Wiadomości | 28.07.21

Zupełnie nowy SUV MG ONE został dziś częściowo zaprezentowany na całym świecie

Wkrótce pełna premiera nowego SUV-a, który prezentuje najnowszą stylistykę i zaawansowanie techniczne marki MG. Pomimo dostępności w Europie w Polsce go nie kupisz.


Zupełnie nowy SUV MG ONE został dziś częściowo zaprezentowany na całym świecie

Opiera się na nowej architekturze SIGMA marki, wszechstronnej platformie zaprojektowanej modułowo. Zapewnia MG ONE zaawansowaną technologię chipową, aktywny cyfrowy system ekologiczny, zaawansowaną architekturę elektryczną i technologię hard-core.

 

Z częściowych zdjęć widać, że stylistyka MG ONE jest zgodna z agresywną i sportową filozofią projektowania. Jeśli chodzi o wygląd zewnętrzny, MG ONE wykazuje silny, sportowy charakter w europejskim stylu premium z postawą na tylnym siedzeniu i bardzo sprężystą, charakterystyczną linią ramion w kształcie leoparda. Szerokie i niższe proporcje zapewniają praktyczną przestrzeń wnętrza, jednocześnie nadając całemu samochodowi nowoczesny i sportowy wygląd.

 

Światowa premiera auta odbędzie się 30 lipca 2021 roku.Ghibli Hybrid Love Audacious, 8 sztuk, tylko na rynek chiński
Tuning | 21.05.21

Ghibli Hybrid Love Audacious, 8 sztuk, tylko na rynek chiński

Maserati przekracza granice i kieruje markę do ekstremalnego spersonalizowania samochodów i dostosowania do wyjątkowej osobowości klienta.

Nowa Dacia Duster całkiem wytrzymały SUV
Wiadomości | 22.06.21

Nowa Dacia Duster całkiem wytrzymały SUV

Dacia ulepszyła i zaktualizowała swój flagowy model. Ta najnowsza wersja zawiera odświeżone elementy konstrukcyjne, najnowsze funkcje i technologię.

ZEEKR najbardziej oczekiwany pojazd elektryczny roku
Elektryczne | 19.10.21

ZEEKR najbardziej oczekiwany pojazd elektryczny roku

Pierwszy gotowy model ZEEKR 001 zjechał dzisiaj z linii produkcyjnej najbardziej zaawansowanej fabryki pojazdów na świecie, zbudowana w Ningbo w Chinach.