Wiadomości | 19.09.23

Nowa Toyota C-HR podczas pokazów w salonach w całej Polsce

Ruszyły pokazy przedpremierowe nowej Toyoty C-HR. W salonach marki w całej Polsce można obejrzeć najnowszego crossovera.

Od 11 września do 25 listopada w salonach w całej Polsce można po raz pierwszy obejrzeć na żywo nową Toyotę C-HR. Samochód łączy najwyższą jakość wykonania i wyjątkową stylistykę z zaawansowanymi technologiami oraz nową gamą napędów hybrydowych piątej generacji o jeszcze większym zasięgu w trybie elektrycznym. W ofercie są warianty 1.8 Hybrid (140 KM) oraz 2.0 Hybrid (197 KM) w wersji z napędem na przód lub inteligentnym napędem na cztery koła AWD-i, a także napęd 2.0 Plug-in Hybrid o mocy 223 KM, który dołączy do gamy Toyoty C-HR w późniejszym terminie.

 


Samochód oferowany jest w sześciu wersjach wyposażenia: Comfort, Style, Executive, GR SPORT oraz dwóch wersjach premierowych Premiere Edition Executive i Premiere Edition GR SPORT. Auto prezentowane podczas pokazów jest w najwyższej wersji wyposażenia Premiere Edition Executive, która prezentuje pełnię możliwości nowego crossovera.

 

W salonach Toyoty klienci mogą też z bliska obejrzeć wzory felg dostępne w nowej Toyocie C-HR, a także na dużych próbnikach sprawdzić efektowne lakiery w naturalnym świetle. Dodatkowo w każdym salonie na odwiedzających czeka duży ekran, na którym można skonfigurować swój egzemplarz nowej Toyoty C-HR.

 

W trakcie trwania pokazów można skorzystać ze specjalnej oferty przedsprzedażowej. Nowa Toyota C-HR kosztuje od 139 900 zł, a klienci mogą zapoznać się z różnymi formami finansowania, w tym z programem KINTO ONE oferującym elastyczne warunki i niskie raty już od 1342 zł netto dla przedsiębiorców oraz od 1653 zł dla klientów indywidualnych.Podczas Salonu Samochodowego IAA w Monachium zadebiutuje Volkswagen ID.5 GTX
Elektryczne | 09.08.21

Podczas Salonu Samochodowego IAA w Monachium zadebiutuje Volkswagen ID.5 GTX

To pierwszy w pełni elektryczny SUV coupé Volkswagena. Dzięki płynnym liniom jest elegancki i sportowy.

Subaru Solterra nowe informacje na temat pierwszego całkowicie elektrycznego SUV-a marki
Wiadomości | 31.08.21

Subaru Solterra nowe informacje na temat pierwszego całkowicie elektrycznego SUV-a marki

Nowy model będzie najbardziej zaawansowanym technologicznie Subaru w historii w standardzie z symetrycznym napędem na wszystkie koła.

Nowy elektryczny Nissan Note
Elektryczne | 24.11.20

Nowy elektryczny Nissan Note

Wyłącznie z zelektryfikowanym układem napędowym, Nissan wprowadza na rynek nowy Note w Japonii.