Wiadomości | 23.07.21

Wygraj Shelby GT500 2021 o mocy 760 KM i 25.000 $ w gotówce

Masz szansę wygrać prawdziwy kolekcjonerski samochód! Ford Mustang Shelby GT500, w oszałamiającym kolorze Rapid Red z białymi pasami Over-the-Top.

Czy chciałeś kiedyś wygrać zupełnie nowego Shelby GT500 Mustanga 2021? Mamy dla ciebie świetny sposób, aby to się stało, a jednocześnie pomóc muzeum Shelby American Collection.

 

Ten konkretny GT500 jest oferowany w oszałamiającym kolorze Rapid Red i jest wyposażony we wszystkie funkcje GT500, w tym specjalny pakiet dodatków wraz z felgami z włókna węglowego dostosowany na tor wyścigowy. Sskrzydło GT4 i opony Michelin Pilot Cup Sport 2. Inne opcje obejmują pakiet technologiczny i malowane białe paski „Over-the-Top”. Zwycięzca otrzyma również pakiet nauki sportowej jazdy GT500 Track Attack w szkole Ford's Performance Racing.

 

LINK do strony, gdzie możesz wesprzeć muzeum oraz pałna specyfikacja samochodu: 

https://shelbyamericancollection.tapkat.org/wina2021ShelbyGT500

 

„Dzięki układowi napędowemu na poziomie supersamochodu, całkowicie nowy Shelby GT500 przenosi Mustanga szóstej generacji na poziom osiągów zarezerwowany niegdyś tylko dla egzotyków” – powiedział Hermann Salenbauch, dyrektor globalny ds. programów pojazdów Ford Performance. Shelby GT500 ma być najlepszym samochodem dla kierowcy, gotowym do ataku na wszystkich frontach, wytwarzając 760 KM dzięki swojej pierwszej w swojej klasie dwusprzęgłowej skrzyni biegów z kontrolą startu, z wyścigowym podwoziem, oponami Michelin Pilot w specyfikacji Ford Performance, masywnymi hamulcami Brembo i wydajną aerodynamiką.

 

 

Zlokalizowane w Boulder w stanie Kolorado muzeum świętuje bogate dziedzictwo samochodów Cobra, Shelby Mustang i Ford GT40, które zmieniły oblicze wyścigów samochodowych w latach 60. XX wieku. Dzięki hojności właścicieli i kolekcjonerów prezentuje jedne z najważniejszych amerykańskich samochodów wyścigowych, jakie kiedykolwiek wyprodukowano. Zawiera również obszerną kolekcję rekordów wyścigowych, zdjęć i pamiątek od pionierskich kierowców i wizjonerów epoki. Muzeum, obsługiwane i prowadzone przez wolontariuszy, ma służyć jako źródło informacji dla wszystkich entuzjastów Forda i Shelby oraz zachować jedną z najważniejszych epok w historii amerykańskiej motoryzacji dla wszystkich pokoleń.

 

Możesz dowiedzieć się więcej i zobaczyć niektóre z niezwykłych samochodów w kolekcji, odwiedzając stronę internetową muzeum: https://shelbyamericancollection.org.

 Mercedes-Benz EQ Silver Arrow 02
Elektryczne | 29.10.20

Mercedes-Benz EQ Silver Arrow 02

Zespół Mercedes-Benz EQ Formula E Team jest gotowy do drugiego sezonu na ulicznych torach Santiago, Londynu i na wszystkich przystankach pomiędzy nimi.

SEAT Sales Online. Kolejna marka zaczyna sprzedaż swoich samochodów przez internet
Wiadomości | 04.08.20

SEAT Sales Online. Kolejna marka zaczyna sprzedaż swoich samochodów przez internet

Nowa platforma SEAT-a zapewni wgląd w ofertę nowych samochodów z całej Polski dostępnych od ręki. Producent rozbudował intuicyjną wyszukiwarkę pojazdów o opcję wyboru sposobu finansowania, dostosowanego do potrzeb firmy i osób prywatnych.

Całkowicie nowy RAM 1500 TRX bedzie importowany do Europy
Wiadomości | 19.08.20

Całkowicie nowy RAM 1500 TRX bedzie importowany do Europy

To już oficjalnie potwierdzone. Najszybsza i najpotężniejsza masowo produkowana ciężarówka na świecie będzie dostępna w Europie. Oficjalny importer AEC Europe przygotowuje dystrybucję 2021 RAM 1500 TRX na rynek europejski.