Super Cars | 25.11.20

Ferrari 488 GT Modificata supercar poza ograniczeniami

Model jest przeznaczony wyłącznie do użytku na torze i podczas imprez Ferrari Club Competizioni GT. -WIDEO-

Ferrari przedstawia nowy model 488 GT Modificata, samochód z limitowanej edycji, w którym zastosowano technologię opracowaną dla modeli 488 GT3 i 488 GTE, przekraczając ograniczenia narzucone przez przepisy techniczne i sportowe, aby w pełni wykorzystać jego potencjał. Model 488 GT Modificata jest przeznaczony wyłącznie do użytku podczas dni na torze i podczas imprez Ferrari Club Competizioni GT.

 

>>> TEN ARTYKUŁ MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ 22.04.2021.

>>> Nowa limitowana edycja Ferrari 812 Superfast V12, 830 KM przy 9500 obr/min

 

Większa moc.

W nazwie samochodu znajduje się słowo „Modificata”, które w żargonie Ferrari oznacza konstrukcje opracowane pod kątem lepszych osiągów. Maksymalizuje i tak już wyjątkowe osiągi 488 GT3 i 488 GTE, łącząc ich najbardziej efektywne i innowacyjne rozwiązania, a także opracowując nowe technologie związane głównie z układem napędowym, który nie jest już ograniczony przez równowagę osiągów FIA. Legendarny silnik V8 z podwójnym turbodoładowaniem został poddany zaawansowanym badaniom, które zaowocowały określonymi komponentami i przeniesieniem materiałów z silnika wyścigowego. Maksymalna moc dostarczana przez silnik wynosi obecnie około 700 KM, dzięki zastosowaniu innowacyjnych rozwiązań oraz bardziej ekstremalnego i wysokowydajnego odwzorowania. Wszystko to bez uszczerbku dla przysłowiowej niezawodności Ferrari. Skrzynia biegów, dostępna z różnymi przełożeniami i sprzęgłem z włókna węglowego, pomaga zarządzać zwiększoną mocą i momentem obrotowym dostarczanym przez silnik.Mercedes-Benz VISION EQXX
Premiery | 03.01.22

Mercedes-Benz VISION EQXX

Nowy poziom zasięgu elektrycznego i wydajności. VISION EQXX, prototyp badawczy zdolny do pokonania 1000 kilometrów rzeczywistej jazdy elektrycznej na jednym ładowaniu.

Nowy Radical SR10 potwór momentu obrotowego
Tuning | 19.02.21

Nowy Radical SR10 potwór momentu obrotowego

Ostatnia ewolucja najbardziej udanego podwozia Radicala spowodowała prawdziwą rewolucję w wyścigach.

Ford zapowiedział premierę modelu F-150 Lightning
Wiadomości | 11.05.21

Ford zapowiedział premierę modelu F-150 Lightning

Najlepiej sprzedający się pojazd w Ameryce, inteligentny i najbardziej innowacyjny samochód ciężarowy Forda będzie w pełni elektryczny.