Tuning | 07.05.23

Ekstremalny pojazd Rezvani Vengeance Military Edition

Pierwszy film od Rezvani Motors, który pokazuje możliwości tego luksusowego pojazdu opancerzonego w wersji Military Edition.

Ekstremalnie użytkowy pojazd Rezvani Vengeance zapewnia ochronę, komfort i wyjątkowość, jakich oczekujesz od tego rodzaju pojazdu. Rezvani Vengeance jest dostępny w wersji bez opancerzenia lub w wersji Military Edition i jest wyposażony w 20 funkcji bezpieczeństwa oraz zaawansowane opcje wydajności.

 

Pojazdy Rezvani są budowane z myślą o wydajności, konstrukcji i ochronie. Nie pominięto żadnych szczegółów dotyczących tego, co te luksusowe pojazdy o wysokich osiągach oferują zarówno dla miejskich ciężarówek, jak i potencjalnych pojazdów wojskowych.

 

W filmie powyżej szczegółowo omówiono różne opcje dostępne w Rezvani Vengeance. W pełni konfigurowalny, każdy samochód jest zbudowany wyłącznie zgodnie ze specyfikacjami klienta i obejmuje wszystkie opcje wydajności i jakość, jakich oczekuje się od pojazdu tego kalibru.

 

Kluczowe cechy Rezvani Vengeance:

Od całego skórzanego wnętrza – foteli, podłokietników, deski rozdzielczej, paneli drzwiowych i innych elementów po wewnętrzny system oświetlenia i ulepszone głośniki – Rezvani Vengeance wygląda dobrze nie tylko na zewnątrz, ale także w środku. Dostępny jest 800-konny silnik V8 ale standardem jest silnik o mocy 420 KM. Kuloodporne szkło, ochrona przeciwwybuchowa od spodu, zasłona dymna, wojskowe opony runflat, termowizyjny system noktowizyjny, wzmocnione zawieszenie, ochrona przed impulsem elektromagnetycznym, opcjonalne wykrywanie urządzeń wybuchowych, Kamizelki kuloodporne i hełmy, zelektryfikowane klamki do drzwi, opcje syreny i klaksonu, światła stroboskopowe, oślepiające światła, domofon, magnetyczne zasuwy, maski gazowe, apteczka, zestaw do hipotermii, dozownik gazu pieprzowego, specjalnie zaprojektowane siedzenia, oświetlenie LED o dużej intensywności, noktowizor termiczny.Jak działa centralna poduszka powietrzna?
Wiadomości | 24.05.23

Jak działa centralna poduszka powietrzna?

Jeśli jednostka sterująca wykryje zderzenie boczne lub kombinację uderzeń podczas wypadku, centralna poduszka powietrzna zostanie wyzwolona w ciągu kilku milisekund.

Nowy Seat Arona premiera
Premiery | 14.04.21

Nowy Seat Arona premiera

Wygląd SEAT-a Arony również został dostosowany do nowego języka stylistycznego hiszpańskiej marki. Miejski SUV uzyskał bardziej agresywną, dynamiczną sylwetkę.

Poznaj GHIATH Smart Patrol, jeden z najbardziej zaawansowanych pojazdów policji w Dubaju
Wiadomości | 19.03.22

Poznaj GHIATH Smart Patrol, jeden z najbardziej zaawansowanych pojazdów policji w Dubaju

Pierwszy samochód W Motors w całości wyprodukowany w ZEA Dubai Silicon.