Wiadomości | 05.02.21

Nissan NEXT 10 nowych modeli w 20 miesięcy

Nissan świętował światowy debiut dwóch swoich najbardziej kultowych modeli w USA.

Zupełnie nowy średniej wielkości pickupa Frontier 2022 i zupełnie nowy SUV-a Pathfinder z 2022 roku. Te nowe wejścia w dwóch rozwijających się segmentach pojazdów to ważny kolejny krok w Nissan NEXT, globalnym planie firmy mającym na celu zmianę oferty produktów, a także kultury biznesowej i korporacyjnej. Oba pojazdy trafią do sprzedaży latem tego roku.

 

„W ramach planu Nissan NEXT obiecaliśmy wprowadzić 10 nowych modeli w ciągu 20 miesięcy na rynek amerykański” - powiedziała Allyson Witherspoon, wiceprezes i dyrektor ds. Marketingu Nissana w USA. „Dzisiaj spełniamy tę obietnicę, przedstawiając dwie najbardziej kultowe modele Nissana, Pathfinder i Frontier. Z dumą mogę powiedzieć, że przyszłość Nissana i naszych klientów nigdy nie wyglądała jaśniej”.

 

Pathfinder 2022 i Frontier 2022 są zgodne z grudniowym wprowadzeniem przeprojektowanych 2021 Armada i 2021 Kicks. Inne nowe modele, które są częścią agresywnego planu wprowadzania nowych produktów, to nadchodzący całkowicie elektryczny crossover Ariya oraz wersja produkcyjna sportowego samochodu Z Proto.Jak działa samochód z napędem elektrycznym?
Wiadomości | 16.04.20

Jak działa samochód z napędem elektrycznym?

Na koniec 2019 roku po polskich drogach jeździło o 95% więcej samochodów elektrycznych niż rok wcześniej1. Wiele osób jednak wciąż zastanawia się, jak właściwie wygląda ich użytkowanie. Największe wątpliwości budzą sposób ładowania, bezpieczeństwo i moc pojazdów. Oto garść przydatnych informacji, które pomogą zrozumieć, jak działają auta napędzane energią elektryczną.

Ostatnie testy nowego BMW serii 2 Coupe
Wiadomości | 17.05.21

Ostatnie testy nowego BMW serii 2 Coupe

Nowa edycja flagowego samochodu sportowego w segmencie kompaktowym premium przechodzi testy dynamiki jazdy i finalne strojenie.

Mercedes-Benz EQA Digital World Premiere
Wiadomości | 16.01.21

Mercedes-Benz EQA Digital World Premiere

Kompaktowy elektryczny SUV będzie dostępny u europejskich dealerów Mercedes-Benz wiosną 2021 roku.