Super Cars | 25.11.20

Ferrari 488 GT Modificata supercar poza ograniczeniami

Model jest przeznaczony wyłącznie do użytku na torze i podczas imprez Ferrari Club Competizioni GT. -WIDEO-

Ferrari przedstawia nowy model 488 GT Modificata, samochód z limitowanej edycji, w którym zastosowano technologię opracowaną dla modeli 488 GT3 i 488 GTE, przekraczając ograniczenia narzucone przez przepisy techniczne i sportowe, aby w pełni wykorzystać jego potencjał. Model 488 GT Modificata jest przeznaczony wyłącznie do użytku podczas dni na torze i podczas imprez Ferrari Club Competizioni GT.

 

>>> TEN ARTYKUŁ MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ 22.04.2021.

>>> Nowa limitowana edycja Ferrari 812 Superfast V12, 830 KM przy 9500 obr/min

 

Większa moc.

W nazwie samochodu znajduje się słowo „Modificata”, które w żargonie Ferrari oznacza konstrukcje opracowane pod kątem lepszych osiągów. Maksymalizuje i tak już wyjątkowe osiągi 488 GT3 i 488 GTE, łącząc ich najbardziej efektywne i innowacyjne rozwiązania, a także opracowując nowe technologie związane głównie z układem napędowym, który nie jest już ograniczony przez równowagę osiągów FIA. Legendarny silnik V8 z podwójnym turbodoładowaniem został poddany zaawansowanym badaniom, które zaowocowały określonymi komponentami i przeniesieniem materiałów z silnika wyścigowego. Maksymalna moc dostarczana przez silnik wynosi obecnie około 700 KM, dzięki zastosowaniu innowacyjnych rozwiązań oraz bardziej ekstremalnego i wysokowydajnego odwzorowania. Wszystko to bez uszczerbku dla przysłowiowej niezawodności Ferrari. Skrzynia biegów, dostępna z różnymi przełożeniami i sprzęgłem z włókna węglowego, pomaga zarządzać zwiększoną mocą i momentem obrotowym dostarczanym przez silnik.Nowy Mercedes-Benz GLC od teraz wyłącznie ze zelektryfikowanym napędem
Premiery | 02.06.22

Nowy Mercedes-Benz GLC od teraz wyłącznie ze zelektryfikowanym napędem

To najbardziej dynamiczny model z odnoszącej sukcesy rodziny SUV-ów Mercedes-Benz i jest dostępny tylko jako hybryda plug-in lub mild hybrid z technologią 48 V i zintegrowanym rozrusznikiem-generatorem.

McLaren Artura światowa premiera
Premiery | 17.02.21

McLaren Artura światowa premiera

McLaren przedstawia zupełnie nowy supersamochód hybrydowy nowej generacji o wysokich osiągach.

100 lat marki Mercedes-Maybach
Super Cars | 14.04.21

100 lat marki Mercedes-Maybach

Prezentować najlepsze z najlepszych, takie ambicje przyświecały Karlowi Maybachowi i jego ojcu Wilhelmowi, gdy 100 lat temu debiutował zbudowany przez nich Maybach 22/70 HP W 3.