Wiadomości | 08.09.20

Volkswagen opublikował dziś pierwsze zdjęcie i wideo swojego nowego kompaktowego SUV-a

Już w przyszłym miesiącu zobaczymy nowy model Volkswagena, który będzie klasyfikowany poniżej modelu Tiguan. Wideo pierwszego teasera poniżej

Nowy model Volkswagena będzie umieszczony poniżej oferty modelu Tiguan i jest drugim dowodem strategii podwajania działań SUV-ów Volkswagena po wprowadzeniu na rynek modelu Atlas Cross Sport na początku tego roku. Oficjalna premiera nastąpi w przyszłym miesiącu, 13 października.

 

„Cieszymy się, że możemy po raz pierwszy spojrzeć na najnowszego członka rodziny Volkswagena” - powiedział Scott Keogh, prezes i dyrektor generalny Volkswagen Group of America. „Wielkie rzeczy są dostarczane w małych opakowaniach, co Volkswagen udowadniał przez lata, przedstawiając kultowego Garbusa, Golfa i Jettę. Ten następny samochód nie będzie wyjątkiem ”.Najszybszy Bentley na świecie
MotorSport | 13.04.21

Najszybszy Bentley na świecie

Bentley twierdzi, że jest to ich najbardziej ekstremalny samochód drogowy i nie mylą się. Continental GT3 w standardowej formie to bestia, teraz została zmieniona w potwora.

Stylistyka nadwozia nowego Volkswagena ID.4
Elektryczne | 31.08.20

Stylistyka nadwozia nowego Volkswagena ID.4

Moc zamknięta w organicznej formie tak można opisać wygląd modelu ID.4, pierwszego SUV-a Volkswagena wyposażonego wyłącznie w elektryczny napęd. Jego wygląd świadczy o tym, że to samochód nowej ery solidny SUV z aerodynamicznym nadwoziem o opływowych kształtach inspirowanych światem przyrody.

Ghibli Hybrid pierwszy pojazd hybrydowy w historii Maserati
Premiery | 16.07.20

Ghibli Hybrid pierwszy pojazd hybrydowy w historii Maserati

Wraz z nowym Ghibli Hybrid marka Trident wkracza w świat elektryfikacji. Zobacz wideo.