Premiery | 16.06.20

Zupełnie nowy Nissan Rogue

Kiedy Nissan zaczął projektować 2021 Rogue, najlepiej sprzedający się model w największym segmencie branży, firma skoncentrowała się na zapewnieniu funkcjonalności, elastyczności, technologii i bezpieczeństwa, które mają po prostu ułatwić życie.

Zupełnie nowy crossover Rogue jest pierwszym z pięciu nowych lub przeprojektowanych modeli Nissana, które wejdą do produkcji w przyszłym roku. Podobnie jak modele: Altima, Versa, Sentra i TITAN, które zostały niedawno przeprojektowane.

„Całkowicie nowy Rogue został specjalnie zaprojektowany, aby zaspokoić wszystkie potrzeby dzisiejszych młodych rodzin” - powiedział Mike Colleran, starszy wiceprezes ds. Marketingu i sprzedaży w Nissan U.S. 

Wysoki poziom dostępnej technologii bezpieczeństwa

Całkowicie nowy Rogue ma najbardziej standardowe technologie bezpieczeństwa w swojej klasie i jest najnowszym modelem Nissana, który ma standardową funkcję Nissan Safety Shield 360 w całym asortymencie. Technologie Nissan Safety Shield 360 obejmują automatyczne hamowanie awaryjne z wykrywaniem pieszych, ostrzeżenie o martwym polu, ostrzeżenie o ruchu poprzecznym z tyłu, ostrzeżenie o zjechaniu z pasa ruchu, asystent świateł drogowych i automatyczne hamowanie z tyłu. 2021 Rogue oferuje również 10 standardowych dodatkowych poduszek powietrznych i rozszerzone strefy zgniotu, aby pomóc chronić pasażerów.SkyVIDEO inowacyjna usługa w Polskich serwisach Mazdy
Wiadomości | 29.04.20

SkyVIDEO inowacyjna usługa w Polskich serwisach Mazdy

Stacje serwisowe Mazdy w całej Polsce sukcesywnie wdrażają innowacyjną usługę serwisową SkyVIDEO. To platforma, która pozwala na zdalny kontakt z Klientem podczas obsługi samochodu i daje możliwość podjęcia decyzji o zleceniu dodatkowych napraw online w prosty i przejrzysty sposób.

ABT Sportsline i Lamborghini, początek nowego partnerstwa w sportach motorowych
MotorSport | 14.02.23

ABT Sportsline i Lamborghini, początek nowego partnerstwa w sportach motorowych

ABT powraca na Nordschleife i razem z Lamborghini (Huracán GT3 EVO2) podejmuje jedno z największych wyzwań sportów motorowych podczas legendarnego 24-godzinnego wyścigu.

Hyundai wzbogaca ofertę i10 Nowej Generacji o efektowne wersje N Line
Wiadomości | 05.08.20

Hyundai wzbogaca ofertę i10 Nowej Generacji o efektowne wersje N Line

Nowy i10 N Line to czwarty model Hyundaia, dostępny z usportowioną wersją wyposażenia N Line. Zainspirowane sportowymi samochodami N marki Hyundai, modele N Line charakteryzują się dynamicznym wyglądem zewnętrznym i wnętrzem ze sportowymi akcentami.