Super Cars | 10.08.22

Bentley Mulliner Batur

Nowy, ekskluzywny, ręcznie budowany Grand Touring Bentleya zadebiutuje na tegorocznym Monterey Car Week.

Bentley Mulliner, najstarszy producent nadwozi na świecie, jest synonimem kunsztu ekskluzywnych pojazdów typu grand tour na szczycie rodziny Bentley. Po natychmiastowym sukcesie projektu Bacalar, Mulliner zadebiutuje na tegorocznym Monterey Car Week z oszałamiającym nowym modelem, Batur. Bentley

 

Mulliner Batur to znacznie więcej niż następca Bacalar, ujawnia zupełnie nowy język projektowania dla firmy Bentley, który prezentuje motywy i formy, które zdefiniują przyszłą gamę pojazdów zasilanych z akumulatora (BEV) firmy Bentley.

 

Podobnie jak Bacalar, nazwa Batur pochodzi od pięknego naturalnego zbiornika wodnego. Jezioro Batur to jezioro kraterowe o głębokości 88 m i powierzchni 16 km2 w Kintamani na wyspie Bali w Indonezji.

 

Bentley Mulliner Batur zostanie zaprezentowany światu w niedzielę 21 sierpnia.Bugatti Divo intensywne testy przed dostawą do klientów
Super Cars | 20.07.20

Bugatti Divo intensywne testy przed dostawą do klientów

Eksperci sprawdzają każde Divo podczas szeroko zakrojonej, dynamicznej jazdy przed przekazaniem.

Opel Manta GSe ElektroMOD
Wiadomości | 15.03.21

Opel Manta GSe ElektroMOD

Opel Manta staje się elektryczny. Nawiązując do legendarnego Opla Manta z 1970 roku łączy oryginalne i nowe technologie oraz design.

Nissan wprowadza na stoki narciarskie unikatową technologię napędu na cztery koła
Concept Cars | 06.02.24

Nissan wprowadza na stoki narciarskie unikatową technologię napędu na cztery koła

Koncepcyjny model X-Trail Mountain Rescue został zaprezentowany we włoskim ośrodku narciarskim Cervinia i podkreśla doskonałe parametry trakcyjne rodzinnego crossovera Nissana.