Premiery | 16.06.20

Zupełnie nowy Nissan Rogue

Kiedy Nissan zaczął projektować 2021 Rogue, najlepiej sprzedający się model w największym segmencie branży, firma skoncentrowała się na zapewnieniu funkcjonalności, elastyczności, technologii i bezpieczeństwa, które mają po prostu ułatwić życie.

Zupełnie nowy crossover Rogue jest pierwszym z pięciu nowych lub przeprojektowanych modeli Nissana, które wejdą do produkcji w przyszłym roku. Podobnie jak modele: Altima, Versa, Sentra i TITAN, które zostały niedawno przeprojektowane.

„Całkowicie nowy Rogue został specjalnie zaprojektowany, aby zaspokoić wszystkie potrzeby dzisiejszych młodych rodzin” - powiedział Mike Colleran, starszy wiceprezes ds. Marketingu i sprzedaży w Nissan U.S. 

Wysoki poziom dostępnej technologii bezpieczeństwa

Całkowicie nowy Rogue ma najbardziej standardowe technologie bezpieczeństwa w swojej klasie i jest najnowszym modelem Nissana, który ma standardową funkcję Nissan Safety Shield 360 w całym asortymencie. Technologie Nissan Safety Shield 360 obejmują automatyczne hamowanie awaryjne z wykrywaniem pieszych, ostrzeżenie o martwym polu, ostrzeżenie o ruchu poprzecznym z tyłu, ostrzeżenie o zjechaniu z pasa ruchu, asystent świateł drogowych i automatyczne hamowanie z tyłu. 2021 Rogue oferuje również 10 standardowych dodatkowych poduszek powietrznych i rozszerzone strefy zgniotu, aby pomóc chronić pasażerów.Volvo Cars ma być w pełni elektryczne do 2030 roku
Wiadomości | 02.03.21

Volvo Cars ma być w pełni elektryczne do 2030 roku

Chce zostać liderem rynku samochodów elektrycznych premium i planuje stać się firmą produkującą w pełni elektryczne samochody.

Nissan NEXT 10 nowych modeli w 20 miesięcy
Wiadomości | 05.02.21

Nissan NEXT 10 nowych modeli w 20 miesięcy

Nissan świętował światowy debiut dwóch swoich najbardziej kultowych modeli w USA.

Nissan rozpoczyna produkcję zupełnie nowego Frontiera
Wiadomości | 16.07.21

Nissan rozpoczyna produkcję zupełnie nowego Frontiera

Całkowicie nowy Frontier pojawi się w salonach dealerów w USA i Kanadzie późnym latem 2021 roku.