Premiery | 16.06.20

Zupełnie nowy Nissan Rogue

Kiedy Nissan zaczął projektować 2021 Rogue, najlepiej sprzedający się model w największym segmencie branży, firma skoncentrowała się na zapewnieniu funkcjonalności, elastyczności, technologii i bezpieczeństwa, które mają po prostu ułatwić życie.

Zupełnie nowy crossover Rogue jest pierwszym z pięciu nowych lub przeprojektowanych modeli Nissana, które wejdą do produkcji w przyszłym roku. Podobnie jak modele: Altima, Versa, Sentra i TITAN, które zostały niedawno przeprojektowane.

„Całkowicie nowy Rogue został specjalnie zaprojektowany, aby zaspokoić wszystkie potrzeby dzisiejszych młodych rodzin” - powiedział Mike Colleran, starszy wiceprezes ds. Marketingu i sprzedaży w Nissan U.S. 

Wysoki poziom dostępnej technologii bezpieczeństwa

Całkowicie nowy Rogue ma najbardziej standardowe technologie bezpieczeństwa w swojej klasie i jest najnowszym modelem Nissana, który ma standardową funkcję Nissan Safety Shield 360 w całym asortymencie. Technologie Nissan Safety Shield 360 obejmują automatyczne hamowanie awaryjne z wykrywaniem pieszych, ostrzeżenie o martwym polu, ostrzeżenie o ruchu poprzecznym z tyłu, ostrzeżenie o zjechaniu z pasa ruchu, asystent świateł drogowych i automatyczne hamowanie z tyłu. 2021 Rogue oferuje również 10 standardowych dodatkowych poduszek powietrznych i rozszerzone strefy zgniotu, aby pomóc chronić pasażerów.Continental GT Speed luksusowy Grand Tourer
Super Cars | 25.03.21

Continental GT Speed luksusowy Grand Tourer

Najbardziej dynamiczny samochód drogowy w 101-letniej historii firmy Bentley.

Ferrari ogłosiło zamiar ścigania się Le Mans Hypercar
MotorSport | 24.02.21

Ferrari ogłosiło zamiar ścigania się Le Mans Hypercar

Ferrari ogłasza rozpoczęcie programu Le Mans Hypercar, w którym od 2023 roku zacznie rywalizację w World Endurance Championship.

Nowe elektryczne Porsche Macan
Premiery | 25.01.24

Nowe elektryczne Porsche Macan

Porsche prezentuje nowego, w pełni elektrycznego Macana. Druga generacja tego udanego SUV-a z uderzającym designem została zaprezentowana w Singapurze.