Wiadomości | 28.08.23

Volvo EM90, pierwszy w pełni elektryczny minivan klasy premium od Volvo

Wyobraź sobie poruszającą się przestrzeń, w której możesz być po prostu sobą. Miejsce, w którym możesz połączyć się z bliskimi, tworzyć, odpoczywać, pracować lub po prostu myśleć.

Volvo EM90 to pierwszy w pełni elektryczny minivan klasy premium, zaprojektowany tak, abyś mógł w pełni wykorzystać czas spędzony w samochodzie, niczym skandynawski salon w drodze. Nowy EM90 nie tylko pozwala podróżować z punktu A do B – tworzy przestrzeń na Twoje życie.

 

Volvo EM90 zadebiutuje na całym świecie 12 listopada 2023 r. Przedsprzedaż dla klientów w Chinach rozpocznie się tego samego dnia.



RIMAC pokazuje zupełnie nową linię produkcyjną prototypu C_Two
Elektryczne | 18.06.20

RIMAC pokazuje zupełnie nową linię produkcyjną prototypu C_Two

Rimac Automobili pokazał kolejny etap rozwoju całkowicie elektrycznego hipersamochodu C_Two. Nową linie produkcyjną.

Golf R 333, Volkswagen prezentuje limitowaną edycję hot hatcha
Wiadomości | 04.05.23

Golf R 333, Volkswagen prezentuje limitowaną edycję hot hatcha

Więcej mocy, unikalny lakier i dostrojony dźwięk wydechu. Brzmi dobrze? 31 maja niemiecki producent samochodów zaprezentuje Golfa R 333, zobacz wideo zapowiedź.

ŠKODA w jedynym starcie w słynnym 24-godzinnym wyścigu Le Mans
Wiadomości | 25.06.20

ŠKODA w jedynym starcie w słynnym 24-godzinnym wyścigu Le Mans

Specjalnie opracowana ŠKODA Sport miała lekki aluminiowy korpus i była oparta na udanym seryjnie produkowanym modelu 1101/1102 ?Tudor?. Václav Bobek i Jaroslav Netušil walczyli o pierwsze miejsce w swojej klasie, dopóki niewielka wada nie spowodowała wypadnięcia samochodu po 13 godzinach wyścigu.