Wiadomości | 26.02.21

Hyundai Motor potwierdził datę premiery nowego modelu BAYON

Całkowicie nowy crossover segmentu B będzie świętował swoją globalną premierę jednocześnie z artystami z całej Europy.


Hyundai Motor potwierdził datę premiery nowego modelu BAYON

Zupełnie nowy BAYON dołączy do KONA, TUCSON, NEXO i SANTA FE, stając się najnowszym członkiem popularnej gamy SUV-ów Hyundaia w Europie. Aby uczcić globalną premierę, dziewięciu artystów z całej Europy ( w tym Pola Augustynowicz z Polski) zostało poproszonych o stworzenie wyjątkowego dzieła sztuki inspirowanego charakterystycznymi elementami konstrukcyjnymi samochodu. Część ich prac zostanie zaprezentowana w ramach cyfrowej światowej premiery. Kampania inauguracyjna obejmie prace wszystkich dziewięciu artystów.

 

(Aktualizacja 02.03.2021.) Zobacz premierę: Hyundai przedstawia zupełnie nowy model BAYON

 

Nazwa BAYON została zainspirowana pięknym i czarującym miastem Bayonne w południowo-zachodniej Francji. Całkowicie nowy typ nadwozia crossover SUV marki BAYON spełnia wymogi poruszania się po europejskich miastach, dzięki czemu doskonale nadaje się dla kierowców miejskich, którzy chcą zarówno komfortu, jak i świetnego wyglądu.


Mocny i niepowtarzalny design


Całkowicie nowy BAYON ma wyjątkowy wygląd zewnętrzny, nadający charakterystyczny wygląd na drodze. Szerokie, wąskie DRL, które są całkowicie oddzielone od reflektorów, tworzą charakterystyczną lekką architekturę, a pasmo wlotu powietrza rozciągające się na cały przód pojazdu zapewnia szerokość. Szeroki grill z przodu tworzy solidną postawę. Z tyłu dwa światła stopu w kształcie strzałek, umieszczone daleko po bokach i połączone cienką czerwoną linią, dodatkowo podkreślają szerokość pojazdu.

 

Hyundai BAYON będzie miał swoją światową premierę 2 marca o godzinie 10:00. Zapraszamy na relację.Co oznacza nazwa A290_β (wymawiane jako „beta”)?
Wiadomości | 28.04.23

Co oznacza nazwa A290_β (wymawiane jako „beta”)?

Firma Alpine zaprezentuje swój całkowicie nowy samochód pokazowy o nazwie A290_β, przewidujący przyszły w 100% elektryczny miejski samochód sportowy.

Nowy Opel Mokka. Nowy elektryk zgubił X w nazwie
Wiadomości | 22.04.20

Nowy Opel Mokka. Nowy elektryk zgubił X w nazwie

Nowy Opel Mokka już na drogach. Nadal zakamuflowany, ale gotowy do pierwszych ważnych testów z inżynierami Opla. I jest elektryczny! Opel Mokka drugiej generacji jest zupełnie nowy, a jego nowoczesna technologia, w tym e-power, jest dokładnie testowana, konfigurowana i zatwierdzana przed wprowadzeniem na rynek. Nowa elektryczna Mokka dostępna od początku w sprzedaży jako samochód elektryczny z zasilaniem akumulatorowym. Testowana nadal w pełni zakamuflowana naprawdę ekscytująca.

Zupełnie nowy Nissan Rogue
Premiery | 16.06.20

Zupełnie nowy Nissan Rogue

Kiedy Nissan zaczął projektować 2021 Rogue, najlepiej sprzedający się model w największym segmencie branży, firma skoncentrowała się na zapewnieniu funkcjonalności, elastyczności, technologii i bezpieczeństwa, które mają po prostu ułatwić życie.