Premiery | 19.08.20

Zupełnie nowy Mahindra Thar czyli Jeep Wrangler po indyjsku

Indyjski producent samochodów Mahindra & Mahindra pokazał długo oczekiwane drugą pgenerację modelu Thar. Zupełnie nowy Thar nie tylko przyciągnie zagorzałych entuzjastów tego modelu Thar, ale także spodoba się wszystkim tym, którzy zawsze marzyli o posiadaniu kultowego pojazdu z wszystkimi zaletami współczesnego SUV-a.

Ewolucja kultowego projektu

Całkowicie nowy Thar pozostaje wierny kultowej dwudrzwiowej sylwetce, ale dodaje do niej celowe i współczesne akcenty oraz elementy projektowe. Dzięki szerszej, lepiej wyważonej sylwetce i możliwości wyboru opcji dachu twardego i składanego, Całkowicie Nowy Thar narzuca swoją prezencję, gdziekolwiek się pojawi.

 

Takie podejście projektowe przenika również do wnętrz. Zachowując dominującą pozycję za kierownicą, która jest integralną częścią DNA Thara, całkowicie nowy Thar ma całkowicie przeprojektowane wnętrze, które odzwierciedla solidne, stylizowane na retro elementy zewnętrzne Thara.

Odkąd Indie stały się wolnym narodem, „Klasyka Mahindry” umożliwia Indianom odkrywanie nowych światów i podbijanie nawet najtrudniejszych terenów. Od ponad siedemdziesięciu lat The Mahindra Classics ściśle łączy się z historią Indii, a odsłonięcie Całkowicie Nowego Thar z okazji Dnia Niepodległości Indii jest ważnym krokiem milowym w tej podróży.

Zaprojektowany i skonstruowany w Indiach i wyprodukowany w fabryce Mahindra w Nashik, nowy Thar będzie dostępny w 6 ekscytujących kolorach: Red Rage, Mystic Copper, Napoli Black, Aquamarine, Galaxy Grey i Rocky Beige.Rozpoczęcie produkcji całkowicie elektrycznego BMW iX3
Elektryczne | 07.10.20

Rozpoczęcie produkcji całkowicie elektrycznego BMW iX3

Pierwsze BMW iX3 zjeżdża z linii produkcyjnej BMW Brilliance Automotive w Shenyang, Chiny

Wuling Nano EV
Elektryczne | 24.11.21

Wuling Nano EV

Taki mały chiński Smart w opakowaniu z przed kilku lat. Wuling wprowadził dwumiejscowy pojazd elektryczny z praktyczną konstrukcją Free Two Go. Ciekawy?

Robert Kubica gotowy na trzy dni testów w Barcelonie
MotorSport | 05.05.21

Robert Kubica gotowy na trzy dni testów w Barcelonie

Rezerwowy kierowca Alfa Romeo Racing ORLEN, wróci do kokpitu zespołu C41 podczas pierwszej sesji treningowej Grand Prix Hiszpanii.