Wiadomości | 23.07.21

Wygraj Shelby GT500 2021 o mocy 760 KM i 25.000 $ w gotówce

Masz szansę wygrać prawdziwy kolekcjonerski samochód! Ford Mustang Shelby GT500, w oszałamiającym kolorze Rapid Red z białymi pasami Over-the-Top.

Czy chciałeś kiedyś wygrać zupełnie nowego Shelby GT500 Mustanga 2021? Mamy dla ciebie świetny sposób, aby to się stało, a jednocześnie pomóc muzeum Shelby American Collection.

 

Ten konkretny GT500 jest oferowany w oszałamiającym kolorze Rapid Red i jest wyposażony we wszystkie funkcje GT500, w tym specjalny pakiet dodatków wraz z felgami z włókna węglowego dostosowany na tor wyścigowy. Sskrzydło GT4 i opony Michelin Pilot Cup Sport 2. Inne opcje obejmują pakiet technologiczny i malowane białe paski „Over-the-Top”. Zwycięzca otrzyma również pakiet nauki sportowej jazdy GT500 Track Attack w szkole Ford's Performance Racing.

 

LINK do strony, gdzie możesz wesprzeć muzeum oraz pałna specyfikacja samochodu: 

https://shelbyamericancollection.tapkat.org/wina2021ShelbyGT500

 

„Dzięki układowi napędowemu na poziomie supersamochodu, całkowicie nowy Shelby GT500 przenosi Mustanga szóstej generacji na poziom osiągów zarezerwowany niegdyś tylko dla egzotyków” – powiedział Hermann Salenbauch, dyrektor globalny ds. programów pojazdów Ford Performance. Shelby GT500 ma być najlepszym samochodem dla kierowcy, gotowym do ataku na wszystkich frontach, wytwarzając 760 KM dzięki swojej pierwszej w swojej klasie dwusprzęgłowej skrzyni biegów z kontrolą startu, z wyścigowym podwoziem, oponami Michelin Pilot w specyfikacji Ford Performance, masywnymi hamulcami Brembo i wydajną aerodynamiką.

 

 

Zlokalizowane w Boulder w stanie Kolorado muzeum świętuje bogate dziedzictwo samochodów Cobra, Shelby Mustang i Ford GT40, które zmieniły oblicze wyścigów samochodowych w latach 60. XX wieku. Dzięki hojności właścicieli i kolekcjonerów prezentuje jedne z najważniejszych amerykańskich samochodów wyścigowych, jakie kiedykolwiek wyprodukowano. Zawiera również obszerną kolekcję rekordów wyścigowych, zdjęć i pamiątek od pionierskich kierowców i wizjonerów epoki. Muzeum, obsługiwane i prowadzone przez wolontariuszy, ma służyć jako źródło informacji dla wszystkich entuzjastów Forda i Shelby oraz zachować jedną z najważniejszych epok w historii amerykańskiej motoryzacji dla wszystkich pokoleń.

 

Możesz dowiedzieć się więcej i zobaczyć niektóre z niezwykłych samochodów w kolekcji, odwiedzając stronę internetową muzeum: https://shelbyamericancollection.org.

 Lincoln przyspiesza transformację marki
Wiadomości | 16.06.21

Lincoln przyspiesza transformację marki

Ponieważ Lincoln zbliża się w przyszłym roku do 100. rocznicy, marka planuje zelektryfikować całe portfolio pojazdów do 2030 roku.

1949 godzin, 7 krajów europejskich i około 3700 km po prostu Abarth Tour of Europe
Wiadomości | 06.07.20

1949 godzin, 7 krajów europejskich i około 3700 km po prostu Abarth Tour of Europe

Dzisiejszy dzień ?Tour of Europe in 1949 Hours? rozpoczyna się ponownie od Turynu. Projekt jest ekscytującą europejską trasą na pokładzie Abarth 695 70 ° Anniversary, na wielostopniowej trasie o długości około 3700 km, z Holandii do Portugalii. Ponownie uruchamiamy potężny silnik limitowanej edycji stworzonej z okazji 70. urodzin marki Scorpion po dłuższym postoju w ciągu ostatnich kilku miesięcy z powodu blokady. Teraz jest gotowy, aby wrócić na trasę ?Tour of Europe in 1949 Hours?, świętowania historii marki Scorpion, a także zamiłowania do wyzwań i ciągłego poszukiwania wydajności.

NIO zaprezentowało model ET5, konkurencję dla Tesli Model 3
Premiery | 22.12.21

NIO zaprezentowało model ET5, konkurencję dla Tesli Model 3

Chiński producent NIO zaprezentował średniej wielkości inteligentny model elektrycznego sedana, który może się stać bezpośrednim rywalem dla Tesli Model 3.