Wiadomości | 22.06.21

Zupełnie nowy PEUGEOT 308 SW

Wyrazista stylistyka o rasowych kształtach oraz wyrafinowanym designem tyłu. Jest funkcjonalny oraz nadzwyczaj nowoczesny.

Bez kompromisów w zakresie zasadniczych elementów i oczekiwań klientów w segmencie kompaktów.

Najwyższej klasy i pod względem technologicznym, nowy PEUGEOT 308 SW, jest wyposażony w nowy i ulepszony PEUGEOT i-Cockpit®. Całkowicie nowe doświadczenie z większą ergonomią, designem, przyjemnością z jazdy.

 

Nowy PEUGEOT 308 SW jest wyposażony w półautonomiczne systemy wspomagania jazdy najnowszej generacji, zapewniające jeszcze większe bezpieczeństwo, z pakietem Drive Assist 2.0 (dostępnym pod koniec roku). Składa się z adaptacyjnego tempomatu z funkcją Stop and Go (automatyczna skrzynia biegów EAT8) i ostrzeżenia o opuszczeniu pasa ruchu, a także dodaje trzy nowe funkcje dostępne na drogach dwujezdniowych: półautomatyczną zmianę pasa ruchu, wczesne zalecenie prędkości i dostosowanie prędkości na zakrętach.

 

Nowy PEUGEOT 308 SW jest dostępny w kilku typach silników, hybrydowych akumulatorowych (HYBRID 225 e-EAT8, HYBRID 180 e-EAT8), wersjach benzynowych (PureTech 110 S&S BVM6, PureTech 130 S&S BVM6 i PureTech 130 S&S EAT8) oraz wersji wysokoprężnych ( BlueHdi 130 S&S BVM6 i BlueHdi 130 S&S EAT8).Światowa premiera całkowicie nowe Renault Austral
Premiery | 08.03.22

Światowa premiera całkowicie nowe Renault Austral

Renault przedstawia swojego nowego zelektryfikowanego SUV-a, który jest nowoczesny i oferuje zaawansowane, proaktywne i inteligentne technologie w tym nowy silnik E-TECH Full Hybrid.

Kincsem zwiastun całkowicie nowego zelektryfikowanego hipersamochodu
Concept Cars | 18.03.21

Kincsem zwiastun całkowicie nowego zelektryfikowanego hipersamochodu

54 sztuki Hyper-GT wyposażone w rewolucyjny, wysokoobrotowy hybrydowy układ napędowy oparty na F1, z dostawami w 2023 r.

Premiera nowej generacji wodorowej Toyoty Mirai
Elektryczne | 29.11.20

Premiera nowej generacji wodorowej Toyoty Mirai

Toyota prezentuję drugą generację przełomowego sedana Mirai, bezemisyjnego samochodu elektrycznego na wodorowe ogniwa paliwowe (FCEV).