Wiadomości | 11.05.23

Rezvani Tank Hybrid Edition

Rezvani oferuje klientom solidne silniki napędzane paliwem, olejem napędowym, a teraz także hybrydę, która pozwala mieć zalety paliwa i energii elektrycznej w jednym pojeździe.

Rezvani Motors z dumą ogłasza pierwszą dostawę REZVANI TANK Hybrid Edition. Całkowicie nowy TANK został dostarczony do bardzo wyjątkowego klienta w Południowej Kalifornii. To ważny kamień milowy dla firmy. Rezvani oferuje klientom solidne silniki napędzane paliwem, olejem napędowym, a teraz także hybrydę, która pozwala mieć zalety paliwa i energii elektrycznej w jednym pojeździe. Ta nowa opcja plug-in Hybrid pozwala na przejechanie do 30 mil w trybie elektrycznym.

 

Szczęśliwy właściciel odebrał przesyłkę w REZVANI EXPERIENCE CENTRE w Costa Mesa w Kalifornii podczas bardzo szczególnej ceremonii odsłonięcia. Ukazując pierwszą hybrydową wersję TANK 100 w srebrnej, metalicznej, satynowej obudowie, karmelowym wnętrzu ze skóry Napa i dopasowanym, niestandardowym breloku.

 

Dzięki konstrukcji nadwozia na ramie, światowej klasy systemowi aktywnego zawieszenia i masywnym oponom terenowym, opcja Rezvani TANK Hybrid będzie oferować poważne kotlety terenowe. TANK Hybrid, dostępny również w wersji Military Edition, będzie wyposażony w zbroję balistyczną i ponad 20 zabezpieczeń.

 

„Wizją było zaoferowanie świeżego projektu inspirowanego koncepcjami pojazdów opancerzonych, które zwykle nie są spotykane na drogach. Celem był pojazd do codziennej jazdy, który jest specjalnie zbudowany, wytrzymały, zdolny do jazdy w terenie, o muskularnej konstrukcji i odpowiednich proporcjach ; tak samo ekscytujące dla oczu, jak prowadzenie” – mówi dyrektor generalny Ferris Rezvani.Masz klasyczny model MINI? teraz możesz zrobić z niego elektryka
Tuning | 26.01.22

Masz klasyczny model MINI? teraz możesz zrobić z niego elektryka

Zaangażowany zespół z fabryki MINI w Oksfordzie wpadł na pomysł aby w klasycznych modelach marki wymienić silnik spalinowy na elektryczny.

Donkervoort. Mocniejszy, szybszy i bezpieczniejszy. Wideo
Super Cars | 27.10.20

Donkervoort. Mocniejszy, szybszy i bezpieczniejszy. Wideo

Mocniejszy, szybszy i bezpieczniejszy, nowy D8 GTO-JD70 R model Donkervoort wyłącznie na tor wydścigowy z technologią hipersamochodów.

MG Cyberster concept zadebiutuje na Shanghai Auto Show
Concept Cars | 03.04.21

MG Cyberster concept zadebiutuje na Shanghai Auto Show

Oszałamiający kształt kabrioletu przypomina klasyczny MGB Roadster.