Premiery | 19.08.20

Zupełnie nowy Mahindra Thar czyli Jeep Wrangler po indyjsku

Indyjski producent samochodów Mahindra & Mahindra pokazał długo oczekiwane drugą pgenerację modelu Thar. Zupełnie nowy Thar nie tylko przyciągnie zagorzałych entuzjastów tego modelu Thar, ale także spodoba się wszystkim tym, którzy zawsze marzyli o posiadaniu kultowego pojazdu z wszystkimi zaletami współczesnego SUV-a.

Ewolucja kultowego projektu

Całkowicie nowy Thar pozostaje wierny kultowej dwudrzwiowej sylwetce, ale dodaje do niej celowe i współczesne akcenty oraz elementy projektowe. Dzięki szerszej, lepiej wyważonej sylwetce i możliwości wyboru opcji dachu twardego i składanego, Całkowicie Nowy Thar narzuca swoją prezencję, gdziekolwiek się pojawi.

 

Takie podejście projektowe przenika również do wnętrz. Zachowując dominującą pozycję za kierownicą, która jest integralną częścią DNA Thara, całkowicie nowy Thar ma całkowicie przeprojektowane wnętrze, które odzwierciedla solidne, stylizowane na retro elementy zewnętrzne Thara.

Odkąd Indie stały się wolnym narodem, „Klasyka Mahindry” umożliwia Indianom odkrywanie nowych światów i podbijanie nawet najtrudniejszych terenów. Od ponad siedemdziesięciu lat The Mahindra Classics ściśle łączy się z historią Indii, a odsłonięcie Całkowicie Nowego Thar z okazji Dnia Niepodległości Indii jest ważnym krokiem milowym w tej podróży.

Zaprojektowany i skonstruowany w Indiach i wyprodukowany w fabryce Mahindra w Nashik, nowy Thar będzie dostępny w 6 ekscytujących kolorach: Red Rage, Mystic Copper, Napoli Black, Aquamarine, Galaxy Grey i Rocky Beige.Całkowicie nowa trzecia generacja BMW X1
Premiery | 01.06.22

Całkowicie nowa trzecia generacja BMW X1

W momencie premiery dostępne będą dwa silniki benzynowe i dwa wysokoprężne, następnie na początku przyszłego roku dołączy w pełni elektryczne BMW iX1 xDrive30 oraz modele hybrydowe.

Porsche Taycan zdobywa nowy tytuł Guinness World Records
Elektryczne | 10.02.21

Porsche Taycan zdobywa nowy tytuł Guinness World Records

Zobacz do jakiej prędkości przyspieszył pojazd w zamkniętym budynku.

Unikalny Hyperscreen w nowych modelach Mercedes
Wiadomości | 10.01.21

Unikalny Hyperscreen w nowych modelach Mercedes

Imponujący wizualnie, wyjątkowo łatwy w obsłudze i niezwykle chętny do nauki: MBUX Hyperscreen to jeden z najważniejszych elementów EQS-a ? nowego elektrycznego modelu klasy wyższej.