Premiery | 16.06.20

Zupełnie nowy Nissan Rogue

Kiedy Nissan zaczął projektować 2021 Rogue, najlepiej sprzedający się model w największym segmencie branży, firma skoncentrowała się na zapewnieniu funkcjonalności, elastyczności, technologii i bezpieczeństwa, które mają po prostu ułatwić życie.

Zupełnie nowy crossover Rogue jest pierwszym z pięciu nowych lub przeprojektowanych modeli Nissana, które wejdą do produkcji w przyszłym roku. Podobnie jak modele: Altima, Versa, Sentra i TITAN, które zostały niedawno przeprojektowane.

„Całkowicie nowy Rogue został specjalnie zaprojektowany, aby zaspokoić wszystkie potrzeby dzisiejszych młodych rodzin” - powiedział Mike Colleran, starszy wiceprezes ds. Marketingu i sprzedaży w Nissan U.S. 

Wysoki poziom dostępnej technologii bezpieczeństwa

Całkowicie nowy Rogue ma najbardziej standardowe technologie bezpieczeństwa w swojej klasie i jest najnowszym modelem Nissana, który ma standardową funkcję Nissan Safety Shield 360 w całym asortymencie. Technologie Nissan Safety Shield 360 obejmują automatyczne hamowanie awaryjne z wykrywaniem pieszych, ostrzeżenie o martwym polu, ostrzeżenie o ruchu poprzecznym z tyłu, ostrzeżenie o zjechaniu z pasa ruchu, asystent świateł drogowych i automatyczne hamowanie z tyłu. 2021 Rogue oferuje również 10 standardowych dodatkowych poduszek powietrznych i rozszerzone strefy zgniotu, aby pomóc chronić pasażerów.Nowy Peugeot E-Expert e-VAN nowej generacji
Wiadomości | 14.05.20

Nowy Peugeot E-Expert e-VAN nowej generacji

Nowy PEUGEOT e-Expert. Dwa poziomy zasięgu do 330 km w cyklu WLTP, Ttrzy długości nadwozia, możliwość holowania przyczepy o masie do 1000 kg i ładowność do 1275 kg, przestrzeń ładunkowa identyczna jak w wersjach z silnikiem spalinowym.

GDDKiA: podsumowanie 2022 roku
Wiadomości | 02.01.23

GDDKiA: podsumowanie 2022 roku

Koniec roku to czas podsumowań. Zapraszamy zatem do naszego résumé ostatnich 12 miesięcy, w których udostępniliśmy do ruchu 322 km nowych dróg.

Hyundai Tucson Nowej Generacji specyfikacje oraz ceny
Wiadomości | 23.11.20

Hyundai Tucson Nowej Generacji specyfikacje oraz ceny

Poznaliśmy specyfikacje oraz ceny najpopularniejszego w Polsce modelu Hyundaia, który jest jednym z najchętniej wybieranych SUV-ów na rynku.