Elektryczne | 30.07.20

Elektryczny Hummer zostanie pokazany tej jesieni

Całkowicie elektryczna super ciężarówka zadebiutuje jesienią tego roku, a produkcja rozpocznie się jesienią 2021 roku. Wideo

Po dziesięciu latach bezczynności GMC chce reaktywować markę Hummer. W dzisiejszych czasach nie ma nic lepszego niż elektryczny pickup, kategoria pojazdów, która z pewnością stanie się modna w Stanach Zjednoczonych w nadchodzących latach.

Na przedstawionym wideo podkreślono stylistykę przyszłego pojazdu, a także pełny kształt jego sylwetki. Przede wszystkim zauważamy bardzo kubiczną karoserię, która wiernie odwzorowuje kształt starych Hummerów. Ten elektryczny pick-up prawdopodobnie bedzie miał ponad 1000 KM i tytaniczny moment obrotowy 15 000 Nm.

 Zupełnie nowe BMW M3 G80
Wiadomości | 26.06.20

Zupełnie nowe BMW M3 G80

BMW M3 wchodzi w szóstą generacje modelu w 2020 roku. Pierwsze oficjalne zdjęcia nowego BMW M3 G80 zapewniają wyjątkowy wgląd w rozwój sedana o wysokich osiągach na najtrudniejszym torze testowym na świecie - Nordschleife na torze Nuerburgring. Wideo relacja

Dobre wieści z Motor City. W lipcu ujrzymy premierę nowego Forda Bronco
Wiadomości | 10.06.20

Dobre wieści z Motor City. W lipcu ujrzymy premierę nowego Forda Bronco

Ford oficjalnie zaktualizował stronę internetową, która informuje nas wszystkich, że w lipcu zobaczymy nowego Forda Bronco. Zobacz zwiastun wideo.

Przedstawiamy pierwsze na świecie zbudowane Lamborghini Huracan Off-Road
Tuning | 28.07.21

Przedstawiamy pierwsze na świecie zbudowane Lamborghini Huracan Off-Road

Pasjonaci z B is for Build przedstawili pierwszą na świecie wersję terenową Lamborghini Huracan, którego nazwali The Jumpacan. Ekstremalne wideo.