Wiadomości | 30.04.21

SKODA podała datę premiery nowej Fabii

22 lata po debiucie modelu FABIA, SKODA zaprezentuje jej czwartą generację, po raz pierwszy opartą na platformie MQB-A0 Grupy Volkswagen.


SKODA podała datę premiery nowej Fabii

SKODA zaprezentuje czwartą generację FABII, opartą po raz pierwszy na Modular Transverse Toolkit MQB-A0 Grupy Volkswagen, 22 lata po jej debiucie. Popularny mały samochód łączy w sobie wszystkie wartości marki SKODA AUTO pod hasłem „Wszystko, czego potrzebujesz - i trochę więcej”. Oferuje przekonujący stosunek ceny do wydajności, wyjątkowe bezpieczeństwo oraz wysoki poziom komfortu i jakości wykonania. Dzięki jeszcze bardziej dynamicznemu i budzącemu emocje wyglądowi SKODA FABIA spełnia wszystkie warunki niezbędne do kontynuowania historii sukcesu tej serii modelowej.

 

>>>04.05.2021.>>> Nowa Skoda Fabia premiera. Większa i bardziej zaawansowana SKODA FABIA. Czwarta generacja tego modelu wygląda wyjątkowo dynamicznie i emocjonalnie. Zobacz wideo z premiery.

 

Światowa premiera cyfrowa odbędzie się 4 maja o godzinie 19:00 czasu środkowoeuropejskiego. Odsłonięcie będzie transmitowane strumieniowo z wirtualnego pawilonu i można je oglądać w dowolnym miejscu na świecie na stronie skoda-virtual-event.com. Spektakularnym tłem będzie Centrum Sztuki Współczesnej DOX w Pradze, które zostało starannie zwirtualizowane na potrzeby tego wydarzenia.CUPRA Formentor oficjalnym samochodem FC Barcelona
Wiadomości | 07.07.20

CUPRA Formentor oficjalnym samochodem FC Barcelona

Autorski model hiszpańskiej marki został ogłoszony pierwszym w historii oficjalnym pojazdem klubu piłkarskiego FC Barcelona. Piłkarze klubu otrzymają możliwość szerokiej personalizacji swoich samochodów. W środę 8 lipca CUPRA uruchomi ogólnodostępną platformę do rezerwacji premierowej wersji samochodu.

Premiera Audi RS Q e-tron
Premiery | 23.07.21

Premiera Audi RS Q e-tron

Audi Sport prezentuje zelektryfikowane Audi RS Q e-tron, nowy model, który został specjalnie przygotowany do startu w Rajdzie Dakar w styczniu 2022 roku.

Ile Polacy są skłonni wydać na auto elektryczne?
Elektryczne | 31.08.21

Ile Polacy są skłonni wydać na auto elektryczne?

Marka Volkswagen i InsightOut Lab regularnie badają wiedzę i nastawienie Polaków do elektromobilności. Najnowsza analiza przynosi odpowiedź na powyższe pytanie.