Wiadomości | 30.04.21

SKODA podała datę premiery nowej Fabii

22 lata po debiucie modelu FABIA, SKODA zaprezentuje jej czwartą generację, po raz pierwszy opartą na platformie MQB-A0 Grupy Volkswagen.


SKODA podała datę premiery nowej Fabii

SKODA zaprezentuje czwartą generację FABII, opartą po raz pierwszy na Modular Transverse Toolkit MQB-A0 Grupy Volkswagen, 22 lata po jej debiucie. Popularny mały samochód łączy w sobie wszystkie wartości marki SKODA AUTO pod hasłem „Wszystko, czego potrzebujesz - i trochę więcej”. Oferuje przekonujący stosunek ceny do wydajności, wyjątkowe bezpieczeństwo oraz wysoki poziom komfortu i jakości wykonania. Dzięki jeszcze bardziej dynamicznemu i budzącemu emocje wyglądowi SKODA FABIA spełnia wszystkie warunki niezbędne do kontynuowania historii sukcesu tej serii modelowej.

 

>>>04.05.2021.>>> Nowa Skoda Fabia premiera. Większa i bardziej zaawansowana SKODA FABIA. Czwarta generacja tego modelu wygląda wyjątkowo dynamicznie i emocjonalnie. Zobacz wideo z premiery.

 

Światowa premiera cyfrowa odbędzie się 4 maja o godzinie 19:00 czasu środkowoeuropejskiego. Odsłonięcie będzie transmitowane strumieniowo z wirtualnego pawilonu i można je oglądać w dowolnym miejscu na świecie na stronie skoda-virtual-event.com. Spektakularnym tłem będzie Centrum Sztuki Współczesnej DOX w Pradze, które zostało starannie zwirtualizowane na potrzeby tego wydarzenia.Lamborghini świętuje wielkie otwarcie Lamborghini Lounge Tokyo
Wiadomości | 30.10.20

Lamborghini świętuje wielkie otwarcie Lamborghini Lounge Tokyo

Automobili Lamborghini otwiera THE LOUNGE TOKYO w ekskluzywnej dzielnicy mieszkaniowej Roppongi i jest drugim tego typu obiektem po Nowym Jorku.

Subaru debiutuje zupełnie nowym kompaktowym SUV-em Crosstrek trzeciej generacji
Premiery | 10.02.23

Subaru debiutuje zupełnie nowym kompaktowym SUV-em Crosstrek trzeciej generacji

Subaru of America zaprezentowało dziś na Chicago Auto Show 2023 całkowicie nowy model Crosstrek, który oferuje lepszą wydajność, ulepszone funkcje bezpieczeństwa.

Testy Audi RS Q e-tron w Maroku przed debiutem w Rajdzie Dakar
MotorSport | 21.09.21

Testy Audi RS Q e-tron w Maroku przed debiutem w Rajdzie Dakar

Upał i burze piaskowe podczas przygotowań do swego debiutu w Rajdzie Dakar, Audi Sport przez niemal dwa tygodnie testowało Audi RS Q e-tron w Maroku.