Super Cars | 10.08.22

Bentley Mulliner Batur

Nowy, ekskluzywny, ręcznie budowany Grand Touring Bentleya zadebiutuje na tegorocznym Monterey Car Week.

Bentley Mulliner, najstarszy producent nadwozi na świecie, jest synonimem kunsztu ekskluzywnych pojazdów typu grand tour na szczycie rodziny Bentley. Po natychmiastowym sukcesie projektu Bacalar, Mulliner zadebiutuje na tegorocznym Monterey Car Week z oszałamiającym nowym modelem, Batur. Bentley

 

Mulliner Batur to znacznie więcej niż następca Bacalar, ujawnia zupełnie nowy język projektowania dla firmy Bentley, który prezentuje motywy i formy, które zdefiniują przyszłą gamę pojazdów zasilanych z akumulatora (BEV) firmy Bentley.

 

Podobnie jak Bacalar, nazwa Batur pochodzi od pięknego naturalnego zbiornika wodnego. Jezioro Batur to jezioro kraterowe o głębokości 88 m i powierzchni 16 km2 w Kintamani na wyspie Bali w Indonezji.

 

Bentley Mulliner Batur zostanie zaprezentowany światu w niedzielę 21 sierpnia.BMW i Vision Circular
Concept Cars | 15.09.21

BMW i Vision Circular

Vision Vehicle to jeden z pięciu różnych pojazdów koncepcyjnych, za pomocą których BMW prezentuje na targach IAA Mobility 2021 sposób, w jaki wyobraża sobie indywidualną mobilność w mieście.

Bugatti Divo intensywne testy przed dostawą do klientów
Super Cars | 20.07.20

Bugatti Divo intensywne testy przed dostawą do klientów

Eksperci sprawdzają każde Divo podczas szeroko zakrojonej, dynamicznej jazdy przed przekazaniem.

Ciężkie kwalifikacje Ferrari na torze Monza
MotorSport | 08.11.20

Ciężkie kwalifikacje Ferrari na torze Monza

Najlepsi z Ferrari w sobotnich kwalifikacjach na Monzie wystartują z czwartego rzędu w ostatnim wyścigu serii Endurance mistrzostw Włoch GT.