Wiadomości | 08.09.20

Volkswagen opublikował dziś pierwsze zdjęcie i wideo swojego nowego kompaktowego SUV-a

Już w przyszłym miesiącu zobaczymy nowy model Volkswagena, który będzie klasyfikowany poniżej modelu Tiguan. Wideo pierwszego teasera poniżej

Nowy model Volkswagena będzie umieszczony poniżej oferty modelu Tiguan i jest drugim dowodem strategii podwajania działań SUV-ów Volkswagena po wprowadzeniu na rynek modelu Atlas Cross Sport na początku tego roku. Oficjalna premiera nastąpi w przyszłym miesiącu, 13 października.

 

„Cieszymy się, że możemy po raz pierwszy spojrzeć na najnowszego członka rodziny Volkswagena” - powiedział Scott Keogh, prezes i dyrektor generalny Volkswagen Group of America. „Wielkie rzeczy są dostarczane w małych opakowaniach, co Volkswagen udowadniał przez lata, przedstawiając kultowego Garbusa, Golfa i Jettę. Ten następny samochód nie będzie wyjątkiem ”.



Światowa premiera nowego Volkswagena T-Roc
Premiery | 17.11.21

Światowa premiera nowego Volkswagena T-Roc

Ponad milion sztuk sprzedanych na całym świecie w ciągu zaledwie czterech lat. Volkswagen zaprezentował nowe wersje T-Roc, T-Roc R i T-Roc Cabriolet.

Nissan Magnite zupełnie nowy SUV
Premiery | 21.10.20

Nissan Magnite zupełnie nowy SUV

Nissan zaprezentował dziś całkowicie nowy model Magnite SUV, łączący mocne osiągi, uderzający wygląd zewnętrzny i zaawansowane technologie. Model trafi do sprzedaży w Indiach na początku przyszłego roku.

Nissan GT-R NISMO 2020 z ulepszoną, sprawdzoną w wyścigach turbosprężarką
Wiadomości | 20.10.20

Nissan GT-R NISMO 2020 z ulepszoną, sprawdzoną w wyścigach turbosprężarką

Ekskluzywna ręcznie wykonana turbosprężarka. Wideo