Concept Cars | 26.07.22

Maserati prezentuje Project24.

Projekt limitowanej serii supersportowego samochodu, tylko 62 sztuki, ma podnieść nieograniczone osiągi marki na nowy poziom adrenaliny na torze.


Maserati prezentuje Project24.

Ten prawdziwie ekstremalny samochód torowy dziedziczy specyfikacje Maserati MC20, wzbogacając go o specyfikacje techniczne, które zostały jeszcze bardziej zaawansowane: najnowocześniejszy silnik V6 Nettuno z nowymi turbosprężarkami, aby zwiększyć moc do 740 KM, innowacyjne zawieszenie, karbonowo-ceramiczny układ hamulcowy i opony dostrojone do wyścigów, a także zatwierdzone przez FIA funkcje bezpieczeństwa.


Opierając się na obsesji marki na punkcie lekkości, docelowa waga nowego pojazdu Maserati wyniesie poniżej 1250 kg. Idealne połączenie mocy i lekkości skutkuje zdumiewającym pojazdem o stosunku mocy do masy wynoszącym około 1,69 kg/KM.


Zaprojektowany przez Centro Stile Maserati, Project24 ma zupełnie nowy wygląd. Tym razem projekt Maserati przesuwa granice do granic, wolny od ograniczeń zwykle spotykanych w samochodzie wyścigowym. Rezultatem jest coś, czego nigdy wcześniej nie widziano, łącząc piękno z prawdziwymi sportowymi możliwościami, aby natychmiast stać się klasycznym przedmiotem kolekcjonerskim.


Maserati Project24 jest symbolem ekskluzywności i będzie oferować unikalny zakres usług, w tym doświadczenia związane z torami i najnowocześniejsze wsparcie, wyłącznie dla właścicieli Project24.Baojun pokazał pierwsze zdjęcia średniej wielkości SUV-a RS-7
Wiadomości | 27.06.20

Baojun pokazał pierwsze zdjęcia średniej wielkości SUV-a RS-7

Baojun RS-7, najnowszy członek marki z diamentowym logo. Dzięki wyborowi sześciu lub siedmiu miejsc zaspokoi zróżnicowane potrzeby rozwijających się rodzin i użytkowników biznesowych.

Rolls-Royce potwierdził swój pierwszy w pełni elektryczny samochód
Wiadomości | 29.09.21

Rolls-Royce potwierdził swój pierwszy w pełni elektryczny samochód

W historycznym ogłoszeniu firma Rolls-Royce Motor Cars ogłosiła dzisiaj, że zbliżają się testy drogowe swojego pierwszego w pełni elektrycznego samochodu.

Nowy Lexus ES zadebiutuje na targach w Szanghaju
Wiadomości | 12.04.21

Nowy Lexus ES zadebiutuje na targach w Szanghaju

Zobacz wideo zapowiedź i sprawdź szczegóły premiery.