Wiadomości | 11.05.23

Rezvani Tank Hybrid Edition

Rezvani oferuje klientom solidne silniki napędzane paliwem, olejem napędowym, a teraz także hybrydę, która pozwala mieć zalety paliwa i energii elektrycznej w jednym pojeździe.

Rezvani Motors z dumą ogłasza pierwszą dostawę REZVANI TANK Hybrid Edition. Całkowicie nowy TANK został dostarczony do bardzo wyjątkowego klienta w Południowej Kalifornii. To ważny kamień milowy dla firmy. Rezvani oferuje klientom solidne silniki napędzane paliwem, olejem napędowym, a teraz także hybrydę, która pozwala mieć zalety paliwa i energii elektrycznej w jednym pojeździe. Ta nowa opcja plug-in Hybrid pozwala na przejechanie do 30 mil w trybie elektrycznym.

 

Szczęśliwy właściciel odebrał przesyłkę w REZVANI EXPERIENCE CENTRE w Costa Mesa w Kalifornii podczas bardzo szczególnej ceremonii odsłonięcia. Ukazując pierwszą hybrydową wersję TANK 100 w srebrnej, metalicznej, satynowej obudowie, karmelowym wnętrzu ze skóry Napa i dopasowanym, niestandardowym breloku.

 

Dzięki konstrukcji nadwozia na ramie, światowej klasy systemowi aktywnego zawieszenia i masywnym oponom terenowym, opcja Rezvani TANK Hybrid będzie oferować poważne kotlety terenowe. TANK Hybrid, dostępny również w wersji Military Edition, będzie wyposażony w zbroję balistyczną i ponad 20 zabezpieczeń.

 

„Wizją było zaoferowanie świeżego projektu inspirowanego koncepcjami pojazdów opancerzonych, które zwykle nie są spotykane na drogach. Celem był pojazd do codziennej jazdy, który jest specjalnie zbudowany, wytrzymały, zdolny do jazdy w terenie, o muskularnej konstrukcji i odpowiednich proporcjach ; tak samo ekscytujące dla oczu, jak prowadzenie” – mówi dyrektor generalny Ferris Rezvani.Nowy Ford Ranger Thunder limitowana seria
Wiadomości | 18.05.20

Nowy Ford Ranger Thunder limitowana seria

Ekskluzywny nowy Ford Ranger Thunder w dramatycznym stylu i bogatej specyfikacji to aktualnie najbardziej popularny pick-up w Europie.

SuperCharge nowa globalną seria sportów motorowych oparta na samochodach drogowych
Wiadomości | 22.10.20

SuperCharge nowa globalną seria sportów motorowych oparta na samochodach drogowych

Zupełnie nowa seria sportów motorowych z hybrydowymi samochodami drogowymi o nazwie SuperCharge ujawniła więcej informacji na temat ich ekscytującego przedsięwzięcia.

Mitsubishi Motors wprowadza na rynek zupełnie nowego Outlandera PHEV
Premiery | 28.10.21

Mitsubishi Motors wprowadza na rynek zupełnie nowego Outlandera PHEV

Flagowy SUV łączy w sobie wiodące technologie elektryfikacji i sterowania wszystkimi kołami. Rozpoczęcie sprzedaży w Japonii w grudniu. Wideo.