Wiadomości | 08.09.20

Volkswagen opublikował dziś pierwsze zdjęcie i wideo swojego nowego kompaktowego SUV-a

Już w przyszłym miesiącu zobaczymy nowy model Volkswagena, który będzie klasyfikowany poniżej modelu Tiguan. Wideo pierwszego teasera poniżej

Nowy model Volkswagena będzie umieszczony poniżej oferty modelu Tiguan i jest drugim dowodem strategii podwajania działań SUV-ów Volkswagena po wprowadzeniu na rynek modelu Atlas Cross Sport na początku tego roku. Oficjalna premiera nastąpi w przyszłym miesiącu, 13 października.

 

„Cieszymy się, że możemy po raz pierwszy spojrzeć na najnowszego członka rodziny Volkswagena” - powiedział Scott Keogh, prezes i dyrektor generalny Volkswagen Group of America. „Wielkie rzeczy są dostarczane w małych opakowaniach, co Volkswagen udowadniał przez lata, przedstawiając kultowego Garbusa, Golfa i Jettę. Ten następny samochód nie będzie wyjątkiem ”.Nowa Skoda Fabia premiera
Premiery | 05.05.21

Nowa Skoda Fabia premiera

Większa i bardziej zaawansowana SKODA FABIA. Czwarta generacja tego modelu wygląda wyjątkowo dynamicznie i emocjonalnie. Zobacz wideo z premiery.

ARES DESIGN oraz LALIQUE zapowiedź ciekawej współpracy
Tuning | 18.07.20

ARES DESIGN oraz LALIQUE zapowiedź ciekawej współpracy

Luksusowy włoski producent nadwozi ARES Design i światowej sławy francuski producent kryształów Lalique ogłaszają współpracę w celu wyprodukowania niestandardowego samochodu z limitowanej edycji, który ma zostać pokazany jeszcze w tym roku.

Całkowicie nowy Nissan Pathfinder
Premiery | 05.02.21

Całkowicie nowy Nissan Pathfinder

Trzydzieści pięć lat po premierze oryginalnego modelu Pathfinder powrócił do swoich surowych korzeni.