Elektryczne | 17.04.21

GTX nowe oznaczenie podrasowanych elektrycznych Volkswagenów

Wraz z nowym ID.4 GTX, Volkswagen zaprezentuje pierwszy sportowy topowy model elektryczny. Podobnie jak GTI i GTE w samochodach spalinowych.


GTX nowe oznaczenie podrasowanych elektrycznych Volkswagenów

Wraz z nowym ID.4 GTX, Volkswagen zaprezentuje 28 kwietnia pierwszy sportowy topowy model elektryczny: w Europie będą to odpowiednie modele ID o wysokich osiągach. W przyszłości rodzina będzie nosić logo GTX. Podobnie jak GTI i GTE, oznacza własną markę produktową - ładuje świat mobilności elektrycznej Volkswagena nowym, inteligentnym sportowym charakterem.

 

>>> TEN ARTYKUŁ MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ
>>> Nowy ID.4 GTX - WIDEO - Podczas światowej premiery, która odbyła się na lotnisku Tempelhof w Berlinie, Volkswagen zaprezentował swój pierwszy w pełni elektryczny model o wysokich osiągach: ID.4 GTX.

 

„Litery GT od dawna oznaczają przyjemność z jazdy” - mówi Klaus Zellmer, członek zarządu ds. Marketingu i sprzedaży marki Volkswagen. „Teraz X buduje pomost do mobilności przyszłości. Zrównoważony rozwój i sportowy charakter nie wykluczają się wzajemnie, ale inteligentnie się uzupełniają. "

 

Modele GTX są szczególnie imponujące, jeśli chodzi o wydajność i wygląd. Dodatkowy silnik elektryczny na przedniej osi przenosi napęd na wszystkie koła ID. Zaprojektowano z myślą o maksymalnej wydajności. Dodatkowy silnik włącza się inteligentnie w ciągu kilku milisekund, gdy wymagana jest bardzo wysoka wydajność lub mocna trakcja. W nowym trybie jazdy „Traction” jest nawet aktywowany na stałe.

 

Ponadto sportowe detale i ich własna sygnatura świetlna podkreślają najwyższe osiągi modeli GTX.

 

Nowa marka produktu dla rodziny ID. dodatkowo wzmacnia strategię firmy ACCELERATE. Volkswagen chce stać się najbardziej pożądaną marką w zakresie zrównoważonej mobilności. Celem jest zwiększenie udziału samochodów czysto elektrycznych w Europie do 70 procent sprzedaży do 2030 roku. Volkswagen chce osiągnąć neutralność klimatyczną do 2050 roku; około 16 miliardów euro zostanie zainwestowanych w elektromobilność, hybrydyzację i cyfryzację do 2025 roku.Ford Focus zdefiniowany na nowo
Premiery | 14.10.21

Ford Focus zdefiniowany na nowo

Ford zaprezentował dziś nowy rodzinny model Focus, charakteryzujący się wyrazistą, nową stylistyką i oszczędnymi, zelektryfikowanymi układami napędowymi.

Wkrótce poznamy nowego Forda Bronco w trzech wersjach nadwozia
Wiadomości | 06.07.20

Wkrótce poznamy nowego Forda Bronco w trzech wersjach nadwozia

Ford zaprezentuje całkowicie nowe dwu i czterodrzwiowe modele Bronco, a także Bronco Sport. Premiera już za tydzień 13 lipca.

CUPRA Born, poznaliśmy polskie ceny
Elektryczne | 27.10.21

CUPRA Born, poznaliśmy polskie ceny

Nowa bezemisyjna CUPRA mocno wyróżnia się spośród innych samochodów w tym segmencie. Born to przede wszystkim ekspresyjny, wyrazisty design rodem z Barcelony.