Wiadomości | 24.04.20

Lexus zainspirowany sztuką Manga

Samochody Lexusa uciekają ziejącego ogniem smoka, zatrzymują się na spokojnym brzegu morza i uciekają z eksplodującego miasta w serii dzieł sztuki, które celebrują współczesny styl i dziedzictwo kulturowe japońskiej mangi.


Lexus zainspirowany sztuką Manga

Obrazy, zlecone przez Lexusa w Wielkiej Brytanii, pokazują silny wpływ japońskich tradycji i estetyki na samochody Lexusa, przedstawiając niektóre z najpopularniejszych modeli marki w stylu komiksowym. Trzej artyści z komisji Lexus to Yishan Li, Timothy Kong i Daniel Atanasov, których prace obejmują odpowiednio nowego kompaktowego SUV-a UX, sedana ES i LC coupe.



Hyundai Motorsport przedstawia nowy samochód rajdowy i20 N Rally2
Tuning | 21.10.20

Hyundai Motorsport przedstawia nowy samochód rajdowy i20 N Rally2

Hyundai Motorsport Customer Racing ujawnił i20 N Rally2, nowy samochód rajdowy przeznaczony dla prywatnych zespołów i kierowców biorących udział w międzynarodowych, krajowych i regionalnych seriach rajdowych.

Wkrótce premiera nowej generacji Skody Kodiaq
Wiadomości | 27.09.23

Wkrótce premiera nowej generacji Skody Kodiaq

Na tydzień przed światową premierą producent opublikował szkice nowej Škody Kodiaq, ujawniając jej dynamiczny i emocjonujący design.

Jeep przedstawia nowego Wranglera
Premiery | 07.04.23

Jeep przedstawia nowego Wranglera

Najnowsza ewolucja najsłynniejszego na świecie i najbardziej kultowego SUV-a o największych możliwościach terenowych oferuje teraz jeszcze większe możliwości.