Wiadomości | 11.05.23

Rezvani Tank Hybrid Edition

Rezvani oferuje klientom solidne silniki napędzane paliwem, olejem napędowym, a teraz także hybrydę, która pozwala mieć zalety paliwa i energii elektrycznej w jednym pojeździe.

Rezvani Motors z dumą ogłasza pierwszą dostawę REZVANI TANK Hybrid Edition. Całkowicie nowy TANK został dostarczony do bardzo wyjątkowego klienta w Południowej Kalifornii. To ważny kamień milowy dla firmy. Rezvani oferuje klientom solidne silniki napędzane paliwem, olejem napędowym, a teraz także hybrydę, która pozwala mieć zalety paliwa i energii elektrycznej w jednym pojeździe. Ta nowa opcja plug-in Hybrid pozwala na przejechanie do 30 mil w trybie elektrycznym.

 

Szczęśliwy właściciel odebrał przesyłkę w REZVANI EXPERIENCE CENTRE w Costa Mesa w Kalifornii podczas bardzo szczególnej ceremonii odsłonięcia. Ukazując pierwszą hybrydową wersję TANK 100 w srebrnej, metalicznej, satynowej obudowie, karmelowym wnętrzu ze skóry Napa i dopasowanym, niestandardowym breloku.

 

Dzięki konstrukcji nadwozia na ramie, światowej klasy systemowi aktywnego zawieszenia i masywnym oponom terenowym, opcja Rezvani TANK Hybrid będzie oferować poważne kotlety terenowe. TANK Hybrid, dostępny również w wersji Military Edition, będzie wyposażony w zbroję balistyczną i ponad 20 zabezpieczeń.

 

„Wizją było zaoferowanie świeżego projektu inspirowanego koncepcjami pojazdów opancerzonych, które zwykle nie są spotykane na drogach. Celem był pojazd do codziennej jazdy, który jest specjalnie zbudowany, wytrzymały, zdolny do jazdy w terenie, o muskularnej konstrukcji i odpowiednich proporcjach ; tak samo ekscytujące dla oczu, jak prowadzenie” – mówi dyrektor generalny Ferris Rezvani.Całkowicie nowa trzecia generacja BMW X1
Premiery | 01.06.22

Całkowicie nowa trzecia generacja BMW X1

W momencie premiery dostępne będą dwa silniki benzynowe i dwa wysokoprężne, następnie na początku przyszłego roku dołączy w pełni elektryczne BMW iX1 xDrive30 oraz modele hybrydowe.

Polska premiera nowej Skody KODIAQ
Wiadomości | 27.10.21

Polska premiera nowej Skody KODIAQ

KODIAQ to największy SUV w portfolio ŠKODY. Od premiery w 2016 roku wyprodukowano 600 000 sztuk tego modelu, który sprzedawany jest na 60 rynkach na całym świecie. Sprawdź datę premiery.

Mercedes-Benz zaprezentuje nowego dynamicznego SUV-a GLC
Wiadomości | 18.05.22

Mercedes-Benz zaprezentuje nowego dynamicznego SUV-a GLC

Wkrótce światowa premiera nowej generacja modelu GLC w 100% zelektryfikowanego. Nowy GLC łączy wyrazisty, sportowy design z luksusowym wnętrzem.