Wiadomości | 26.02.21

Hyundai Motor potwierdził datę premiery nowego modelu BAYON

Całkowicie nowy crossover segmentu B będzie świętował swoją globalną premierę jednocześnie z artystami z całej Europy.


Hyundai Motor potwierdził datę premiery nowego modelu BAYON

Zupełnie nowy BAYON dołączy do KONA, TUCSON, NEXO i SANTA FE, stając się najnowszym członkiem popularnej gamy SUV-ów Hyundaia w Europie. Aby uczcić globalną premierę, dziewięciu artystów z całej Europy ( w tym Pola Augustynowicz z Polski) zostało poproszonych o stworzenie wyjątkowego dzieła sztuki inspirowanego charakterystycznymi elementami konstrukcyjnymi samochodu. Część ich prac zostanie zaprezentowana w ramach cyfrowej światowej premiery. Kampania inauguracyjna obejmie prace wszystkich dziewięciu artystów.

 

(Aktualizacja 02.03.2021.) Zobacz premierę: Hyundai przedstawia zupełnie nowy model BAYON

 

Nazwa BAYON została zainspirowana pięknym i czarującym miastem Bayonne w południowo-zachodniej Francji. Całkowicie nowy typ nadwozia crossover SUV marki BAYON spełnia wymogi poruszania się po europejskich miastach, dzięki czemu doskonale nadaje się dla kierowców miejskich, którzy chcą zarówno komfortu, jak i świetnego wyglądu.


Mocny i niepowtarzalny design


Całkowicie nowy BAYON ma wyjątkowy wygląd zewnętrzny, nadający charakterystyczny wygląd na drodze. Szerokie, wąskie DRL, które są całkowicie oddzielone od reflektorów, tworzą charakterystyczną lekką architekturę, a pasmo wlotu powietrza rozciągające się na cały przód pojazdu zapewnia szerokość. Szeroki grill z przodu tworzy solidną postawę. Z tyłu dwa światła stopu w kształcie strzałek, umieszczone daleko po bokach i połączone cienką czerwoną linią, dodatkowo podkreślają szerokość pojazdu.

 

Hyundai BAYON będzie miał swoją światową premierę 2 marca o godzinie 10:00. Zapraszamy na relację.SKODA ENYAQ iV dostępna w polskich salonach
Wiadomości | 13.01.21

SKODA ENYAQ iV dostępna w polskich salonach

Nowy elektryczny SUV ENYAQ iV dołącza do oferty marki SKODA na polskim rynku.

Dzika konwersja Le Mansory Forda GT o mocy 700 KM
Tuning | 30.06.20

Dzika konwersja Le Mansory Forda GT o mocy 700 KM

Ford GT jest jednym z najlepszych supersamochodów, a model, który tu widzisz, jest przeróbką już prawie idealnego supersamochodu. To nie są tylko niektóre nowe naklejki i niektóre aktualizacje zewnętrzne, pojazd ten jest aktualizowany przez Mansory i obejmuje pełną konwersję, radykalnie zmienioną konstrukcję i zwiększoną wydajność.

Honda Civic Prototyp debiutuje na Twitchu
Premiery | 18.11.20

Honda Civic Prototyp debiutuje na Twitchu

Najlepiej sprzedający się amerykański samochód zostaje całkowicie przeprojektowany dzięki sportowej i wyrafinowanej nowej stylizacji, ulepszonemu nadwoziu i podwoziu oraz zaawansowanej technologii.