Premiery | 07.10.23

Przyszłość marki Audi pokazana w Katarze

Nowy Audi Q8 ma Światową Premierę na Geneva International Motorshow w Katarze, Marka Przedstawia także Wgląd w swoją Przyszłość w F1.


Przyszłość marki Audi pokazana w Katarze

Audi Middle East i Audi Qatar ogłaszają udział marki oraz działania na prestiżowym Geneva International Motor Show w Katarze. Wydarzenie będzie okazją dla Audi do uczczenia znaczących kamieni milowych, gdyż marka planuje globalne wprowadzenie na rynek swojego oczekiwanego modelu Q8 oraz po raz pierwszy w regionie zaprezentuje pokazowy samochód projektu Audi Formula 1, rzucając światło na przyszłość mobilności i sportów motorowych.

 

Audi przedstawiło znaczenie Bliskiego Wschodu dla marki, gdyż odwiedzający będą mieli wyłączną okazję, aby świadkować światowej premierze Audi Q8, flagowego modelu SUV marki Audi, podczas pokazu. Przybycie Audi Q8 do Kataru, prezentowanego w wersji SQ8, ma ogromne znaczenie dla krajobrazu motoryzacyjnego regionu. Z jego 507-konnym silnikiem V8 i napędem na wszystkie koła quattro, odsłonięcie podkreśla zaangażowanie Audi w spełnianie unikatowych preferencji i wymagań klientów z Bliskiego Wschodu.

 

Ten niezwykły luksusowy SUV łączy w sobie uderzający i niezapomniany design z innowacyjną technologią i niezłomną wydajnością. Jego przestronne, wystawne i obszerne wnętrze przekształca każdą podróż w ekstrawagancką wyprawę, gwarantując nieporównywalne doświadczenie pierwszej klasy, które wprawia w zachwyt zarówno kierowcę, jak i pasażerów.

 

Dodając do emocji, jednym z wielu punktów kulminacyjnych tego doniosłego wydarzenia i udziału jest przybycie Pokazowego Samochodu F1 z Malowaniem Startowym Audi na Bliski Wschód po raz pierwszy – znaczący krok naprzód, gdy marka wkracza do elitarnych serii sportów motorowych od 2026 roku.

 

Oprócz pokazowego samochodu projektu Formuły 1, Audi zaprezentuje także szereg innych wyjątkowych modeli na Geneva International Motorshow w Katarze. Obejmują one jego całkowicie elektryczny zakres e-tron, Audi RS e-tron GT i Q8 e-tron, a także Audi S8 i Audi exclusive RS 7, każdy z nich reprezentujący zaangażowanie Audi w oferowanie różnorodnej i innowacyjnej gamy modeli, odpowiadającej zróżnicowanym preferencjom personalizacyjnym naszych klientów na Bliskim Wschodzie.

 

Marka przechodzi ponad i poza swoją unikalną obecność podczas wystawy motoryzacyjnej, podkreślając znaczenie Bliskiego Wschodu. Dodatkowym elementem prezentacji samochodów i obecności podczas wystawy jest prezentacja nowo mianowanego Dyrektora Zarządzającego Audi na region Bliskiego Wschodu, pana Rene Koneberga, który będzie się dzielił refleksjami na temat dynamiki marki w regionie.

 

Odwiedzający mogą zajrzeć do stoiska Audi na GIMS QATAR, aby z bliska przyjrzeć się Pokazowemu Samochodowi F1 z Malowaniem Startowym Audi i ekskluzywnemu wyborowi czołowych modeli Audi. GIMS QATAR otwiera swoje drzwi dla publiczności 7 października i trwa do 14 października.Właśnie rozpoczął się Bangkok International Motor Show 2020 który ma ambicje zrewolucjonizować pokazy samochodowe
Wiadomości | 15.07.20

Właśnie rozpoczął się Bangkok International Motor Show 2020 który ma ambicje zrewolucjonizować pokazy samochodowe

Bangkok International Motor Show 2020 pierwsze takie wydarzenie po lockdownie. Zobacz ceremonie otwarcia.

Amerykańsko-chiński hipersamochód HONGQI S9 wyprodukowany we Włoszech
Super Cars | 11.08.21

Amerykańsko-chiński hipersamochód HONGQI S9 wyprodukowany we Włoszech

Silk-FAW Automotive wybiera Włochy do debiutu hipersamochodu za 1,8 mln USD z 1400-konnym silnikiem. Model S9 zostanie zaprezentowany podczas Milan Design Week.

Mitsubishi ASX nowej generacji zadebiutuje w polskich salonach już w tym miesiącu
Wiadomości | 02.03.23

Mitsubishi ASX nowej generacji zadebiutuje w polskich salonach już w tym miesiącu

Druga generacja sprzedającego się dotychczas na pięciu kontynentach modelu, została opracowana z myślą o europejskich kierowcach.