ID.4 GTX - WIDEO - Podczas światowej premiery, która odbyła się na lotnisku Tempelhof w Berlinie, Volkswagen zaprezentował swój pierwszy w pełni elektryczny model o wysokich osiągach: ID.4 GTX.

 

„Litery GT od dawna oznaczają przyjemność z jazdy” - mówi Klaus Zellmer, członek zarządu ds. Marketingu i sprzedaży marki Volkswagen. „Teraz X buduje pomost do mobilności przyszłości. Zrównoważony rozwój i sportowy charakter nie wykluczają się wzajemnie, ale inteligentnie się uzupełniają. "

 

Modele GTX są szczególnie imponujące, jeśli chodzi o wydajność i wygląd. Dodatkowy silnik elektryczny na przedniej osi przenosi napęd na wszystkie koła ID. Zaprojektowano z myślą o maksymalnej wydajności. Dodatkowy silnik włącza się inteligentnie w ciągu kilku milisekund, gdy wymagana jest bardzo wysoka wydajność lub mocna trakcja. W nowym trybie jazdy „Traction” jest nawet aktywowany na stałe.

 

Ponadto sportowe detale i ich własna sygnatura świetlna podkreślają najwyższe osiągi modeli GTX.

 

Nowa marka produktu dla rodziny ID. dodatkowo wzmacnia strategię firmy ACCELERATE. Volkswagen chce stać się najbardziej pożądaną marką w zakresie zrównoważonej mobilności. Celem jest zwiększenie udziału samochodów czysto elektrycznych w Europie do 70 procent sprzedaży do 2030 roku. Volkswagen chce osiągnąć neutralność klimatyczną do 2050 roku; około 16 miliardów euro zostanie zainwestowanych w elektromobilność, hybrydyzację i cyfryzację do 2025 roku.Mitsubishi pokazało pierwszy szkic nowego Eclipse Cross
Wiadomości | 17.09.20

Mitsubishi pokazało pierwszy szkic nowego Eclipse Cross

Firma MITSUBISHI MOTORS CORPORATION przedstawiła dzisiaj pierwsze spojrzenie na przeprojektowany model Mitsubishi Eclipse Cross.

Elektryczny SUV Suzuki eVX prawie gotowy
Elektryczne | 26.10.23

Elektryczny SUV Suzuki eVX prawie gotowy

Suzuki eVX, pierwszy globalny strategiczny pojazd elektryczny marki Suzuki, zaprezentowany po raz pierwszy w styczniu tego roku w Indiach. Japan Mobility Show 2023.

Jak nie paść ofiarą nieuczciwego sprzedawcy samochodu
Wiadomości | 27.04.23

Jak nie paść ofiarą nieuczciwego sprzedawcy samochodu

Zbyt atrakcyjne ceny, zafałszowane dokumenty i cofnięty licznik. Kupno używanego samochodu może być stresującym procesem, szczególnie w przypadku osób, które nie bardzo znają się na motoryzacji.