Premiery | 24.06.20

KIA Motors pokazała pierwsze zdjęcia czwartej generacji KIA Carnival

Pierwsze zdjęcia nowego ?Grand Utility Vehicle? Kii pokazują jego mocniejszą stylistykę i styl SUV-a. W sprzedaży w Korei w trzecim kwartale 2020 r


KIA Motors pokazała pierwsze zdjęcia czwartej generacji KIA Carnival

Kia Motors Corporation ujawniła pierwsze zdjęcia nowego Kia Carnival, czwartej generacji flagowego minivana marki. Wydany w koreańskiej specyfikacji, nowy Kia Carnival - sprzedawany na wielu rynkach na całym świecie jako Kia Sedona - został zaprojektowany z myślą o młodych postępowych rodzinach, z wiodącym połączeniem innowacji, elastyczności i stylu.

Nowy Carnival ma krótszy zwis przedni, z podstawą słupka A przesuniętą do tyłu, aby utworzyć dłuższy kaptur. Zwiększony rozstaw osi przyczynia się również do zwiększenia przestrzeni w kabinie, nadając samochodowi dłuższą, nieco bardziej atletyczną sylwetkę. Rezultatem jest profil boczny, który ujawnia bardziej dynamiczne DNA.

 

Podkreśla to prosta, ale odważna linia znaków, która biegnie wzdłuż całej długości samochodu, łącząc przednie i tylne światła. Pod tą wyraźną linią ma bardziej wyraziste poczucie nadwozia, z odważnymi nadkolami i ostrymi liniami wzdłuż pojazdu, co nadaje mu bardziej rzeźbiony wygląd.

 

Nowy model ma unikalną konstrukcję „wyspowego dachu”, z zaciemnionymi słupkami A i B podtrzymującymi dach w kolorze nadwozia. Z boku jedną z wyróżniających się cech nowego samochodu jest przyciągający wzrok nowy charakterystyczny słupek C, inspirowany stylistyką nowego Sorento. Chromowana płetwa, która owija się pod zwężającymi się tylnymi szybami i rozciąga się w kierunku tylnej klapy, jest wykończona subtelnym wzorem rombu, który odbija się również we wnętrzu samochodu.Poznaj nową rodzinę SUV-ów. Premiera Ford Bronco
Premiery | 14.07.20

Poznaj nową rodzinę SUV-ów. Premiera Ford Bronco

Ford Bronco powraca jako sztandarowy produkt nowej rodziny wytrzymałych SUV-ów z napędem 4x4, z klasycznymi dwudrzwiowymi i pierwszymi czterodrzwiowymi modelami oraz zupełnie nowym Bronco Sport, który poszerza rodzinę pojazdów Bronco w wersji 4x4, zapewniając więcej możliwości poszukiwaczy przygód.

Audi zapowiada prezentacje modelu RS Q e-tron przygotowanego na Rajd Dakar
Wiadomości | 21.07.21

Audi zapowiada prezentacje modelu RS Q e-tron przygotowanego na Rajd Dakar

Niespełna rok po opracowaniu wstępnej koncepcji, Audi Sport rozpoczęło testy Audi RS Q e-tron, z którym po raz pierwszy wystartuje w Rajdzie Dakar w 2022 roku.

Europejska prezentacja Porsche 718 Cayman GT4 RS na paliwo syntetyczne
Wiadomości | 03.02.22

Europejska prezentacja Porsche 718 Cayman GT4 RS na paliwo syntetyczne

Podczas GP Ice Race w Zell am See zobaczyliśmy flagowy model rodziny 718, który był napędzany odnawialną benzyną na bazie zaawansowanego biopaliwa wytworzonego z odpadów spożywczych.