Premiery | 13.04.21

Hyundaia STARIA premiera online

Hyundai Motor Company oficjalnie zaprezentował dziś swoją nową linię pojazdów wielozadaniowych STARIA, ustanawiając model dla przyszłych pojazdów użytkowych.

Debiut STARIA wspiera transformację Hyundai Motor jako dostawcę inteligentnych rozwiązań mobilnych i ucieleśnia metodologię projektowania firmy „od wewnątrz”, która kładzie nacisk na przestronność i użyteczność wnętrza. STARIA jest odpowiedzią firmy Hyundai na zmieniające się potrzeby konsumentów, oferując im celowe, innowacyjne funkcje i redefiniując wrażenia z podróży samochodem zgodnie z wizją firmy „Postęp dla ludzkości”.

 

Innowacyjne wykorzystanie przestrzeni wewnętrznej STARIA jest możliwe dzięki rozstawowi osi minivana o długości 3273 mm, długości całkowitej 5253 mm i szerokości 1,997 mm. Jego całkowita wysokość 1,990 mm jest zoptymalizowana pod kątem wygodnego wsiadania i wysiadania pasażerów z pojazdu i jest wystarczająco wysoka, aby przeciętne dziecko w wieku szkolnym mogło stać prosto i swobodnie się poruszać.

Dostępność przestrzeni ładunkowej różni się w zależności od konfiguracji miejsc siedzących. Dwu- i trzyosobowa, zoptymalizowana do użytku biznesowego, oferuje maksymalną przestrzeń ładunkową prawie 5000 litrów. Zwiększono również wymiary przestrzeni ładunkowej, aby pomieścić jednocześnie trzy europalety.

STARIA oferuje opcje układu napędowego z 2,2-litrowym silnikiem VGT z silnikiem wysokoprężnym oraz 3,5-litrowym silnikiem MPI Smartstream G6DIII z silnikiem benzynowym.

 

Silnik wysokoprężny został niedawno ulepszony i współpracuje z sześciobiegową manualną lub ośmiobiegową automatyczną skrzynią biegów, zapewniając szacunkową moc 177 KM i moment obrotowy 44 kgf-m. Jego wysokowydajna, chłodzona powietrzem turbosprężarka ma ulepszone działanie sprężarki i turbiny, co zapewnia lepsze osiągi momentu obrotowego przy niskich prędkościach.

 

Hyundai Motor zoptymalizował każdą opcję układu napędowego pod kątem niskiego poziomu hałasu, wibracji i szorstkości (NVH), lepszego wyczucia zmiany biegów w celu uzyskania wysokiego momentu obrotowego i lepszego przyspieszenia. Zoptymalizował również sterownik bezpośredniego zaworu w celu zwiększenia wydajności hydraulicznej, pompę oleju pod kątem oszczędności paliwa oraz wielopłytkowy przemiennik momentu obrotowego dla kontroli i oszczędności paliwaInteraktywny kamuflaż elektrycznego Volkswagena ID. 7
Elektryczne | 05.01.23

Interaktywny kamuflaż elektrycznego Volkswagena ID. 7

Nowa limuzyna wyróżnia się „cyfrowym” designem z unikatowym lakierem, który jest interaktywnie podświetlany. EXCLUSIVE lightshow.

Nissan KICKS e-POWER w specjalnej limitowanej edycji pokazany na Bangkok Motor Show 2020
Wiadomości | 15.07.20

Nissan KICKS e-POWER w specjalnej limitowanej edycji pokazany na Bangkok Motor Show 2020

Na 41. Międzynarodowym Salonie Motoryzacyjnym w Bangkoku w 2020 r. Nissan pokazał specjalną limitowaną edycję zupełnie nowego Nissana KICKS e -POWER.

Jeep przedstawia nowego Wranglera
Premiery | 07.04.23

Jeep przedstawia nowego Wranglera

Najnowsza ewolucja najsłynniejszego na świecie i najbardziej kultowego SUV-a o największych możliwościach terenowych oferuje teraz jeszcze większe możliwości.