Premiery | 24.06.20

KIA Motors pokazała pierwsze zdjęcia czwartej generacji KIA Carnival

Pierwsze zdjęcia nowego ?Grand Utility Vehicle? Kii pokazują jego mocniejszą stylistykę i styl SUV-a. W sprzedaży w Korei w trzecim kwartale 2020 r


KIA Motors pokazała pierwsze zdjęcia czwartej generacji KIA Carnival

Kia Motors Corporation ujawniła pierwsze zdjęcia nowego Kia Carnival, czwartej generacji flagowego minivana marki. Wydany w koreańskiej specyfikacji, nowy Kia Carnival - sprzedawany na wielu rynkach na całym świecie jako Kia Sedona - został zaprojektowany z myślą o młodych postępowych rodzinach, z wiodącym połączeniem innowacji, elastyczności i stylu.

Nowy Carnival ma krótszy zwis przedni, z podstawą słupka A przesuniętą do tyłu, aby utworzyć dłuższy kaptur. Zwiększony rozstaw osi przyczynia się również do zwiększenia przestrzeni w kabinie, nadając samochodowi dłuższą, nieco bardziej atletyczną sylwetkę. Rezultatem jest profil boczny, który ujawnia bardziej dynamiczne DNA.

 

Podkreśla to prosta, ale odważna linia znaków, która biegnie wzdłuż całej długości samochodu, łącząc przednie i tylne światła. Pod tą wyraźną linią ma bardziej wyraziste poczucie nadwozia, z odważnymi nadkolami i ostrymi liniami wzdłuż pojazdu, co nadaje mu bardziej rzeźbiony wygląd.

 

Nowy model ma unikalną konstrukcję „wyspowego dachu”, z zaciemnionymi słupkami A i B podtrzymującymi dach w kolorze nadwozia. Z boku jedną z wyróżniających się cech nowego samochodu jest przyciągający wzrok nowy charakterystyczny słupek C, inspirowany stylistyką nowego Sorento. Chromowana płetwa, która owija się pod zwężającymi się tylnymi szybami i rozciąga się w kierunku tylnej klapy, jest wykończona subtelnym wzorem rombu, który odbija się również we wnętrzu samochodu.Bugatti Centodieci pierwszy prototyp nowej serii
Super Cars | 10.02.21

Bugatti Centodieci pierwszy prototyp nowej serii

Francuska luksusowa marka toruje drogę do seryjnej produkcji swojego ekskluzywnego i wyjątkowego hipersportowego samochodu.

Kia zapowiada premierę całkowicie nowego Niro
Wiadomości | 22.11.21

Kia zapowiada premierę całkowicie nowego Niro

Całkowicie nowy Niro zostanie zaprezentowany podczas Seoul Mobility Show. Stylowy i odważny crossover przeprojektowany zgodnie z nową filozofią projektową firmy.

Nowy Peugeot 2008, zaawansowane technologie i koci charakter
Wiadomości | 04.05.23

Nowy Peugeot 2008, zaawansowane technologie i koci charakter

Jest od ponad trzech lat bestsellerem na rynku SUV-ów. Dziś wkracza w nowy etap pod względem stylistyki, technologii i doskonałymi osiągami elektrycznego napędu z zasięgiem do 406 km.