Wiadomości | 26.02.21

Hyundai Motor potwierdził datę premiery nowego modelu BAYON

Całkowicie nowy crossover segmentu B będzie świętował swoją globalną premierę jednocześnie z artystami z całej Europy.


Hyundai Motor potwierdził datę premiery nowego modelu BAYON

Zupełnie nowy BAYON dołączy do KONA, TUCSON, NEXO i SANTA FE, stając się najnowszym członkiem popularnej gamy SUV-ów Hyundaia w Europie. Aby uczcić globalną premierę, dziewięciu artystów z całej Europy ( w tym Pola Augustynowicz z Polski) zostało poproszonych o stworzenie wyjątkowego dzieła sztuki inspirowanego charakterystycznymi elementami konstrukcyjnymi samochodu. Część ich prac zostanie zaprezentowana w ramach cyfrowej światowej premiery. Kampania inauguracyjna obejmie prace wszystkich dziewięciu artystów.

 

(Aktualizacja 02.03.2021.) Zobacz premierę: Hyundai przedstawia zupełnie nowy model BAYON

 

Nazwa BAYON została zainspirowana pięknym i czarującym miastem Bayonne w południowo-zachodniej Francji. Całkowicie nowy typ nadwozia crossover SUV marki BAYON spełnia wymogi poruszania się po europejskich miastach, dzięki czemu doskonale nadaje się dla kierowców miejskich, którzy chcą zarówno komfortu, jak i świetnego wyglądu.


Mocny i niepowtarzalny design


Całkowicie nowy BAYON ma wyjątkowy wygląd zewnętrzny, nadający charakterystyczny wygląd na drodze. Szerokie, wąskie DRL, które są całkowicie oddzielone od reflektorów, tworzą charakterystyczną lekką architekturę, a pasmo wlotu powietrza rozciągające się na cały przód pojazdu zapewnia szerokość. Szeroki grill z przodu tworzy solidną postawę. Z tyłu dwa światła stopu w kształcie strzałek, umieszczone daleko po bokach i połączone cienką czerwoną linią, dodatkowo podkreślają szerokość pojazdu.

 

Hyundai BAYON będzie miał swoją światową premierę 2 marca o godzinie 10:00. Zapraszamy na relację.SKODA AUTO wyprodukowała trzy miliony samochodów w Chinach
Wiadomości | 21.07.20

SKODA AUTO wyprodukowała trzy miliony samochodów w Chinach

ŠKODA AUTO osiągnęła kolejny kamień milowy w Chinach: dziś trzymilionowy samochód Skody zjechał z linii montażowej w Ningbo

Długa tradycja samochodów elektrycznych marki Opel.
Wiadomości | 07.04.20

Długa tradycja samochodów elektrycznych marki Opel.

Historia ponad pięciu dekad badań nad elektrycznymi systemami napędu. Opel stawia na elektryczność: cała gama modelowa zelektryfikowana do 2024 roku.

Całkowicie nowa Kia Sportage
Premiery | 01.09.21

Całkowicie nowa Kia Sportage

Premiera online pierwszej wyłącznie europejskiej wersji Sportage w jej 28-letniej historii, również jako wersja hybrydowa typu plug-in. Na żywo podczas IAA Mobility w Monachium.