Premiery | 05.02.21

Zupełnie nowy Nissan Frontier debiutuje w USA

Nissan zaprezentował dziś zupełnie nową średniej wielkości ciężarówkę, która trafi do sprzedaży w USA tego lata.

Dzięki ponad sześćdziesięcioletniemu doświadczeniu we wprowadzaniu kompaktowych i średnich ciężarówek do klientów w USA, zupełnie nowy Nissan Frontier zapewnia moc, możliwości, użyteczność, zwrotność i technologię, których kierowcy potrzebują zarówno w codziennej pracy, jak i podczas weekendowych przygód.

Jako kluczowy czynnik napędzający plan transformacji Nissan NEXT, który ma na celu priorytetowe potraktowanie zrównoważonego wzrostu i rentowności, Nissan przekształca swoją ofertę produktów w USA - ujawniając 10 nowych produktów, które pojawią się w ciągu 20 miesięcy, w tym dziś Frontier.

Całkowicie nowy projekt Frontier łączy w sobie agresywny, nowoczesny styl z elementami inspirowanymi kultowym Nissanem Hardbody, ciężarówką, która zyskała reputację, wygrywając wyścigi terenowe w latach 80. i 90.

Frontier ma mocny przód z masywną kratką i rzeźbioną maską, otoczony nowymi, precyzyjnymi, zblokowanymi reflektorami. Szeroka, podwyższona sylwetka i masywne pionowe błotniki przywołują trwałość i siłę, uwydatnioną przez wysoki punkt oczu i wysokie ramiona - tam, gdzie spotykają się naturalne światło i cienie.

Z tyłu, precyzyjne oświetlenie ma obrobiony, strukturalny wygląd, z lampami zdającymi się zaciskać na bokach nadwozia. Muskularne tylne błotniki w połączeniu ze zderzakiem tylnym zapewniają atletyczną, bezkompromisową postawę.

Kolory nadwozia, takie jak Tactical Green Metallic, oferują nową, ale znajomą perspektywę - inspirowaną zaawansowanym technologicznie sprzętem do backcountry. Inny przykład, Boulder Grey Pearl, pomaga zaakcentować zewnętrzną formę Frontier i dobrze łączy się z odważnymi kolorami akcentującymi.

A dla jeszcze bardziej agresywnego wyglądu, specjalnie wyposażone Frontier PRO-4X tylko z napędem na 4 koła i Frontier PRO-X (nowość na rok 2022) mają reflektory LED, światła do jazdy dziennej LED, światła przeciwmgielne LED i akcenty na grillu w kolorze Lava Red.Przeprojektowany flagowy model Acura MDX zadebiutuje na świecie 8 grudnia
Wiadomości | 01.12.20

Przeprojektowany flagowy model Acura MDX zadebiutuje na świecie 8 grudnia

Najlepiej sprzedający się w historii 3-rzędowy luksusowy SUV w Ameryce otrzymał daleko idącą przebudowę od 20 lat.

Znamy ceny nowego Fiata Tipo
Wiadomości | 11.12.20

Znamy ceny nowego Fiata Tipo

Zaledwie kilka dni temu świat poznał nowego Fiata Tipo, a już dziś FCA, właściciel marki Fiat, ogłasza ceny oraz program 5-letniej gwarancji na jeden z ulubionych modeli polskich Klientów.

Polski akcent w limitowanej edycji Porsche 911 Dakar
Tuning | 10.01.23

Polski akcent w limitowanej edycji Porsche 911 Dakar

Porsche oferuje trzy ekskluzywne pakiety z rajdowymi wzorami z lat 70. dla modelu 911 w wersji Dakar. Jeden nawiązuje do samochodu prowadzonego przez Sobiesława Zasadę.