Wiadomości | 02.07.24

W pełni elektryczna Skoda Elroq w pełnym kamuflażu

Skoda Elroq, pierwszy w pełni elektryczny model producenta samochodów w kluczowej kategorii kompaktowych SUV-ów.

Atrakcyjny, w pełni elektryczny dodatek do rodziny: wraz ze swoją światową premierą zaplanowaną na jesień 2024 r. Elroq wkrótce poszerzy gamę w pełni elektrycznych SUV-ów Škoda Auto o segment kompaktowych SUV-ów – największy podsegment w Europie pod względem objętości. Dzięki wyróżniającemu się wyglądowi nowy SUV jest pierwszym modelem Škody, w którym zastosowano nowy język stylistyki marki Modern Solid, co jeszcze bardziej podnosi stylistykę zewnętrzną portfolio. Dzięki dużej przestrzeni, w tym pojemności bagażowej od 470 litrów do 1580 litrów, a także kompaktowym wymiarom zewnętrznym i sprytnym opcjom przechowywania, Elroq idealnie nadaje się do jazdy w mieście i na przedmieściach. Moc od 125 kW do 220 kW, zasięg ponad 560 km (WLTP) i czas ładowania poniżej 28 minut sprawiają, że jest to również idealny towarzysz podróży na długich dystansach. Wprowadzenie na rynek Škody Elroq wyznacza początek nowej kampanii Škody BEV, która w nadchodzących latach obejmie wprowadzenie na rynek sześciu modeli z napędem akumulatorowym.Audi zapowiada prezentacje modelu RS Q e-tron przygotowanego na Rajd Dakar
Wiadomości | 21.07.21

Audi zapowiada prezentacje modelu RS Q e-tron przygotowanego na Rajd Dakar

Niespełna rok po opracowaniu wstępnej koncepcji, Audi Sport rozpoczęło testy Audi RS Q e-tron, z którym po raz pierwszy wystartuje w Rajdzie Dakar w 2022 roku.

Infiniti Q60 o mocy 1000KM stworzony specjalnie do driftu
Tuning | 26.04.21

Infiniti Q60 o mocy 1000KM stworzony specjalnie do driftu

Wideo pokazuje mocno zmodyfikowane INFINITI Q60, sprowadzone z Ameryki, aby konkurować na najważniejszych mistrzostwach DRIFTU w Japonii.

Audi skysphere concept światowa premiera online
Premiery | 10.08.21

Audi skysphere concept światowa premiera online

Elektryczny roadster kabriolet, pierwszy z nowej rodziny trzech samochodów koncepcyjnych, które Audi wykorzystuje do zaprezentowania swojej wizji przyszłości.