Premiery | 16.06.20

Zupełnie nowy Nissan Rogue

Kiedy Nissan zaczął projektować 2021 Rogue, najlepiej sprzedający się model w największym segmencie branży, firma skoncentrowała się na zapewnieniu funkcjonalności, elastyczności, technologii i bezpieczeństwa, które mają po prostu ułatwić życie.

Zupełnie nowy crossover Rogue jest pierwszym z pięciu nowych lub przeprojektowanych modeli Nissana, które wejdą do produkcji w przyszłym roku. Podobnie jak modele: Altima, Versa, Sentra i TITAN, które zostały niedawno przeprojektowane.

„Całkowicie nowy Rogue został specjalnie zaprojektowany, aby zaspokoić wszystkie potrzeby dzisiejszych młodych rodzin” - powiedział Mike Colleran, starszy wiceprezes ds. Marketingu i sprzedaży w Nissan U.S. 

Wysoki poziom dostępnej technologii bezpieczeństwa

Całkowicie nowy Rogue ma najbardziej standardowe technologie bezpieczeństwa w swojej klasie i jest najnowszym modelem Nissana, który ma standardową funkcję Nissan Safety Shield 360 w całym asortymencie. Technologie Nissan Safety Shield 360 obejmują automatyczne hamowanie awaryjne z wykrywaniem pieszych, ostrzeżenie o martwym polu, ostrzeżenie o ruchu poprzecznym z tyłu, ostrzeżenie o zjechaniu z pasa ruchu, asystent świateł drogowych i automatyczne hamowanie z tyłu. 2021 Rogue oferuje również 10 standardowych dodatkowych poduszek powietrznych i rozszerzone strefy zgniotu, aby pomóc chronić pasażerów.Lexus UX 300e  w pełni elektryczny nowy miejski crossover
Elektryczne | 24.06.20

Lexus UX 300e w pełni elektryczny nowy miejski crossover

Nowy miejski crossover może poszczycić się wiodącym w swojej klasie poziomem redukcji hałasu i wibracji. W pełni elektryczny układ napędowy, zaawansowana aerodynamika i zwiększona izolacja akustyczna przyczyniają się do niemal bezgłośnej podróży

Trwa budowa nowej, supernowoczesnej, globalnej centrali Rimac Campus
Wiadomości | 15.11.21

Trwa budowa nowej, supernowoczesnej, globalnej centrali Rimac Campus

Rimac Group, producent hipersamochodów elektrycznych, pokazał postęp prac przy budowie globalnej siedziby firmy o wartości 200 milionów euro.

Premiera Pagani Huayra R
Super Cars | 22.03.21

Premiera Pagani Huayra R

Najbardziej ekstremalny Hypercar Pagani stworzony wyłącznie do użytku na torze w zaledwie 30 sztukach po 2,6 miliona Euro. Wideo.