Tuning | 07.05.23

Ekstremalny pojazd Rezvani Vengeance Military Edition

Pierwszy film od Rezvani Motors, który pokazuje możliwości tego luksusowego pojazdu opancerzonego w wersji Military Edition.

Ekstremalnie użytkowy pojazd Rezvani Vengeance zapewnia ochronę, komfort i wyjątkowość, jakich oczekujesz od tego rodzaju pojazdu. Rezvani Vengeance jest dostępny w wersji bez opancerzenia lub w wersji Military Edition i jest wyposażony w 20 funkcji bezpieczeństwa oraz zaawansowane opcje wydajności.

 

Pojazdy Rezvani są budowane z myślą o wydajności, konstrukcji i ochronie. Nie pominięto żadnych szczegółów dotyczących tego, co te luksusowe pojazdy o wysokich osiągach oferują zarówno dla miejskich ciężarówek, jak i potencjalnych pojazdów wojskowych.

 

W filmie powyżej szczegółowo omówiono różne opcje dostępne w Rezvani Vengeance. W pełni konfigurowalny, każdy samochód jest zbudowany wyłącznie zgodnie ze specyfikacjami klienta i obejmuje wszystkie opcje wydajności i jakość, jakich oczekuje się od pojazdu tego kalibru.

 

Kluczowe cechy Rezvani Vengeance:

Od całego skórzanego wnętrza – foteli, podłokietników, deski rozdzielczej, paneli drzwiowych i innych elementów po wewnętrzny system oświetlenia i ulepszone głośniki – Rezvani Vengeance wygląda dobrze nie tylko na zewnątrz, ale także w środku. Dostępny jest 800-konny silnik V8 ale standardem jest silnik o mocy 420 KM. Kuloodporne szkło, ochrona przeciwwybuchowa od spodu, zasłona dymna, wojskowe opony runflat, termowizyjny system noktowizyjny, wzmocnione zawieszenie, ochrona przed impulsem elektromagnetycznym, opcjonalne wykrywanie urządzeń wybuchowych, Kamizelki kuloodporne i hełmy, zelektryfikowane klamki do drzwi, opcje syreny i klaksonu, światła stroboskopowe, oślepiające światła, domofon, magnetyczne zasuwy, maski gazowe, apteczka, zestaw do hipotermii, dozownik gazu pieprzowego, specjalnie zaprojektowane siedzenia, oświetlenie LED o dużej intensywności, noktowizor termiczny.Nissan pokazał pierwszy zwiastun następcy Nissana 370Z. 16 września zobaczymy Z Proto Concept
Concept Cars | 07.09.20

Nissan pokazał pierwszy zwiastun następcy Nissana 370Z. 16 września zobaczymy Z Proto Concept

W 1969 roku Nissan wstrząsnął światem samochodów sportowych dzięki legendarnemu Z. pierwszej generacji. Teraz przygotuj się na Z Proto. To wszystko, co wiemy. Wszystko, co kochamy. A wszystko po co żyjemy w jednej literze: Z

Mercedes-Maybach GLS 600 4MATIC czyli luksus zdefiniowany na nowo
Wiadomości | 20.08.20

Mercedes-Maybach GLS 600 4MATIC czyli luksus zdefiniowany na nowo

Mercedes-Maybach poszerza swoje portfolio o luksusowego SUV-a. GLS 600 4MATIC oferuje podróżującym niepowtarzalne doświadczenie luksusu, przestronną kabinę wykończoną najwyższej próby materiałami, wyśmienite wygłuszenie oraz dwa komfortowe zawieszenia do wyboru.

Audi e-tron GT
Elektryczne | 29.01.21

Audi e-tron GT

Wkrótce premiera nowego, w pełni elektrycznego Audi e-tron GT. Sprawdź szczegóły.