Wiadomości | 23.07.21

Wygraj Shelby GT500 2021 o mocy 760 KM i 25.000 $ w gotówce

Masz szansę wygrać prawdziwy kolekcjonerski samochód! Ford Mustang Shelby GT500, w oszałamiającym kolorze Rapid Red z białymi pasami Over-the-Top.

Czy chciałeś kiedyś wygrać zupełnie nowego Shelby GT500 Mustanga 2021? Mamy dla ciebie świetny sposób, aby to się stało, a jednocześnie pomóc muzeum Shelby American Collection.

 

Ten konkretny GT500 jest oferowany w oszałamiającym kolorze Rapid Red i jest wyposażony we wszystkie funkcje GT500, w tym specjalny pakiet dodatków wraz z felgami z włókna węglowego dostosowany na tor wyścigowy. Sskrzydło GT4 i opony Michelin Pilot Cup Sport 2. Inne opcje obejmują pakiet technologiczny i malowane białe paski „Over-the-Top”. Zwycięzca otrzyma również pakiet nauki sportowej jazdy GT500 Track Attack w szkole Ford's Performance Racing.

 

LINK do strony, gdzie możesz wesprzeć muzeum oraz pałna specyfikacja samochodu: 

https://shelbyamericancollection.tapkat.org/wina2021ShelbyGT500

 

„Dzięki układowi napędowemu na poziomie supersamochodu, całkowicie nowy Shelby GT500 przenosi Mustanga szóstej generacji na poziom osiągów zarezerwowany niegdyś tylko dla egzotyków” – powiedział Hermann Salenbauch, dyrektor globalny ds. programów pojazdów Ford Performance. Shelby GT500 ma być najlepszym samochodem dla kierowcy, gotowym do ataku na wszystkich frontach, wytwarzając 760 KM dzięki swojej pierwszej w swojej klasie dwusprzęgłowej skrzyni biegów z kontrolą startu, z wyścigowym podwoziem, oponami Michelin Pilot w specyfikacji Ford Performance, masywnymi hamulcami Brembo i wydajną aerodynamiką.

 

 

Zlokalizowane w Boulder w stanie Kolorado muzeum świętuje bogate dziedzictwo samochodów Cobra, Shelby Mustang i Ford GT40, które zmieniły oblicze wyścigów samochodowych w latach 60. XX wieku. Dzięki hojności właścicieli i kolekcjonerów prezentuje jedne z najważniejszych amerykańskich samochodów wyścigowych, jakie kiedykolwiek wyprodukowano. Zawiera również obszerną kolekcję rekordów wyścigowych, zdjęć i pamiątek od pionierskich kierowców i wizjonerów epoki. Muzeum, obsługiwane i prowadzone przez wolontariuszy, ma służyć jako źródło informacji dla wszystkich entuzjastów Forda i Shelby oraz zachować jedną z najważniejszych epok w historii amerykańskiej motoryzacji dla wszystkich pokoleń.

 

Możesz dowiedzieć się więcej i zobaczyć niektóre z niezwykłych samochodów w kolekcji, odwiedzając stronę internetową muzeum: https://shelbyamericancollection.org.

 Mercedes-AMG GT Black Series po raz pierwszy jako oficjalny samochód bezpieczeństwa F1
MotorSport | 09.03.22

Mercedes-AMG GT Black Series po raz pierwszy jako oficjalny samochód bezpieczeństwa F1

Seria AMG GT Black ma wszystkie niezbędne kwalifikacje do ciężkiej pracy na najwyższym poziomie sportów motorowych.

Nowe Porsche 911 Dakar
MotorSport | 17.11.22

Nowe Porsche 911 Dakar

Porsche świętuje niezwykłą światową premierę na Los Angeles Auto Show. Nowe Porsche 911 Dakar jest równie wygodne w terenie, jak i na autostradzie.

Lamborghini Huracán EVO Spyder i napęd na tylne koła
Premiery | 07.05.20

Lamborghini Huracán EVO Spyder i napęd na tylne koła

Automobili Lamborghini pokazało nowy model z napędem na tylne koła, wykorzystując po raz pierwszy rzeczywistość rozszerzoną (AR) na swojej oficjalnej stronie internetowej. Nowy model V10 z napędem na tylne koła oraz specjalnie dostrojonym systemem kontroli trakcji Performance (P-TCS). Dach w górę lub w dół, codzienna jazda i wysoka wydajność towarzyszą niepowtarzalnym dźwiękom wolnossącej jednostki V10, zapewniającej taką samą moc 610 KM (449 kW) i moment obrotowy 560 Nm jak w wersji coupé. Z przyspieszeniem 0-100 km / h zaledwie 3,5 sekundy i maksymalną prędkością 324 km/h.