Tuning | 22.06.21

Tryb Driftu w nowym prototypie Audi RS 3

To pierwszy samochód Audi wyposażony w RS Torque Splitter, który w pełni zmienny sposób rozdziela moment napędowy między tylne koła.

Prototyp Audi RS 3 jest uosobieniem niezmąconej dynamiki jazdy. To pierwszy samochód Audi wyposażony w RS Torque Splitter, który w pełni zmienny sposób rozdziela moment napędowy między tylne koła. Ze względu na różnicę sił napędowych samochód jeszcze lepiej skręca w zakręt i dokładniej podąża za kątem skrętu. Skutkuje to mniejszą podsterownością, wcześniejszym i szybszym przyspieszeniem podczas wychodzenia z zakrętów oraz szczególnie precyzyjnym i zwinnym prowadzeniem – dla większego bezpieczeństwa i szybszych czasów okrążeń na torze wyścigowym.

 

„Kilometrowy krok w kierunku zwinnej jazdy” – tak powiedział kierowca wyścigowy i rozwojowy Frank Stippler o rozdzielaczu momentu obrotowego z całkowicie zmiennym rozdziałem momentu obrotowego na tylną oś. Wkrótce Audi wprowadzi po raz pierwszy seryjną technologię tej technologii w sportowym, kompaktowym modelu RS. Frank Stippler i Meic Diessner, inżynier ds. rozwoju i testów podwozia, opowiedzieli w wywiadzie o rozwoju i procesie tuningu rozdzielacza momentu obrotowego w prototypie RS 3. Obaj pracowali razem przez cały okres opracowywania różnych cykli testowych i konfiguracyjnych na północnej pętli toru Nürburgring, aby zapewnić, że nowa technologia spełnia życzenia kierowców sportowych na torze wyścigowym, a także klientów poszukujących komfortu na co dzień.Aston Martin rozpoczyna kampanię No Time To Die
Wiadomości | 31.08.21

Aston Martin rozpoczyna kampanię No Time To Die

Na miesiąc do premiery 25. filmu o Bondzie Aston Martin rozpoczął dziś kampanię No Time To Die z ekskluzywnym pokazem spotu telewizyjnego. Wideo.

Światowa premiera nowego SUV-a w Buenos Aires Volkswagen Taos
Premiery | 14.10.20

Światowa premiera nowego SUV-a w Buenos Aires Volkswagen Taos

Volkswagen Taos, nowy SUV marki i pierwszy w całym regionie wyprodukowanego w Argentynie. Volkswagen Taos dołącza do ofensywy SUV-ów niemieckiej firmy na świecie. Segment SUV-ów jest najszybciej rozwijającym się segmentem w Ameryce Południowej.

Honda Civic Prototyp debiutuje na Twitchu
Premiery | 18.11.20

Honda Civic Prototyp debiutuje na Twitchu

Najlepiej sprzedający się amerykański samochód zostaje całkowicie przeprojektowany dzięki sportowej i wyrafinowanej nowej stylizacji, ulepszonemu nadwoziu i podwoziu oraz zaawansowanej technologii.