Wiadomości | 26.02.21

Hyundai Motor potwierdził datę premiery nowego modelu BAYON

Całkowicie nowy crossover segmentu B będzie świętował swoją globalną premierę jednocześnie z artystami z całej Europy.


Hyundai Motor potwierdził datę premiery nowego modelu BAYON

Zupełnie nowy BAYON dołączy do KONA, TUCSON, NEXO i SANTA FE, stając się najnowszym członkiem popularnej gamy SUV-ów Hyundaia w Europie. Aby uczcić globalną premierę, dziewięciu artystów z całej Europy ( w tym Pola Augustynowicz z Polski) zostało poproszonych o stworzenie wyjątkowego dzieła sztuki inspirowanego charakterystycznymi elementami konstrukcyjnymi samochodu. Część ich prac zostanie zaprezentowana w ramach cyfrowej światowej premiery. Kampania inauguracyjna obejmie prace wszystkich dziewięciu artystów.

 

(Aktualizacja 02.03.2021.) Zobacz premierę: Hyundai przedstawia zupełnie nowy model BAYON

 

Nazwa BAYON została zainspirowana pięknym i czarującym miastem Bayonne w południowo-zachodniej Francji. Całkowicie nowy typ nadwozia crossover SUV marki BAYON spełnia wymogi poruszania się po europejskich miastach, dzięki czemu doskonale nadaje się dla kierowców miejskich, którzy chcą zarówno komfortu, jak i świetnego wyglądu.


Mocny i niepowtarzalny design


Całkowicie nowy BAYON ma wyjątkowy wygląd zewnętrzny, nadający charakterystyczny wygląd na drodze. Szerokie, wąskie DRL, które są całkowicie oddzielone od reflektorów, tworzą charakterystyczną lekką architekturę, a pasmo wlotu powietrza rozciągające się na cały przód pojazdu zapewnia szerokość. Szeroki grill z przodu tworzy solidną postawę. Z tyłu dwa światła stopu w kształcie strzałek, umieszczone daleko po bokach i połączone cienką czerwoną linią, dodatkowo podkreślają szerokość pojazdu.

 

Hyundai BAYON będzie miał swoją światową premierę 2 marca o godzinie 10:00. Zapraszamy na relację.Lamborghini Huracan STO
Super Cars | 22.09.21

Lamborghini Huracan STO "cofango"

Termin ten jest hybrydą włoskich słów oznaczających "cofano" (maska) i "parafango" (błotnik) i odnosi się do jednego elementu samochodu, który zawiera te dwa obszary.

Skoda SLAVIA, tak będzie się nazywać nowy sedan marki na rynek indyjski
Wiadomości | 07.10.21

Skoda SLAVIA, tak będzie się nazywać nowy sedan marki na rynek indyjski

Nazwa nawiązuje do pierwszych rowerów wspólnie wyprodukowanych przez założycieli firmy Václava Laurina i Václava Klementa.

Ghibli Hybrid Love Audacious, 8 sztuk, tylko na rynek chiński
Tuning | 21.05.21

Ghibli Hybrid Love Audacious, 8 sztuk, tylko na rynek chiński

Maserati przekracza granice i kieruje markę do ekstremalnego spersonalizowania samochodów i dostosowania do wyjątkowej osobowości klienta.