Wiadomości | 30.04.21

SKODA podała datę premiery nowej Fabii

22 lata po debiucie modelu FABIA, SKODA zaprezentuje jej czwartą generację, po raz pierwszy opartą na platformie MQB-A0 Grupy Volkswagen.


SKODA podała datę premiery nowej Fabii

SKODA zaprezentuje czwartą generację FABII, opartą po raz pierwszy na Modular Transverse Toolkit MQB-A0 Grupy Volkswagen, 22 lata po jej debiucie. Popularny mały samochód łączy w sobie wszystkie wartości marki SKODA AUTO pod hasłem „Wszystko, czego potrzebujesz - i trochę więcej”. Oferuje przekonujący stosunek ceny do wydajności, wyjątkowe bezpieczeństwo oraz wysoki poziom komfortu i jakości wykonania. Dzięki jeszcze bardziej dynamicznemu i budzącemu emocje wyglądowi SKODA FABIA spełnia wszystkie warunki niezbędne do kontynuowania historii sukcesu tej serii modelowej.

 

>>>04.05.2021.>>> Nowa Skoda Fabia premiera. Większa i bardziej zaawansowana SKODA FABIA. Czwarta generacja tego modelu wygląda wyjątkowo dynamicznie i emocjonalnie. Zobacz wideo z premiery.

 

Światowa premiera cyfrowa odbędzie się 4 maja o godzinie 19:00 czasu środkowoeuropejskiego. Odsłonięcie będzie transmitowane strumieniowo z wirtualnego pawilonu i można je oglądać w dowolnym miejscu na świecie na stronie skoda-virtual-event.com. Spektakularnym tłem będzie Centrum Sztuki Współczesnej DOX w Pradze, które zostało starannie zwirtualizowane na potrzeby tego wydarzenia.Całkowicie nowe BMW serii 4 Cabrio
Wiadomości | 30.09.20

Całkowicie nowe BMW serii 4 Cabrio

Wyróżniającym elementem modeli z nowej gamy BMW serii 4 jest starannie przemyślane wzmocnienie ich sportowych możliwości.

Pierwsze zdjęcia wnętrza Kia K8
Wiadomości | 04.03.21

Pierwsze zdjęcia wnętrza Kia K8

Kia K8 sportowy sedan klasy premium został zaprojektowany z myślą o luksusie z najwyższej półki.

Od teraz możesz wypożyczyć 900-konnego Shelby Mustanga od Hertz
Tuning | 10.05.22

Od teraz możesz wypożyczyć 900-konnego Shelby Mustanga od Hertz

Po raz pierwszy w historii klienci będą mogli wypożyczyć za pośrednictwem Hertza specjalnego Mustanga Shelby GT500-H o mocy ponad 900 koni mechanicznych w wybranych lokalizacjach na lotniskach.