Wiadomości | 10.06.20

Dobre wieści z Motor City. W lipcu ujrzymy premierę nowego Forda Bronco

Ford oficjalnie zaktualizował stronę internetową, która informuje nas wszystkich, że w lipcu zobaczymy nowego Forda Bronco. Zobacz zwiastun wideo.


Dobre wieści z Motor City. W lipcu ujrzymy premierę nowego Forda Bronco

Już w 1966 r. Ford wprowadził na rynek swojego oryginalnego SUV-a i wytyczył szlak do wspaniałej przygody przez pokolenia Amerykanów. A teraz Bronco powraca, wyposażony w ekscytującą moc i zdolność do podróży w dowolne miejsce, wyjątkowo wyposażony, aby przenosić prawdziwych poszukiwaczy przygód w głąb dzikich i nieokiełznanych miejsc, których pragną ich dusze.

Kilka szczegółów, o których trzeba pamiętać to, że ulubiona cężarówka Amerykanów powraca z kart historii. Nazwa Bronco prawdopodobnie zostanie marką własną, submarką wewnątrz grupy Ford. Z pierwszych przecieków wiemy, iż możemy się spodziewać wersji dwudrzwiowej, czterodrzwiowej oraz "baby-Bronco", czyli mniejszą wersję, która według plotek może nazywać się Sport.

 

>> TO MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ <<04.06.2021.>> Bronco Off-Roadeo ekstremalna, pierwsza w swoim rodzaju szkoła jazdy. WIDEO <<Porsche Vision Renndienst, minivan od Porsche?
Concept Cars | 26.07.21

Porsche Vision Renndienst, minivan od Porsche?

Czego kierowcy Porsche mogą oczekiwać od wnętrza przyszłości? Niecodzienna koncepcja aranżacji wnętrza dla maksymalnie sześciu osób.

5 najfajniejszych rzeczy o Volkswagenie Jetta GLI 2020
Wiadomości | 17.06.20

5 najfajniejszych rzeczy o Volkswagenie Jetta GLI 2020

Volkswagen of America przedstawia nową serię wideo, aby podkreślić pięć najfajniejszych rzeczy, których możesz nie wiedzieć o modelach z linii 2020 - od podstawowej wersji Jetta po najwyższej klasy Arteon. Pierwsze wideo prezentuje Volkswagena Jetta GLI 2020.

Nowa playlista na poprawę humoru od Nissana JUKE
Wiadomości | 22.06.20

Nowa playlista na poprawę humoru od Nissana JUKE

Nissan tworzy niestandardową playlistę w Nissanie JUKE, która jest zoptymalizowana dla unikalnego systemu audio Bose Personal Plus.