Wiadomości | 22.06.21

Zupełnie nowy PEUGEOT 308 SW

Wyrazista stylistyka o rasowych kształtach oraz wyrafinowanym designem tyłu. Jest funkcjonalny oraz nadzwyczaj nowoczesny.

Bez kompromisów w zakresie zasadniczych elementów i oczekiwań klientów w segmencie kompaktów.

Najwyższej klasy i pod względem technologicznym, nowy PEUGEOT 308 SW, jest wyposażony w nowy i ulepszony PEUGEOT i-Cockpit®. Całkowicie nowe doświadczenie z większą ergonomią, designem, przyjemnością z jazdy.

 

Nowy PEUGEOT 308 SW jest wyposażony w półautonomiczne systemy wspomagania jazdy najnowszej generacji, zapewniające jeszcze większe bezpieczeństwo, z pakietem Drive Assist 2.0 (dostępnym pod koniec roku). Składa się z adaptacyjnego tempomatu z funkcją Stop and Go (automatyczna skrzynia biegów EAT8) i ostrzeżenia o opuszczeniu pasa ruchu, a także dodaje trzy nowe funkcje dostępne na drogach dwujezdniowych: półautomatyczną zmianę pasa ruchu, wczesne zalecenie prędkości i dostosowanie prędkości na zakrętach.

 

Nowy PEUGEOT 308 SW jest dostępny w kilku typach silników, hybrydowych akumulatorowych (HYBRID 225 e-EAT8, HYBRID 180 e-EAT8), wersjach benzynowych (PureTech 110 S&S BVM6, PureTech 130 S&S BVM6 i PureTech 130 S&S EAT8) oraz wersji wysokoprężnych ( BlueHdi 130 S&S BVM6 i BlueHdi 130 S&S EAT8).Konfiskata samochodu za przekraczanie prędkości
Wiadomości | 26.09.23

Konfiskata samochodu za przekraczanie prędkości

Zbliża się termin wejścia w życie przepisów umożliwiających konfiskatę pojazdów za prowadzenie w stanie nietrzeźwości.

Akademia SKODY wznawia pracę nad samochodem koncepcyjnym SCALA w wersji Spider
Concept Cars | 21.05.20

Akademia SKODY wznawia pracę nad samochodem koncepcyjnym SCALA w wersji Spider

Trzydziestu jeden studentów Akademii ŠKODY powróciło do pracy nad tworzeniem siódmego studenckiego samochodu koncepcyjnego. Po przymusowej przerwie studenci wraz z nauczycielami mogą powrócić do pracy nad kompaktowym modelem SCALA w wersji Spider.

Porsche prezentuje pierwszego Macana T
Wiadomości | 18.02.22

Porsche prezentuje pierwszego Macana T

Macan T został dodany do popularnej gamy modeli Porsche. To pierwszy czterodrzwiowy samochód sportowy, który będzie nosił specjalne oznaczenie, które wcześniej było zarezerwowane dla modeli 911 i 718.