Wiadomości | 26.04.20

Dwa nowe modele Ferrari prawdopodobnie jeszcze w tym roku

Ferrari planuje w tym roku zaprezentować dwa nowe modele, a jej dyrektor handlowy Enrico Galliera zasugerował, że będą kontynuować ekspansję na nowe rynki. Firma wprowadziła na rynek pięć nowych modeli w 2019 r., w tym F8 Tributo, SF90 Stradale i Roma, w ramach dużego rozszerzenia asortymentu, który obejmuje 15 samochodów w pięcioletnim okresie.


Dwa nowe modele Ferrari prawdopodobnie jeszcze w tym roku

Podczas prezentacji modelu Roma Enrico Galliera powiedział, że rok 2020 będzie „rokiem konsolidacji” wspierającym te premiery. Ale zapytany, czy to oznacza, że Ferrari nie zaprezentuje żadnych nowych samochodów w tym roku, powiedział: „Zawsze planujemy zrobić coś więcej i zamierzamy przekazać wiadomości. Na koniec roku wprowadzimy dwa nowe modele".

 

>>> TEN ARTYKUŁ MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ 22.04.2021.

>>> Nowa limitowana edycja Ferrari 812 Superfast V12, 830 KM przy 9500 obr/min

 

Rozmowa miała miejsce, zanim pandemia Covid-19 zmusiła Ferrari do zawieszenia produkcji w fabryce Maranello, a ciągłe zagrożenie może doprowadzić do opóźnienia odsłonięcia.

Możliwe, że Ferrari zmieni swoje plany na resztę tego roku przed prezentacją inwestorów w maju, chociaż przy wznowieniu produkcji w tym miesiącu, może nadal kontynuować ekspansję.Premiera nowego Nissana Ariya odbędzie się w nowo wybudowanym centrum wystawniczym Nissana w Jokohamie
Wiadomości | 09.07.20

Premiera nowego Nissana Ariya odbędzie się w nowo wybudowanym centrum wystawniczym Nissana w Jokohamie

W tym nowo wybudowanym, specjalnie na potrzeby marki Nissan, budynku, olbrzymim kompleksie, w którym zwiedzający będą mogli zapoznać się z obecnymi i przyszłymi pojazdami i technologiami.

CUPRA Formentor e-HYBRID
Wiadomości | 17.02.21

CUPRA Formentor e-HYBRID

Hiszpańska marka rozszerza ofertę autorskiego CUV-a o dwie wersje napędu hybrydowego. WIDEO

Hyundai IONIQ 5 zapowiedź w pełni elektrycznego modelu
Wiadomości | 13.01.21

Hyundai IONIQ 5 zapowiedź w pełni elektrycznego modelu

Hyundai ujawnił pierwsze zdjęcia wyczekiwanego SUV-a IONIQ 5, pierwszego modelu dedykowanej dla modeli elektrycznych submarki IONIQ.