Wiadomości | 28.07.21

Zupełnie nowy SUV MG ONE został dziś częściowo zaprezentowany na całym świecie

Wkrótce pełna premiera nowego SUV-a, który prezentuje najnowszą stylistykę i zaawansowanie techniczne marki MG. Pomimo dostępności w Europie w Polsce go nie kupisz.


Zupełnie nowy SUV MG ONE został dziś częściowo zaprezentowany na całym świecie

Opiera się na nowej architekturze SIGMA marki, wszechstronnej platformie zaprojektowanej modułowo. Zapewnia MG ONE zaawansowaną technologię chipową, aktywny cyfrowy system ekologiczny, zaawansowaną architekturę elektryczną i technologię hard-core.

 

Z częściowych zdjęć widać, że stylistyka MG ONE jest zgodna z agresywną i sportową filozofią projektowania. Jeśli chodzi o wygląd zewnętrzny, MG ONE wykazuje silny, sportowy charakter w europejskim stylu premium z postawą na tylnym siedzeniu i bardzo sprężystą, charakterystyczną linią ramion w kształcie leoparda. Szerokie i niższe proporcje zapewniają praktyczną przestrzeń wnętrza, jednocześnie nadając całemu samochodowi nowoczesny i sportowy wygląd.

 

Światowa premiera auta odbędzie się 30 lipca 2021 roku.Polestar Precept uznany za najlepszy samochód koncepcyjny
Concept Cars | 23.09.21

Polestar Precept uznany za najlepszy samochód koncepcyjny

Polestar Precept, pojazd koncepcyjny Polestar Cars, jest zwycięzcą nagrody EyesOn Design Awards 2021 za najlepszy pojazd koncepcyjny i najlepiej zaprojektowane wnętrze.

Lotus Eletre, wkrótce wszystkiego się dowiemy
Wiadomości | 19.10.22

Lotus Eletre, wkrótce wszystkiego się dowiemy

Lotus Cars, producent samochodów sportowych i hipersamochodów z siedzibą w Wielkiej Brytanii podał datę prezentacji szczegółów dotyczących modelu Eletre.

Premiera zupełnie nowego Lexusa LX
Premiery | 14.10.21

Premiera zupełnie nowego Lexusa LX

Flagowy SUV Lexusa LX 600, drugi model marki nowej generacji po modelu NX. Wyposażony w nowy 3,5-litrowy silnik V6 z podwójnym turbodoładowaniem.