MotorSport | 08.11.20

Ciężkie kwalifikacje Ferrari na torze Monza

Najlepsi z Ferrari w sobotnich kwalifikacjach na Monzie wystartują z czwartego rzędu w ostatnim wyścigu serii Endurance mistrzostw Włoch GT.


Ciężkie kwalifikacje Ferrari na torze Monza

Najlepsi z Ferrari w sobotnich kwalifikacjach na Monzie wystartują z czwartego rzędu w ostatnim wyścigu serii Endurance mistrzostw Włoch GT. Podczas sesji, w której Balance of Performance pokazało pewną różnicę między samochodami Maranello a ich rywalami, załogi za kierownicą 488 GT3 Evo 2020 stworzyły jednak warunki do atakującego wyścigu w ostatnim trzygodzinnym wyścigu serii.

 

>>> TEN ARTYKUŁ MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ 22.04.2021.

>>> Nowa limitowana edycja Ferrari 812 Superfast V12, 830 KM przy 9500 obr/min

 

Q1. W pierwszej sesji Alessio Rovera zmierzył się z 5793-metrowym Autodromo Nazionale w jedynym 488 GT3 Evo 2020 rywalizującym w klasie Pro. Włoch uzyskał drugi najlepszy czas (trzeci w klasyfikacji generalnej) z wynikiem 1: 47.383, podczas gdy samochody Ferrari Pro Am były wolniejsze, z Daniele Di Amato dziewiątym w klasyfikacji i trzecim w klasie, przed Mattią Michelotto, piątym i Simonem Mannem, szóstym. .

 

Q2. W drugiej sesji kwalifikacyjnej Matteo Cressoni był najszybszym z Ferrari, ustanawiając najlepszy czas wśród załóg Pro Am na poziomie 1: 47,818, co zapewniło mu czwarte miejsce w klasyfikacji generalnej. Giorgio Roda zajął ósme miejsce w klasyfikacji generalnej i szóste wśród zawodowców, wyprzedzając Matteo Greco w 488 GT3 Evo 2020 w Easy Race na dziewiątym i jedenastym Alessandro Vezzoni.

 

Q 3. W trzeciej i ostatniej sesji, mimo że samochody Maranello osiągnęły najlepszy wynik na torze Lombard 1: 47.374, Antonio Fuoco zajął piąte miejsce w klasie Pro i szóste w klasyfikacji generalnej. W klasie Pro Am Di Amato był najszybszym z załóg Ferrari z trzecim najlepszym czasem w klasie i ósmym w klasyfikacji generalnej, podczas gdy Sean Hudspeth i Simon Mann ukończyli piętnastominutową sesję na piątej i szóstej pozycji w klasie.

 

Na starcie, wyznaczonym na podstawie sumy czasów uzyskanych w poszczególnych sesjach, zobaczymy Ferrari no. 71 AF Corse, załoga Roda, Rovera i Fuoco, wystartowała z siódmej pozycji w klasyfikacji generalnej i szóstej w klasie Pro. Czwarte miejsce w klasie i dziesiąte w klasyfikacji generalnej przypadło duetowi RS Racing składającemu się z Di Amato i Vezzoni, a następnie trio Easy Race składające się z Sean Hudspeth, Mattia Michelotto i Matteo Greco, którzy będą dzielić szósty rząd z inną załogą AF Corse, Mann i Cressoni. .Skoda Kushaq nowy SUV marki na rynek indyjski
Wiadomości | 10.01.21

Skoda Kushaq nowy SUV marki na rynek indyjski

Światowa premiera pierwszego modelu produkcyjnego opartego na platformie MQB-A0-IN opracowanej specjalnie na rynek indyjski planowana jest na marzec 2021 r.

Hyundai przedstawia prototyp nowego i20 N
Wiadomości | 06.05.20

Hyundai przedstawia prototyp nowego i20 N

Prototyp nowego Hyundaia i20 N jest testowany w ekstremalnych warunkach na zamarzniętym jeziorze w północnej Szwecji wraz z i20 WRC oraz RM19. Jednocześnie Hyundai udostępnił nowe materiały promocyjne z tego wydarzenia.

Bentley Mulsanne koniec pewnej ery
Wiadomości | 25.06.20

Bentley Mulsanne koniec pewnej ery

Po ponad dekadzie produkcji ukończono ostatni egzemplarz Mulsanne, oznaczający koniec wspaniałej i niezwykłej przygody. Ponad 7300 egzemplarzy - wszystkie wykonane ręcznie w fabryce Bentleya w Crewe, Cheshire - ucieleśniało zdolność Bentleya do wyprodukowania luksusowego sedana.