Tuning | 12.04.23

BRABUS 900 Deep Blue na bazie Mercedesa AMG G 63

Uderzający wygląd w stylu BRABUS oraz 4,5-litrowy silnik V8 twin-turbo z nowo opracowanymi turbosprężarkami i mocą 900 KM.

Od ponad 45 lat BRABUS jest popularną na całym świecie fabryką marzeń dla ludzi o ekstrawaganckim guście i najwyższych wymaganiach dotyczących wysokiej wydajności, technologii i wzornictwa najwyższej jakości. Za etykietą BRABUS DEEP BLUE kryje się niezrównana seria projektowa, która po raz pierwszy trafiła na pierwsze strony gazet w 2022 roku wraz z super łodzią BRABUS Shadow 900 DEEP BLUE Signature Edition Sun-Top i zegarkiem Panerai Submersible S BRABUS Blue Shadow Edition. Teraz niemiecka luksusowa manufaktura prezentuje kolejne arcydzieło 1-Second-Wow inspirowane głębinami oceanu.

 

BRABUS 900 DEEP BLUE to supersamochód w swojej klasie, który oferuje osiągi na najwyższym poziomie w połączeniu z wyjątkowo luksusowym wyposażeniem. Jego silnik BRABUS ROCKET 900 V8 twin-turbo o zwiększonej pojemności skokowej osiąga maksymalną moc 662 kW/900 KM (888 KM) i maksymalny moment obrotowy 1250 Nm (922 lb-ft), który jest ograniczony do 1050 Nm (774 lb-ft). -ft) w pojeździe. Ten wysokiej klasy samochód terenowy bazuje na Mercedesie-AMG G 63 i rozpędza się do 100 km/h w zaledwie 3,7 sekundy, a jego prędkość maksymalna wynosi 280 km/h.
Dla tych, którzy szukają absolutnego maksimum w elegancji DEEP BLUE, luksusowa marka mobilności Bottrop oferuje pakiet BRABUS DEEP BLUE STATEMENT – składający się z tego supersamochodu, super łodzi i zegarka.

 

Super łódź BRABUS Shadow 900 DEEP BLUE Signature Edition zachwyca również mocą 900 koni mechanicznych, które w tym przypadku są wytwarzane przez dwa silniki zaburtowe V8. Jest pomalowany na ten sam kolor co samochód i osiąga maksymalną prędkość ponad 60 węzłów (111 km/h lub 69 mph). Podobnie jak jego czterokołowe rodzeństwo, 38-stopowa łódź sportowa opracowana przez BRABUS Marine we współpracy z wysokiej klasy fińskim konstruktorem łodzi Axopar imponuje doskonałymi osiągami, sportowym prowadzeniem i ekscytującym projektem, w którym zastosowano węgiel i inne innowacyjne materiały hi-tech.


Wisienką na torcie tego ekskluzywnego pakietu BRABUS jest mechaniczny zegarek Panerai Submersible S BRABUS Blue Shadow Edition. To arcydzieło sztuki zegarmistrzowskiej urzeka swoim sportowym wyglądem, który obejmuje charakterystycznie ukształtowaną tytanową kopertę, lunetę CarboTech oraz niebieskie indeksy i wskazówki, które nadają temu czasomierzowi swoją nazwę.


Ekskluzywny pakiet BRABUS DEEP BLUE STATEMENT składający się z supersamochodu, super łodzi i zegarka do nurkowania kosztuje 1 181 000 euro. BRABUS 900 DEEP BLUE kosztuje 499 000 euro (ceny eksportowe w Niemczech bez 19% VAT).Ford prezentuje limitowaną, ponad 400-konną edycję modelu Bronco DESERT RACER
Tuning | 18.11.21

Ford prezentuje limitowaną, ponad 400-konną edycję modelu Bronco DESERT RACER

Bazując na konstrukcji seryjnego, 4-drzwiowego modelu, ma przenieść wiedzę i doświadczenia marki na nowy poziom.

Samochód, który będzie produkowany w Tychach otrzymał dzisiaj nagrodę Car of the Year 2023
Wiadomości | 13.01.23

Samochód, który będzie produkowany w Tychach otrzymał dzisiaj nagrodę Car of the Year 2023

Nagroda przyznawana od 1964 roku jest najbardziej prestiżową i pożądaną nagrodą w świecie motoryzacyjnym.

Nissan Hyper Force Concept
Concept Cars | 27.10.23

Nissan Hyper Force Concept

Nissan przedstawia swoją wizję w pełni elektrycznego supersamochodu nowej generacji o wyczynowych osiągach: Hyper Force Concept. Japan Mobility Show 2023.