Wiadomości | 19.09.23

Nowa Toyota C-HR podczas pokazów w salonach w całej Polsce

Ruszyły pokazy przedpremierowe nowej Toyoty C-HR. W salonach marki w całej Polsce można obejrzeć najnowszego crossovera.

Od 11 września do 25 listopada w salonach w całej Polsce można po raz pierwszy obejrzeć na żywo nową Toyotę C-HR. Samochód łączy najwyższą jakość wykonania i wyjątkową stylistykę z zaawansowanymi technologiami oraz nową gamą napędów hybrydowych piątej generacji o jeszcze większym zasięgu w trybie elektrycznym. W ofercie są warianty 1.8 Hybrid (140 KM) oraz 2.0 Hybrid (197 KM) w wersji z napędem na przód lub inteligentnym napędem na cztery koła AWD-i, a także napęd 2.0 Plug-in Hybrid o mocy 223 KM, który dołączy do gamy Toyoty C-HR w późniejszym terminie.

 


Samochód oferowany jest w sześciu wersjach wyposażenia: Comfort, Style, Executive, GR SPORT oraz dwóch wersjach premierowych Premiere Edition Executive i Premiere Edition GR SPORT. Auto prezentowane podczas pokazów jest w najwyższej wersji wyposażenia Premiere Edition Executive, która prezentuje pełnię możliwości nowego crossovera.

 

W salonach Toyoty klienci mogą też z bliska obejrzeć wzory felg dostępne w nowej Toyocie C-HR, a także na dużych próbnikach sprawdzić efektowne lakiery w naturalnym świetle. Dodatkowo w każdym salonie na odwiedzających czeka duży ekran, na którym można skonfigurować swój egzemplarz nowej Toyoty C-HR.

 

W trakcie trwania pokazów można skorzystać ze specjalnej oferty przedsprzedażowej. Nowa Toyota C-HR kosztuje od 139 900 zł, a klienci mogą zapoznać się z różnymi formami finansowania, w tym z programem KINTO ONE oferującym elastyczne warunki i niskie raty już od 1342 zł netto dla przedsiębiorców oraz od 1653 zł dla klientów indywidualnych.Nowe Renault Clio, ulubiony samochód Francji
Premiery | 18.04.23

Nowe Renault Clio, ulubiony samochód Francji

Renault Clio jest nieprzerwanym hitem od swojej premiery w 1990 roku. Do tej pory sprzedano ich 16 milionów na całym świecie i stał się międzynarodowym bestsellerem.

Zespół Mercedes-Benz EQ ogłosił skład w siódmym sezonie Formuły E
MotorSport | 08.11.20

Zespół Mercedes-Benz EQ ogłosił skład w siódmym sezonie Formuły E

W 7. sezonie Mistrzostw Świata Formuły E ABB FIA w barwach ekipy Mercedes-Benz EQ wystartują Nyck de Vries i Stoffel Vandoorne

Drugi model w serii bZ, elektryczny sedan na baterie Toyota bZ3
Elektryczne | 24.10.22

Drugi model w serii bZ, elektryczny sedan na baterie Toyota bZ3

Toyota bZ3 jest wynikiem współpracy i synergii trzech firm w zakresie rozwoju, produkcji samochodów i technologii akumulatorów.