MotorSport | 25.10.22

Ken Block powraca, drift w Las Vegas

Audi S1 ​​Hoonitron ma dwa silniki elektryczne, napęd na wszystkie koła, moc, podwozie z włókna węglowego. Audi Sport opracowało go wyłącznie dla Kena Blocka.

Kiedy amerykański artysta driftowy Ken Block publikuje dziś swój długo oczekiwany film o Electrikhanie, Audi S1 ​​Hoonitron będzie jednym z głównych wykonawców: opracowany i zmontowany w Audi Sport w Neckarsulm, całkowicie elektryczny prototyp który został zaprojektowany przez Audi Design, czerpiąc inspiracje z ikony Audi, która zachwyca widzów.


Audi S1 ​​Hoonitron ma dwa silniki elektryczne, napęd na wszystkie koła, moc, podwozie z włókna węglowego i jest w pełni zgodne z normami bezpieczeństwa FIA, organu zarządzającego sportami motorowymi. Audi Sport opracowało go jako jedyny w swoim rodzaju samochód wyłącznie dla Kena Blocka. Jego karoseria, za którą odpowiada Audi Design pod kierownictwem Marca Lichte, natychmiast przywołuje wspomnienia legendarnego Audi Sport quattro S1, którym cztery pierścienie wspięły się na szczyt w słynnym wyścigu górskim Pikes Peak. Ken Block i jego zespół ściśle współpracowali z działami Audi podczas rozwoju pojazdu.


Dryf wzdłuż słynnej Wieży Eiffla, spektakularny skok z parkingu sąsiedniego hotelu lub pączki na legendarnym pasie przed widzem legendy Le Mans Tomem Kristensenem: Ken Block, Audi S1 ​​Hoonitron i inne modele z Audi Tradition kolekcja skarbów zrobiła furorę podczas nocnego kręcenia filmu w Las Vegas. Amerykańska gwiazda Audi S1 ​​e-tron quattro Hoonitron na kilka dni zelektryzowała raj dla graczy na pustyni Nevady. Teraz Ken Block wypuścił produkt kinowyNowy luksusowy SUV o wysokich osiągach Range Rover Sport
Premiery | 11.05.22

Nowy luksusowy SUV o wysokich osiągach Range Rover Sport

Premiera. Range Rover Sport trzeciej generacji jest jak dotąd najbardziej pożądanym, zaawansowanym i dynamicznym pojazdem marki.

Nowy Jeep Wrangler przewrócił się podczas ostatnich testów zderzeniowych, nie raz, ale dwa razy
Wiadomości | 08.05.20

Nowy Jeep Wrangler przewrócił się podczas ostatnich testów zderzeniowych, nie raz, ale dwa razy

Insurance Institute for Highway Safety (IIHS) opublikował nowy filmik pokazujący, jak Jeep Wrangler przechyla się podczas testu zderzenia czołowego po stronie kierowcy - po raz pierwszy tak się stało.

Najlepszy rodzinny SUV według Toyoty, całkowicie nowy Grand Highlander
Premiery | 09.02.23

Najlepszy rodzinny SUV według Toyoty, całkowicie nowy Grand Highlander

Światowa premiera Toyoty Grand Highlander odbyła się na kilka godzin przed rozpoczęciem Chicago Auto Show 2023, jako najnowszy i największy dodatek do odnoszącej sukcesy gamy SUV-ów Toyoty.