Premiery | 14.09.23

PEUGEOT zastępuje swój bestseller całkowicie nowym elektrycznym SUV-em typu fastback: E-3008

Do 2025 roku PEUGEOT będzie oferował najszerszą gamę samochodów elektrycznych spośród wszystkich marek w Europie.

PEUGEOT przeobraził model E-3008 – przeniósł na zupełnie nowy poziom jego styl, a także przyjemność z prowadzenia i parametry napędu elektrycznego.


Obecny PEUGEOT 3008 to bestseller, który w ciągu ostatnich 7 lat oczarował ponad 1 320 000 klientów w 130 krajach. PEUGEOT planuje zaoferować już w 2025 roku pełną gamę pojazdów elektrycznych, a do roku 2030 100% samochodów tej marki sprzedawanych w Europie będzie napędzanych energią elektryczną. Wraz z premierą nowego modelu E-3008, PEUGEOT wkracza w nową erę.

 

PEUGEOT E-3008 to pierwszy model oparty na nowej platformie Stellantis – STLA Medium, która przenosi markę na wyższy poziom. Ta innowacyjna platforma została zaprojektowana, tak aby oferować najlepsze w swojej klasie parametry w zakresie tych kryteriów, które są najistotniejsze dla klientów: zasięg (do 700 km*), czas ładowania (30 minut), przyjemność z prowadzenia, osiągi, wydajność oraz zintegrowane usługi i funkcje (planowanie podróży, inteligentne ładowanie, Vehicle to load i aktualizacje Over The Air).

 

PEUGEOT E-3008 „Next-Level” będzie produkowany wyłącznie w fabryce w Sochaux we Francji i wejdzie do sprzedaży od lutego 2024 roku.

 

Oferta będzie obejmować dwie opcje wyposażenia: Allure i GT, z trzema pakietami opcji dodatkowych, aby uprościć wybór, oraz trzema całkowicie elektrycznymi układami napędowymi (210 KM, 230 KM Long Range i 320 KM Dual Motor z napędem na 4 koła). Na niektórych rynkach dostępne będą również hybrydowe układy napędowe.Acura TLX światowa premiera sportowego sedana drugiej generacji
Premiery | 28.05.20

Acura TLX światowa premiera sportowego sedana drugiej generacji

Acura prezentuje całkowicie nowego sportowego sedana drugiej generacji. Nowy TLX to najszybszy, najlepiej prowadzący się i najlepiej wyposażony sportowy sedan w historii Acury. Typ S to szczyt możliwości tego modelu.

TOYOTA GAZOO Racing sponsorem oraz fundatorem nagrody głównej GR Yarisa w eSports WRC
Wiadomości | 02.06.20

TOYOTA GAZOO Racing sponsorem oraz fundatorem nagrody głównej GR Yarisa w eSports WRC

TOYOTA GAZOO Racing coraz prężniej działa w świecie wirtualnego ścigania. W tym sezonie została sponsorem cyklu eSports WRC oraz ufundował nagrodę główną dla zwycięzcy GR Yarisa. Wyczynowy zespół Toyoty nawiązał także współpracę przy promocji oficjalnej gry WRC 9. Poniżej fim z fabryki gdzie odbywa się produkcja Yarisa GR.

SKODA ENYAQ iV dostępna w polskich salonach
Wiadomości | 13.01.21

SKODA ENYAQ iV dostępna w polskich salonach

Nowy elektryczny SUV ENYAQ iV dołącza do oferty marki SKODA na polskim rynku.