Premiery | 19.06.20

Premiery zupełnie nowego Nissana JUKE Turbo w Hongkongu

Kompaktowy crossover coupe pojawia się na nowo w nowym stylu, technologii i wrażeniach z jazdy. Zupełnie nowy Nissan JUKE Turbo przekształcił się w odważny sportowy crossover - oferuje świetną personalizację dzięki 16 niestandardowym kolorom zewnętrznym i trzem kombinacjom kolorów wnętrza.

Nissan i Honest Motors Ltd. zaprezentowały dziś nowego Nissana JUKE Turbo w Hongkongu na Festival Walk, Kowloon Tong. Oferując to samo słynne poczucie stylu i zabawy, a jednocześnie wyposażony w kolekcję zaawansowanych technologii wspomagania jazdy i lepszą kontrolę jazdy, Nissan JUKE Turbo nowej generacji na nowo definiuje segment kompaktowych crossoverów.

Ponad 1,5 miliona egzemplarzy sprzedanych na całym świecie od wprowadzenia na rynek w 2010 r. Nissan JUKE pierwszej generacji cieszy się renomą wśród klientów dzięki swojemu wyjątkowemu projektowi, tworząc nową niszę kompaktowych SUV-ów crossoverów, którą od tego czasu szeroko kopiowano. Łącząc odważny i niepowtarzalny design, stylowe wnętrze, zaawansowane wspomaganie jazdy, mocny, ale bardziej wydajny silnik, nowy Nissan JUKE Turbo został stworzony z myślą o kierowcach, którzy cenią design, technologię i osiągi.

„Zupełnie nowy Nissan JUKE Turbo ma silny indywidualny charakter dzięki śmiałemu designowi i wysokiej personalizacji. Wraz ze wspaniałym nowym silnikiem turbo z lepszą wydajnością, unikatową w swojej klasie technologią wspomagania jazdy, która pozwala nowym właścicielom JUKE Turbo mieć własną kontrolę nad stylem, technologią i preferencjami jazdy ”- powiedział Ray Cheung, dyrektor sprzedaży w Honest Motors Ltd. - Nissan Hong Kong.Lewis Hamilton zajmuje po raz 100. pole position w karierze
Wiadomości | 09.05.21

Lewis Hamilton zajmuje po raz 100. pole position w karierze

Lewis Hamilton pokonał Maxa Verstappena zaledwie o 0,036 sekundy, aby przejść do historii jako pierwszy kierowca, który osiągnął 100 pole position.

Dwuipółmilionowy Fiat 500 w wersji Dolcevita Hybrid
Wiadomości | 23.03.21

Dwuipółmilionowy Fiat 500 w wersji Dolcevita Hybrid

Fiat 500 pobił rekord tyskiej fabryki Stellantis w całkowitej liczbie wyprodukowanych samochodów.

Marka Jeep przedstawia nowego Gladiatora
Premiery | 14.09.23

Marka Jeep przedstawia nowego Gladiatora

Najbardziej wszechstronny i wyrafinowany Jeep Gladiator w historii o największych możliwościach terenowych na świecie z nową kultową osłoną chłodnicy z siedmioma szczelinami.