Wiadomości | 10.06.20

Dobre wieści z Motor City. W lipcu ujrzymy premierę nowego Forda Bronco

Ford oficjalnie zaktualizował stronę internetową, która informuje nas wszystkich, że w lipcu zobaczymy nowego Forda Bronco. Zobacz zwiastun wideo.


Dobre wieści z Motor City. W lipcu ujrzymy premierę nowego Forda Bronco

Już w 1966 r. Ford wprowadził na rynek swojego oryginalnego SUV-a i wytyczył szlak do wspaniałej przygody przez pokolenia Amerykanów. A teraz Bronco powraca, wyposażony w ekscytującą moc i zdolność do podróży w dowolne miejsce, wyjątkowo wyposażony, aby przenosić prawdziwych poszukiwaczy przygód w głąb dzikich i nieokiełznanych miejsc, których pragną ich dusze.

Kilka szczegółów, o których trzeba pamiętać to, że ulubiona cężarówka Amerykanów powraca z kart historii. Nazwa Bronco prawdopodobnie zostanie marką własną, submarką wewnątrz grupy Ford. Z pierwszych przecieków wiemy, iż możemy się spodziewać wersji dwudrzwiowej, czterodrzwiowej oraz "baby-Bronco", czyli mniejszą wersję, która według plotek może nazywać się Sport.

 

>> TO MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ <<04.06.2021.>> Bronco Off-Roadeo ekstremalna, pierwsza w swoim rodzaju szkoła jazdy. WIDEO <<Pulse to nazwa nowego SUV-a Fiata
Wiadomości | 06.06.21

Pulse to nazwa nowego SUV-a Fiata

Fiat odkrył nazwę swojego nowego modelu SUV-a przeznaczonego na rynek południowoamerykański, do tej pory zwanego Progetto 363.

Hyundai ELANTRA Nowej Generacji
Wiadomości | 09.02.21

Hyundai ELANTRA Nowej Generacji

Całkowicie nowa siódma generacja sedana w stylu coupe już dostępna.

Chrysler przedstawia Airflow Concept
Concept Cars | 05.01.22

Chrysler przedstawia Airflow Concept

Na targach CES 2022 marka Chrysler zaprezentowała dzisiaj Airflow Concept, inspirujący dynamicznym designem, który będzie napędzać przyszłość marki.