Elektryczne | 30.07.20

Elektryczny Hummer zostanie pokazany tej jesieni

Całkowicie elektryczna super ciężarówka zadebiutuje jesienią tego roku, a produkcja rozpocznie się jesienią 2021 roku. Wideo

Po dziesięciu latach bezczynności GMC chce reaktywować markę Hummer. W dzisiejszych czasach nie ma nic lepszego niż elektryczny pickup, kategoria pojazdów, która z pewnością stanie się modna w Stanach Zjednoczonych w nadchodzących latach.

Na przedstawionym wideo podkreślono stylistykę przyszłego pojazdu, a także pełny kształt jego sylwetki. Przede wszystkim zauważamy bardzo kubiczną karoserię, która wiernie odwzorowuje kształt starych Hummerów. Ten elektryczny pick-up prawdopodobnie bedzie miał ponad 1000 KM i tytaniczny moment obrotowy 15 000 Nm.

 KIA zapowiedziała oficjalną premierę modelu EV6
Wiadomości | 25.03.21

KIA zapowiedziała oficjalną premierę modelu EV6

Kia pokazał już pierwsze zdjęcia wyglądu zewnętrznego i wnętrza EV6, teraz będziemy mogli zobaczyć samochód w pełnej okazałości. Wideo.

ŠKODA w jedynym starcie w słynnym 24-godzinnym wyścigu Le Mans
Wiadomości | 25.06.20

ŠKODA w jedynym starcie w słynnym 24-godzinnym wyścigu Le Mans

Specjalnie opracowana ŠKODA Sport miała lekki aluminiowy korpus i była oparta na udanym seryjnie produkowanym modelu 1101/1102 ?Tudor?. Václav Bobek i Jaroslav Netušil walczyli o pierwsze miejsce w swojej klasie, dopóki niewielka wada nie spowodowała wypadnięcia samochodu po 13 godzinach wyścigu.

Land Rover rozwija linię modeli Defender
Wiadomości | 26.04.23

Land Rover rozwija linię modeli Defender

Nowy Defender 130 Outbound zostaje wprowadzony do linii Defender wraz z 500-konnym Defenderem 130 V8 i nowym, inspirowanym dziedzictwem, pakietem County Exterior Pack dla Defendera 110.