Wiadomości | 08.09.20

Volkswagen opublikował dziś pierwsze zdjęcie i wideo swojego nowego kompaktowego SUV-a

Już w przyszłym miesiącu zobaczymy nowy model Volkswagena, który będzie klasyfikowany poniżej modelu Tiguan. Wideo pierwszego teasera poniżej

Nowy model Volkswagena będzie umieszczony poniżej oferty modelu Tiguan i jest drugim dowodem strategii podwajania działań SUV-ów Volkswagena po wprowadzeniu na rynek modelu Atlas Cross Sport na początku tego roku. Oficjalna premiera nastąpi w przyszłym miesiącu, 13 października.

 

„Cieszymy się, że możemy po raz pierwszy spojrzeć na najnowszego członka rodziny Volkswagena” - powiedział Scott Keogh, prezes i dyrektor generalny Volkswagen Group of America. „Wielkie rzeczy są dostarczane w małych opakowaniach, co Volkswagen udowadniał przez lata, przedstawiając kultowego Garbusa, Golfa i Jettę. Ten następny samochód nie będzie wyjątkiem ”.Całkowicie nowa Kia Sportage
Premiery | 01.09.21

Całkowicie nowa Kia Sportage

Premiera online pierwszej wyłącznie europejskiej wersji Sportage w jej 28-letniej historii, również jako wersja hybrydowa typu plug-in. Na żywo podczas IAA Mobility w Monachium.

Zupełnie nowy elektryczny SUV Mitsubishi AIRTREK
Premiery | 19.04.21

Zupełnie nowy elektryczny SUV Mitsubishi AIRTREK

Zaprojektowany wyłącznie na rynek chiński, całkowicie nowy AIRTREK zostanie wprowadzony na rynek pod koniec tego roku.

Z Proto nowy sportowy model Nissana
Premiery | 16.09.20

Z Proto nowy sportowy model Nissana

Pokazany na wirtualnym wydarzeniu transmitowanym dookoła świata z Nissan Pavilion w Jokohamie, prototypowy samochód ma nowy wygląd wewnątrz i na zewnątrz, a także podwójny turbodoładowany silnik V-6 z manualną skrzynią biegów.