Wiadomości | 17.01.22

Zupełnie nowa Honda Civic Type R świeżo po testach na torze Suzuka Circuit

Zobacz prototyp, który jest prezentowany w nowym, pełnym akcji filmie z jazdy testowej.

Świeżo po testach na torze Suzuka Circuit, zupełnie nowa Honda Civic Type R po raz pierwszy pojawiła się publicznie jako prototyp na Tokyo Auto Salon, premierowym japońskim pokazie samochodów wyczynowych i customowych. Ubrany w specjalny kamuflaż zaprojektowany wyłącznie dla Type R, prototyp jest prezentowany w nowym, pełnym akcji filmie z jazdy testowej, dzięki czemu goście Tokyo Auto Salon mogą zajrzeć za kulisy z inżynierami Hondy i doświadczyć rozwoju Type R. Najlepszy Civic Type R zostanie oficjalnie pokazany podczas premiery w tym roku.BMW kończy produkcję silnika V12
Wiadomości | 19.01.22

BMW kończy produkcję silnika V12

Na zakończenie produkcji kultowego silnika BMW stworzyło mocno limitowaną edycję opartą na modelu BMW M760i xDrive, będzie to 12 z ostatnich pojazdów BMW V12 stworzonych na rynek amerykański.

Prezentacja Nissana Z GT4 na targach SEMA 2022
Tuning | 03.11.22

Prezentacja Nissana Z GT4 na targach SEMA 2022

Nissan oraz NISMO zaprezentowały po raz pierwszy publicznie Nissana Z GT4, opartego na zupełnie nowym Nissanie Z, podczas targów SEMA 2022 w Las Vegas.

Całkowicie nowy w pełni elektryczny Lexus RZ 450e
Elektryczne | 16.12.21

Całkowicie nowy w pełni elektryczny Lexus RZ 450e

Pierwszym elektrycznym samochodem Lexusa, który pojawi się w 2022 roku, będzie elegancki, zorientowany na osiągi SUV o nazwie RZ.